Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Місто Рівне знову заплатить за інсуліни | Газета 7 Днів

Місто Рівне знову заплатить за інсуліни

30.08.2019 13:38
Переглядів:338

Більш як півмільйона гривень додатково виділять із міського бюджету Рівного на придбання медикаментів, якими зобов’язана забезпечувати держава. 

Зміни до головного міського кошторису внесли на сесії Рівнеради 22 серпня. 

 

– Держава вкотре не виконує своїх повноважень щодо забезпечення інсулінами. Тому на сесії додали 484 тисячі гривень із резервного фонду на погашення наявної заборгованості,– розповів заступник міського голови Сергій Васильчук.– Нагадаю, на початку року ми виділяли вже 300 тисяч. Крім того, передбачили ще 80 тисяч для придбання препарату для лікування передчасно народжених діток, який потрібен для пологового будинку. 

 

Йдеться про куросурф, який допомагає розкриватися легеням недоношених діток. Ліки дорогі – одна доза коштує 16 тисяч гривень. Їх мали б постачати централізовано, однак нині ні в міському пологовому, ні в перинатальному центрі цього препарату не мають. Потреба в ньому досить суттєва, адже лише цього року в міському пологовому вже використали 60 доз куросорфу, притому що приблизно 10% пологів є передчасними. 

 

Міські обранці погодили також виділення 1,3 мільйона гривень для придбання комп’ютерів і підключення до мережі інтернету освітнім закладам, що працюють за програмою «Нова українська школа». Проект втілюється на умовах співфінансування, з держбюджету на це надійшла субвенція – 3,5 мільйона гривень. 

 

– Було кілька перекидок по об’єктах управління житлово-комунального господарства, адже роботи на деяких з них так і не почали, а на інших є потреба в додаткових коштах для їхнього завершення. Передбачили додатково 150 тисяч для управління культури на проведення загальноміських заходів, а також кошти на оплату сертифікатів системи якості ISO для ЦНАПу, додав Сергій Васильчук. 

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 17 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?