Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Рівнерада попросила знизити електротариф для комунальних і промислових підприємств | Газета 7 Днів

Рівнерада попросила знизити електротариф для комунальних і промислових підприємств

15.08.2019 12:03
Переглядів:487

Занепокоєні значним зростанням тарифів на електрику для промислових і підприємств комунальної сфери, що відбулися із введенням в дію нової моделі ринку електроенергії, депутати Рівнеради зібралися сьогодні на позачергову сесію.

Вони ухвалили звернення до Президента, Верховної ради, Кабміну, НКРЕ та Антимонопольного комітету з проханням врегулювати ситуацію на ринку електроенергії та знизити тарифи для промислових і комунальних підприємств.  

У ньому зокрема йдеться:

«З 1 липня 2019 року стартувала нова модель ринку електроенергії відповідно до норм Закону України "Про ринок електричної енергії", ухваленого у 2017 році. Проте, замість створення конкурентного середовища на ринку електричної енергії, впровадження вищезазначених норм на практиці призвело до суттєвого зростання тарифів на електроенергію для промислових та комунальних підприємств на 15-20%.

Звертаємо Вашу увагу, що зростання тарифу на електричну енергію для комунальних підприємств призведе до зростання видатків на утримання бюджетних установ, що негативно вплине на місцеві бюджети, а також призведе до зростання тарифів на комунальні послуги для населення (через значну складову електроенергії в структурі інших комунальних послуг, зокрема, водопостачання та теплопостачання) та зростання вартості послуг електротранспорту.

Зростання тарифу на електричну енергію для промислових підприємств призведе до зниження їх конкурентоспроможності та здорожчання продукції українських товаровиробників.

У зв'язку з вищезазначеним, просимо вжити невідкладних заходів щодо врегулювання ситуації на ринку електроенергії та зниження вартості тарифу на електричну енергію для промислових та комунальних підприємств».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?