Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
23
24
25
26
27
28
29
 
Вересень 2019
 

До Рівного збирається Катамадзе | Газета 7 Днів

До Рівного збирається Катамадзе

05.09.2019 18:35
Переглядів:1831

Мова не про відому грузинську співачку Ніно Катамадзе, а про її співвітчизника Григола Катамадзе – Президента Асоціації платників податків України.

Приїзд столичного гостя зумовлений проведенням у Рівному 13 вересня представницького форуму, на якому буде презентовано розроблений Асоціацією платників податків України ліберальний Податковий кодекс. 

Ось що розповів із цього приводу голова Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України», директор Рівненського пивзаводу Маріян Года: 

– Підприємці Рівненщини з нетерпінням чекають цієї події. Адже йдеться про обговорення життєво важливих питань, в тому числі й про розроблену бізнесом і подану до Ради національної безпеки і оборони Доктрину економічної безпеки. Україні вкрай потрібні ефективні дієві економічні та податкові реформи, без проведення яких наша держава приречена на катастрофу. 

Я вважаю, що нині просто необхідно створити сприятливі умови для розвитку бізнес-середовища, промисловості. Для цього треба у певній частині переглянути Податковий кодекс, щоб зменшити податки, вивести значну частину економіки з тіні, підвищити рівень оплати праці. Це поверне українців з-за кордону додому, і вони будуть працювати тут. Потрібно створити сприятливий інвестиційний клімат, щоб прийшли інвестори, оскільки власних коштів для внутрішніх інвестицій в Україні практично немає. 

Не відкрию Америку, але ще раз скажу: якщо не буде працювати економіка – не буде грошей, не буде грошей – не буде бюджету, а без бюджету ми не зможемо воювати і дати відсіч Росії, не зможемо розвивати власні технології. Люди й далі будуть втікати з країни, а тут залишиться пустка. 

Записав Ігор КОПАЧ

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?