Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
23
24
25
26
27
28
29
 
Вересень 2019
 

Кому віддадуть транспорт Рівного? | Газета 7 Днів

Кому віддадуть транспорт Рівного?

05.09.2019 18:42
Переглядів:2323

Хто керуватиме міською транспортною галуззю після Віталія Миронюка? Таке питання обговорювали цими днями в місцевих ЗМІ. 

Нагадаємо, на сесії міської ради у липні під час обговорення проблем з організацією руху громадського транспорту в Рівному міський голова Володимир Хомко публічно запропонував Любові Романюк очолити транспортне управління та навести лад у цій сфері після виходу нинішнього керівника на пенсію цього місяця. Подумавши, депутатка погодилася зайняти цю посаду. Про це вона повідомила в розмові з нашим журналістом. Більше того, Любов Романюк вирішила здобути другу вищу освіту, тому подала документи до НУВГП, де вивчатиме транспортні технології. 

Як стало відомо, пані Романюк може бути призначена на посаду начальника транспортного управління, якщо рівень її освіти та кваліфікації відповідатиме вимогам чинного законодавства. 

Між тим, у відділі кадрів Рівненського міськвиконкому повідомили, що посада начальника управління транспорту та зв’язку наразі не є вакантною. На ній працює Віталій Миронюк до 30 вересня. Цього дня йому виповнюється 65 років, і він більше не зможе займати керівної посади, бо так передбачено законодавством. 

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?