Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Рівненські МАНівці працюють над удосконаленням незвичного ручного пристрою для обробітку грунту | Газета 7 Днів

Рівненські МАНівці працюють над удосконаленням незвичного ручного пристрою для обробітку грунту

23.08.2019 14:14
Переглядів:1084

Незвичний ручний пристрій для обробітку грунту в Рівненському відділенні Малої академії наук змайстрували і запатентували ще шість років тому. Але роботи над його удосконаленням не припиняють. 

По-простому його можна назвати лопатограблі. Завідувач лабораторії Андрій Малюга спільно з МАНівцями не раз випробував пристрій на ділі. Запевняє, що копати ним грунт набагато легше, ніж звичайною штиковою лопатою. Бо робиться це зусиллям не стільки рук, скільки ніг, тобто вагою свого тіла. А рухома зубчаста частина пристрою після заглиблення в грунт ще й водночас розсікає грудки. От і вся премудрість копача рівненських МАНівців. 

Що ж до його удосконалень, то в ньому просвердлили кілька додаткових отворів, щоб зручно було підганяти висоту ручок під зріст користувача. Крім того, зробили оптимально зручним і нахил основи пристрою. Отож з його допомогою тепер легко копати навіть втоптану стежку, і під кущами зручно розрихлювати грунт, і коріння бур’янів витягати. При цьому немає потреби навіть нагинатись. 

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?