Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Ринку відвели землю під забудову | Газета 7 Днів

Ринку відвели землю під забудову

30.08.2019 16:26
Переглядів:294

Міська рада Рівного погодила продовження договору оренди землі на вулиці Замковій для ПрАТ «Речовий ринок» ще на 10 років. 

Відповідне рішення ухвалили на сесії 22 серпня. Тут замість базару планують збудувати житловий комплекс із торгово-розважальними закладами. 

 

Під час обговорення питання в сесійній залі до обранців звернувся голова профспілки підприємців речового ринку Павло Бречко. Він попросив відкласти це питання, мотивуючи тим, що в разі старту будівництва торгівці залишаться без роботи. А перебратися в нові торгові площі, які обіцяють ініціатори забудови, зможуть не всі. Адже вони будуть досить великими, тож підприємці просто не матимуть змоги їх оплатити. 

 

Між тим генеральний директор ПрАТ «Речовий ринок» Володимир Рабінюк запевнив, що підприємці без місць не залишаться. Адже будова здійснюватиметься поступово. До того ж у новому комплексі частину торгових площ відведуть саме під невеличкі кіоски і крамнички. 

 

– Із людьми, які працюють на ринку, спілкуюся щодня, проблем немає,– підкреслив Володимир Рабінюк.– Упродовж останніх двох років, коли виникла ідея забудови, я постійно пояснював, що і як будуватиметься. Ніхто не зачепить людей, не викине їх на вулицю, бо нікому не потрібен соціальний вибух. Ринок точно працюватиме ще кілька років до повного втілення проекту забудови. Поступово будемо торговців переміщувати на інші місця, а згодом – і в новозбудовані торгові точки. Адже нині половина ринку – вільна, я плачу за цю землю немалу орендну плату, хоч прибутку звідти не маю. Нині ринок займає близько 5 тисяч квадратних метрів, у новому комплексі торгових площ буде вдвічі більше. Приблизно 2–3 тисячі квадратів займуть маленькі кіоски. 

 

Зрештою депутати відвели землі під будову. Невдовзі після оформлення необхідних документів представник ринку пообіцяв організувати публічну презентацію проекту за участю архітекторів та інвестора. Після цього розпочнуть будівельні роботи. Вони стартують з майданчика, відведеного для торгівлі килимами (поруч із рестораном «Спорт»). Буде встановлено огорожу, організовано безпечні зони для торговців і покупців. 

 

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?