Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Для сільськогосподарських підприємств підготували майбутніх фермерів | Газета 7 Днів

Для сільськогосподарських підприємств підготували майбутніх фермерів

27.08.2019 12:18
Переглядів:391

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості укрупнена робітнича професія «Робітник фермерського господарства», за якою впродовж майже року навчають слухачів на базі Олександрійського навчального відділення.

Готують кваліфікованих тваринників та доярів 4 розряду, трактористів – машиністів сільськогосподарського виробництва категорії «А1», водіїв автотранспортних засобів категорії «С» та «В», слюсарів з ремонту с/г машин та устаткування 3 розряду. На таких універсальних робітників завжди чекають фермерські господарства та сільськогосподарські підприємства.

Днями в РЦПТО завершила навчання група слухачів, направлених Млинівською, Здолбунівською, Костопільською, Рівненською, Гощанською, Рокитнівською та Демидівською районними філіями Рівненського обласного центру зайнятості.

 

Слухачі під час виробничого навчання і виробничої практики ближче ознайомилися із майбутньою роботою, адже навчальні майданчики для багатьох із них стали новими робочими місцями. Білов Денис практикувався та залишається на роботу у ТзОВ «СБЕ Україна Рівне», що на Волині;  Лесковець Сергій -  у господарстві ФОП Богданець Т,М. (Рокитнівський р-н);  Огієвич Петро – у СГПП «Верес» (Рокитнівський р-н);  Трохимчук Богдан – на базі СПД Євпат А.П. (Рокитнівський р-н);  Федчук Володимир – у ФГ «Млинівська Чайка» (Млинівський р-н).

  

За словами майстра виробничого навчання РЦПТО Сергія Якобчука, майбутні фермери здобували практичні навички, зокрема, за професією «Дояр» на базі постійного партнера навчального закладу ПСГП «Шпанівське» у Рівненському районі.   Тут вони проводили підготовку обладнання та машин тваринницьких ферм –  комплектування, технічне обслуговування оснащення, підготовка до роботи, а також  безпосередньо  застосовували технологічне обладнання, інвентар при догляді, доїнні, додоюванні тварин великої рогатої худоби молочного напрямку.

 

Фермери успішно справлялися із обов’язками дояра – дезинфікували молочне приміщення, інвентар, доїли корів механічним та ручним способами, обробляли молоко, забезпечували його зберігання, сепарування, готували корми,  допомагали ветеринарному лікарю… Відгуки роботодавця свідчать про якісну практику та відповідальну роботу слухачів, їхнє прагнення якомога краще опанувати особливості професії.

 

На державній кваліфікаційній атестації в Олександрійському навчальному відділенні фермери-початківці продемонстрували добру професійну підготовку, достойні знання за усіма аспектами професії. Задоволений рівнем підготовки слухачів і член державної кваліфікаційної комісії Василь Стельмах.

 

Він поспілкувався із слухачами та зауважив, що майбутні робітники чудово усвідомлюють напрями своєї майбутньої роботи і готові до нових випробувань. Старший майстер Ірина Танасюк відзначила, що практично усі роботодавці, які надали свої виробничі майданчики для проходження слухачами виробничої практики, залишили лише позитивні відгуки та із вдячністю очікують на нову співпрацю.

 

За вибір професії, навчального закладу, сумлінне навчання, зразкову дисципліну та успішне проходження виробничої практики групі подякувала заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко. Вона привітала випускників і вручила свідоцтва державного зразка.

 

Як визнання кращих професійних і людських якостей - відзнака «Кращий випускник» Олексію Гусаку із Здолбунівщини. Важливо, що фермер отримав запрошення на роботу від СФГ «Калина».

 

У гарну путь, шановні випускники!

 

Діна МАЗУРКЕВИЧ, керівник прес-служби Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?