Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
23
24
25
26
27
28
29
 
Вересень 2019
 

Маршрутчики погано їздять, бо їм мало платять | Газета 7 Днів

Маршрутчики погано їздять, бо їм мало платять

10.09.2019 13:05
Переглядів:528

Про незадовільне транспортне обслуговування масиву Басів Кут знову говорили на позачерговій сесії Рівнеради у понеділок.

Депутат Анатолій Чугуєвець нагадав про те, що мешканці невдоволені, адже маршруток курсує недостатньо, а увечері більшість із них просто з’їжджають з лінії ще до завершення графіка руху. Щоб проілюструвати свій виступ, депутат навів приклад 8 вересня, коли в Басовому Куті було свято мікрорайону, і після нього багатьом рівнянам довелося повертатися додому з дітьми пішки:

– Тимчасом як була лише восьма година вечора, водії з’їхали з маршруту, але залишили увімкнені джіпіес-пристрої, щоб зробити видимість, ніби вони все ще на лінії. Я не раз звертався із цим питанням до начальника міського управління транспорту, але нічого не міняється. Можливо, нам взагалі не потрібне це управління, адже свого транспорту місто вже фактично не має. Є лише тролейбусне підприємство, але там хороший керівник, який сам із усім упорається. Варто було б реорганізувати це управління у відділ, так вивільнилися б кадри і зарплатний фонд. Бо зараз там люди нічого не роблять, лише зарплату освоюють.

Між тим міський голова Володимир Хомко зазначив, що така реорганізація якщо й потрібна, то навряд чи поліпшить якість пасажирських перевезень у місті.

А заступник мера Сергій Васильчук наголосив, що ситуація з маршрутками в місті справді складна:

– Двом перевізникам, які обслуговують проблемні маршрути, ми дали попередження, вони мусять усунути свої недоліки. Звісно, потрібно щось міняти в цій сфері. Але не все так просто. На останньому конкурсі на 50 маршрутів подали 40 заявок. Тобто на десять маршрутів ніхто не хоче йти працювати.

На думку міського голови, причиною такої ситуації є низька рентабельність пасажирських перевезень, низький тариф на них. Він пообіцяв зустрітися з перевізниками з проблемних маршрутів та спробувати знайти порозуміння.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?