Птн
Суб
Нед

Серпень 2019

Рівнянин Марко Левішин став віце-чемпіоном Латвії серед юніорів, але потрапив у лікарню | Газета 7 Днів

20.08.2019 11:32
Переглядів:166

18 серпня гонщики "Локомотиву" (Даугавпілс) буди кращими на власному треці. У юніорському заліку перше місце посів Олег Михайлов, друге дісталося Марку Левішину, третє Ернесту Матюшоноксу. Рівнянин фінішував лише у трьох з п’яти заїздів та напунктував у них 8 очок (2, 3, 2). Однак в очній суперечці з Олегом Михайловим  Марко допустив важке падіння не без допомоги латвійського гонщика.

Окрім 18-річного Марка у змаганнях стартували ще два рівненських гонщика – Станіслав Мельничук та Назар Федорчук.

"Ми боролись з Михайловим. Олег почав мене у віражі вивозити і заднім колесом в‘їхав в моє переднє, після чого мене вирівняло і прямим мотоциклом понесло в борти. Гонку далі не продовжував, бо забрали в лікарню. З ногою проблеми, забій голіностопа. Лікар сказав, що маю крепкі кістки..."– розповів Марко Левішин після гонки.

Нагадаємо, що тиждень тому упродовж трьох днів Марко Левішин брав участь одразу в трьох змаганнях:

• 9 серпня  був учасником піфіналу чемпіонату Європи серед юніорів U19 в чеських Пардубіцах,  де здобув 11-місце  і за рішенням суддівської колегії  був допущений до Фіналу у якості резервного гонщика;
  • 10 серпня участував у другому етапі Кубка МАСЕС у польському Равічі, де виборов 2-місце, при цьому у загальному заліку першості займає 1-місце;
  •  11 серпня участував у Фіналі чемпіонату Європи серед юніорів U19 в словацькому Жарновіца, де як резервний спортсмен виїхав на тренування та взяв участь в одному заїзді, тож посів 17-місце. Допустив падіння на тренуваннях через дефект.

Практично повністю розвалений двигун на мотоциклі Марка Левішина.

У загальному заліку кращим з максимальною кількістю очок став чемпіон Європи 2017-го року Анджей Лєбєдєв. Фінський гонщик Тімо Лахті піднявся на другу сходинку п'єдесталу пошани. Третє місце дісталося росіянину Андрію Кудряшову.

Джерело: Клуб вболівальників рівненського спідвею