Рівнерада звернеться до Міністра оборони через тарганів | Газета 7 Днів
Рівнерада звернеться до Міністра оборони через тарганів
Звернення до міністра оборони України планують підготувати в міській раді, аби він допоміг вирішити питання з використанням приміщень військових складів на вулиці Г. Сковороди в Рівному. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на сесії міської ради.
Площі здали в оренду приватній фірмі, яка незаконно там сортує сміття. Через це мешканці довколишніх будинків потерпають від смороду, антисанітарії та нашестя тарганів.
Це питання вже безрезультатно намагалися вирішити чиновники й депутати, звертаючись до керівника військової частини, якій належать склади. Подано звернення до військової прокуратури. Навіть до суду зверталися. За нецільове використання землі був накладений штраф у сумі аж 255 гривень, ще 8 тисяч – за заподіяну шкоду. Однак сміття і досі там, де й було.
Тож обранці спробують залучити до вирішення цього питання ще й міністра.
7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.