Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

У Рівному встановлять непромокальні сміттєві контейнери | Газета 7 Днів

У Рівному встановлять непромокальні сміттєві контейнери

16.08.2019 10:35
Переглядів:1097

Більш як пів сотні новеньких сміттєвих контейнерів КАТП 1728 невдовзі встановить у місті, передусім у центральній його частині.

– Цього року управління комунальною власністю виділило нашому підприємству внески до статутного фонду в розмірі 500 тисяч гривень на придбання сміттєвих контейнерів,– розповідає начальник КАТП 1728 Ростислав Кралюк.– Ми провели тендерну процедуру закупівлі і серед чотирьох учасників, з урахуванням кращої ціни, умов доставки та інших факторів обрали київську фірму. Вона вперше виграла у нас цей тендер і, наскільки нам відомо, є представником білоруського заводу. За результатами тендерної закупівлі 43 із 57 контейнерів нам уже доставили, решту очікуємо наступного року. Тоді й проведемо остаточні розрахунки. Тож уже до Дня міста будемо з обновами. Насамперед поставимо зручні нові контейнери біля центральних вулиць і на стадіоні, що реконструюється. На відміну від попередніх, повністю металевих, якими досі послуговувалися комунальники, закуплені новенькі – полегшеного типу: на них встановлено подвійні пластикові кришки. Тому волога всередину контейнерів тепер не потраплятиме. Та й вони не створюватимуть незручностей для мешканців, бо не видаватимуть гуркоту і шуму, як це бувало з підняттям масивних металевих покришок. Відкрити кришку в новому контейнері, щоб викинути сміття, відтепер легко буде навіть дитині. Найближчими днями контейнери промаркують і розвезуть на ті майданчики, де їх недостатньо, чи замінять пошкоджені старі. А вже наступного тижня на підприємстві очікують на новенький сміттєвоз.

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
16 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?