Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
23
24
25
26
27
28
29
 
Вересень 2019
 

Як в ID-картці змінити місце проживання | Газета 7 Днів

Як в ID-картці змінити місце проживання

04.09.2019 14:12
Переглядів:266

 У ID-картці, а саме на її безконтактному електронному носії, міститься інформація про місце проживання особи. Після зміни місця проживання відповідні корективи можна внести й у ID-картку.  

Державна міграційна служба України повідомляє: це можна зробити у будь-якому територіальному підрозділі ДМС на підставі відповідних документів.

Зареєстроване місце проживання підтверджується довідкою, виданою органом реєстрації, міським чи селищним органом місцевого самоврядування.

Отож, для реєстрації місця проживання необхідно звернутися до органів реєстрації.

Ось, які документи потрібні для того, щоб оформити реєстрацію місця проживання:

  • документ, до якого вносяться відомості про місце проживання: це може бути паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист.
  • при реєстрації дитини до 16 років - надається свідоцтво про народження;
  • квитанція про сплату адміністративного збору (за реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання сплачується адміністративний збір).
  • документи, що підтверджують право особи на проживання, тобто: документи на право власності, рішення суду про надання права на користування житловим приміщенням, договір оренди або інші документи. У разі якщо таких документів немає, реєстрація може здійснюватися тільки за згодою власника житла (якщо власників кілька – за згодою всіх власників);
  • військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

Джерело: управління ДМС України в Рівненській області

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?