Птн
Суб
Нед

Серпень 2019

Рівненські спортсмени були учасниками чемпіонату світу з параканое | Газета 7 Днів

Рівненські спортсмени були учасниками чемпіонату світу з параканое

27.08.2019 13:46
Переглядів:237

З 21 по 25 серпня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, де у шести класах човнів визначались володарі ліцензій на участь у літніх Паралімпійських іграх 2020 року в Токіо.

За інформацією Рівненського регіонального центру «Інваспорт», у складі збірної команди України участь у змаганнях брали двоє спортсменів Рівненської області: майстри спорту України міжнародного класу Наталія Лагутенко та Микола Синюк.

У підсумку Наталія Лагутенко виборола бронзову нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та посіла сьоме місце на дистанції 200 метрів у класі KL2.

Микола Синюк зупинився за крок від п’єдесталу, посівши четверте місце на дистанції 200 метрів у класі KL2 та здобувши ліцензію на участь у літніх Паралімпійських іграх 2020 року в Токіо.

Підготовку спортсменів до змагань здійснював тренер Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Леонід Камлочук.