Розгром рівненського «Вереса» | Газета 7 Днів

Розгром рівненського «Вереса»

09.09.2019 10:44
Переглядів:415

Рівненський «Верес» після домашньої поразки від тернопільської «Ниви» зустрічався з новачком другої ліги, який вкрай невдало стартував у сезоні – вишгородським «Діназом». Тому були сподівання, що рівняни зможуть реваншуватися за попередню гру. Проте не так склалося, як гадалося.

Уже в дебюті господарі – «Діназ» - зумівли нав'язати свою гру суперникам. І вже на 12-ій хвилині повели в рахунку. Після помилки захисників «Вереса» нещодавній новачок вишгородців Ілля Терещенко підхопив м'яч і здалеку влучно пробив - 1: 0.

Свою перевагу «Діназ» закріпив незабаром після перерви. Знову відзначився Терещенко – Ілля красивим ударом перекинув мяча через воротаря - 2: 0. А ще за кілька хвилин після розіграш кутового головою «замкнув» Володимир Дмитренко. Це 3: 0 і вагома заявка на перемогу.

Поставив же крапку в грі Тамаз Авдалян, який здалеку також «перекинув» воротаря - 4: 0.

А що «Верес»? Та нічого у них в той день не вдавалося, гравці були інертні, здавалося – вони під примусом вийшли на поле у селищі Демидів…

«Верес залишився на 4-му рядку турнірної таблиці, а в субботу прийматиме у Млинові чернівецьку «Буковина», аутсайдера турніру.