Вінницька нічия рівненських футболістів | Газета 7 Днів

Вінницька нічия рівненських футболістів

19.08.2019 09:21
Переглядів:138

У своєму третьому матчі другої ліги рівненські футболісти екзаменували у гостях вінницьку «Ниву». Після трьох стартових поразок господарі опинилася на дні турнірної таблиці. А гості, навпаки, до цього матчу не мали очкових втрат.

Це була друга гра в сезоні без глядачів. Адже «Нива» відбуває 3-матчове покарання за напад фанів на суддю минулого сезону.

Перший тайм проходив в гострій боротьбі. Все ж було помітно бажання господарів діяти від захисту.

Непогані шанси відкрити рахунок були у Михайла Шестакова (до слова, вихованця ладижинського футболу). Натомість ворота рівнян небезпечно атакували Ярослав Браславський, Тимофій Брижчук і Денис Громок.  Тим не менше, у першому таймі голів не було…

Але після перерви, на 54-й хвилині, вінничан чекав «холодний душ». Після кількох добивань гол с близької відстані провів Михайло Шестаков. Втім, на 60-й хвилині з кутового рахунок зрівняв Денис Долінський.

Надалі ініціативою володіла наша команда. Кілька разів голкіперу «Ниви» Максиму Гурідову довелося демонструвати свою майстерність. Натомість на останній хвилині основного часу  «Нива» мала шанс вирвати перемогу:  Ярослав Браславський виходив віч-на-віч, але м’яч перехопив наш голкіпер Максим Бабійчук. Отож, 1:1.