Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Майбутнім барменам показували, як насправді варять пиво | Газета 7 Днів

Майбутнім барменам показували, як насправді варять пиво

27.08.2019 10:31
Переглядів:223

Професійне навчання є цікавим і змістовним, якщо майбутні бармени не лише опановують теорію, але й безпосередньо на підприємстві знайомляться з особливостями та технологічним процесом приготування хмільного напою.

Як повідомив завідувач майстерні (навчально-виробничої) Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Анатолій Шолодько,  слухачі, що навчаються за професією «Бармен» нещодавно побували на екскурсії у виробничих цехах Рівненського пивзаводу «Рівень».

  

Чудові комунікації із представниками роботодавця, активна освітянська позиція навчального закладу сприяють повноцінному та гармонійному професійному розвитку безробітних. Традиційно майбутні бармени мають чудову нагоду поспілкуватися із досвідченими представниками галузі, побувати в кращих закладах Рівного, відвідати практичні семінари та професійні майстер-класи.

 

Майстер виробничого навчання Анна Денис відзначила великий інтерес слухачів до подібних заходів. Майбутні бармени дізналися про історію виникнення підприємства, його потужності, позиціонування на ринку пива, кращі традиції та навіть секрети пивоваріння.

  

Майбутні представники професії готові унаслідувати кращий досвід роботи та вибудовувати цінні комунікації із потенційними роботодавцями. За словами Анатолія Шолодька, професійний бармен – не той, хто лише обслуговує на барі, а той, хто розуміє і знає історію виникнення того чи іншого напою, може презентувати кращі світові і вітчизняні вироби. Кваліфікований бармен – всесторонньо розвинена особистість, щиро і по-справжньому зацікавлений рівнем своєї роботи. Саме тоді настає успіх і визнання. 

  

Чех Брож - власник підприємства охоче провів змістовну екскурсію для слухачів, показав виробничі майданчики, лінії розливу, складські приміщення… Екскурсанти вперше спостерігали за пивоварінням, емоції переповнювали, а прагнення стати часткою унікальної спільноти знавців та поціновувачів кращих унікальних напоїв  після відвідин «Рівня» лише посилилося.

 

Довідково:

Професія: Бармен. Навчальний заклад: Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Місце навчання: Навчально-виробничий комплекс із сучасними навчальним баром та рестораном (м. Рівне, вул. Івана Підкови, 17а). Термін навчання:  5,5 місяця. Тел. для довідок: 0362 68 37 95.

 

Діна МАЗУРКЕВИЧ, керівник прес-служби Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?