Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Рівненські освітяни шукали ключі до успішної школи | Газета 7 Днів

Рівненські освітяни шукали ключі до успішної школи

21.08.2019 17:33
Переглядів:821

Про перспективи співпраці, партнерство з навчальними закладами у рамках повноважень новоствореного управління Державної служби якості освіти нещодавно йшлося на колегії обласного управління освіти.

Допомогти школам підвищити якість їхньої діяльності та сприяти зростанню суспільної довіри до освіти покликана Державна служба якості освіти України. Бо має важливу місію: забезпечити єдине розуміння якості освіти, вдосконалення освітньої діяльності для успіху Людини і Країни.Про це, презентуючи діяльність Служби, розповів, начальник управління Державної служби якості освіти Святослав Сидорук.

  

Траєкторію успіху для кожної школи допоможе визначити «Абетка для директора»,що містить рекомендації до побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти, презентована Русланом Гураком, головою Служби, наВсеукраїнській серпневій конференції «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи».

 

 

Перший крок – це налагодження партнерської взаємодії з усіма зацікавленими сторонами: органами місцевого самоврядування, закладами освіти, громадськістю, адже нам дуже важливо рухатися разом з педагогами, керівниками, батьками, учнями.

 

  

Джерело: управління Державної служби якості освіти у Рівненській області

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?