Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

На Рівненщині професійне навчання можна здобувати індивідуально | Газета 7 Днів

На Рівненщині професійне навчання можна здобувати індивідуально

15.08.2019 14:55
Переглядів:536

Поширена форма навчання слухачів Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – індивідуальна. Адже відпрацьовувати професійні навички слухачі можуть безпосередньо на своїх майбутніх робочих місцях. Роботодавець, зацікавлений у кваліфікованих кадрах, створює усі умови для їх успішного, якісного виробничого навчання, практики та подальшої роботи.

Сьогодні у Костопільському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  відбулася державна кваліфікаційна атестація слухачки, направленої на навчання Костопільською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості.

  

Професію «Продавець непродовольчих товарів» Наталія Левчук обрала свідомо, бо вміє і любить працювати з людьми, прагне надавати професійні послуги.

  

Завідувачка Костопільського навчального відділення Наталія Харченко, зауважила, що виробниче  навчання  і виробничу практику слухачка проходила у ПСК «Комбінат громадського харчування» у селі Борщівка, який реалізовує  товари продуктової і промислової груп.

  

Практичні навички та професійний досвід продавець здобула в умовах реальної роботи. Про це на ДКА говорила і представниця роботодавця, членкиня державної кваліфікаційної комісії Ольга Ковальчук. Саме до цього роботодавця піде працювати випускниця.

 

Наталія Левчук знайшла себе у сфері торгівлі та успішно працевлаштована. Жінка має досвід роботи лаборантом хімічного аналізу, проте вирішила змінити вид заняття – обслуговуватиме покупців.

  

У Костопільському відділенні створено чудові умови для підготовки кваліфікованих робітників сфери торгівлі: сучасний кабінет-магазин, холодильне та торговельне обладнання, вітрини, розрахунково-касові апарати, муляжі товарів різних груп призначення тощо. До того ж, із слухачами працюють досвідчені педагоги. Важливо, що Наталія Левчук мала змогу навчатися як стаціонарно, так і дистанційно. Забезпечення онлайн зв’язку РЦПТО дозволяє вивчати програмний курс із окремих дисциплін віддалено, що зручно та економно.

 

Професійна підготовка продавця непродовольчих товарів у навчальному закладі тривала 2,5 місяця. За цей час слухачка набула навичок роботи у торговому закладі, оволоділа основами бухгалтерського обліку, навчилася організовувати торговельні процеси, опанувала техніку і механізацію торговельних розрахунків та багато іншого.

 

  

На ДКА Наталія Левчук продемонструвала відмінні знання, тож може приступати до самостійної роботи. У високій кваліфікації випускників РЦПТО ДСЗ вже не раз переконувався і роботодавець, адже співпрацює із навчальним закладом не вперше.

 

Пишаємося успішними випускниками! Цінуємо довіру роботодавців! Запрошуємо до співпраці та пропонуємо професійну підготовку робітників різних професій і напрямів.

 

Наші контакти: м. Рівне, вул. Пирогова, 8, тел. (0362) 68 37 95.

 

Діна МАЗУРКЕВИЧ, керівник прес-служби Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?