Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Зимовий газ пропонують купити по ціні за літо | Газета 7 Днів

Зимовий газ пропонують купити по ціні за літо

27.08.2019 17:15
Переглядів:499

Акція «Твоя енергонезалежність», під час якої за зимовий газ можна розрахуватися ціною за літо, діятиме з 23 серпня по 25 вересня.

Відтак вперше для споживачів газу відкрита можливість придбати резерв газу на зиму по літній ціні - 5 995,53 грн за 1000 куб. м. Про це інформує АТ «Рівнегаз» на своїй сторінці у Фейсбук.

 

За збереження придбаних запасів газу та стабільність ціни на них відповідає НАК «Нафтогаз України». Тож швидко та зручно оформити покупку можливо в Особистому кабінеті на сайті 104.ua, у кожному Центрі обслуговування клієнтів РГК, а також в інших постачальників газу для населення.

 

У НАК «Нафтогаз України» відзначають, що акція «Твоя енергонезалежність» дозволить споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період.

 

Зараз ціни на газ для населення знаходяться на мінімальному рівні з початку року. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть слідом за збільшенням попиту на паливо.

«Є всі передумови, що цієї осені та взимку ціна кубометра газу для населення зросте до 7 грн і більше, з урахуванням обмежень постанови Кабміну №867»,– зазначили у НАК «Нафтогаз України.

Та максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис куб. м на одне домогосподарство.

 

Запас газу можна придбати за літньою ціною - 5 995,53 грн за 1000 куб.м і скористатися нею можливо в період з 23 серпня по 25 вересня. У ціні не враховані послуги за доставку газу, які змінюються в залежності від регіону. Вартість послуг із доставки газу, а також залишок передплаченого газу по акції «Твоя енергонезалежність» будуть зазначені у щомісячному рахунку за використаний газ.

  

Взяти участь в акції може будь-який споживач газу, у якого немає боргів за цей енергоносій. Оформити й оплатити покупку можна буде в ЦОК, досить мати при собі:

  • паспорт
  • актуальні показання лічильника газу
  • внести 100% оплату за куплений запас газу.

 

Для того, щоб легше визначиться з необхідним резервом газу на зиму, фахівці ЦОК нададуть своїм клієнтам інформацію про їх обсяги споживання газу в минулі опалювальні періоди. Користувачі Особистого кабінету 104.ua зможуть самостійно розрахувати потрібні йому обсяги на опалювальний період онлайн за допомогою спеціально створеного калькулятора.

 

Використовувати газ, куплений в рамках акції «Твоя енергонезалежність», можна буде з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. З цієї дати НАК «Нафтогаз України» постачає учасникам акції газ з резервних обсягів за акційною ціною. Розмір економії при цьому буде залежати від поточних цін і продавець не зможе вплинути на її розмір.

 

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач зможе отримати газ на загальних умовах - по ціні ПСО, що діє на той час. Споживачі, які до 1 квітня 2020 роки не використають передплачений газ, можуть скористатись залишком коштів. Також залишок коштів можна використати у випадках, коли ціна ПСО на газ буде нижче, ніж ціна акції. 

 

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 12 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?