Нелогічний гол і логічна поразка «Вереса» | Газета 7 Днів

Нелогічний гол і логічна поразка «Вереса»

06.09.2019 08:25
Переглядів:211

Сьомий тур у другій лізі завершувався поєдинком між лідерами, які підійшли до очної зустрічі без поразок – рівненський «Верес» у Млинові приймав тернопільську «Ниву». Команди нещодавно там же грали у кубковому матчі – тоді переміг «Верес». Нині ж тернополяни взяли реванш.

Команди не надто прагнули ризикувати більше дбаючи про захист власних воріт. Так пройшов перший тайм, так продовжувалося і до середини другого. Аж на 72-ій хвилині наш воротар Максим Бабійчук, намагаючись перервати контратаку суперників не зіграв за межами штрафного майданчика руками. І тут же побачив перед своїми очами червону картку.

Гості, здобувши чисельну перевагу, заграли більш активніше, все частіше гра точилася на половині поля рівнян. І «Нива» свого досягла. Коли до завершення основного часу залишилося менше трьох хвилин гості таки забили переможний гол. «Нива» провела швидку контратаку, і в її завершенні Сергій Кисленко, який вийшов на заміну, зважився на удар здалеку. І йому пощастило – м'яч після рикошету від когось з рівнян змінив напрям польоту і влетів в сітку - 0 : 1.

Рівняни кинулися на порятунок матчу, але тернополяни довели гру до переможного закінчення.

Ця логічна, хоча й мінімальна перемога «Ниви», дозволила їй одноосібно очолити таблицю – 16 очок. Найближчі переслідувачі – житомирське «Полісся» і наш «Верес» - відстають на три очки.

У неділю, 8 вересня, рівняни гратимуть у гостях з «Діназом» з Вишгорода.