Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
23
24
25
26
27
28
29
 
Вересень 2019
 

Художній світ жінки на ім’я Віра... | Газета 7 Днів

Художній світ жінки на ім’я Віра...

11.09.2019 11:26
Переглядів:530

Рівняни зможуть пізнати 12 вересня. Міський Будинку Культури презентує виставку Віри Герасимчук – жінки-художника, художника-вчителя. Ті, хто був з нею знайомий, знають, яким багатим був її внутрішній світ, яким тонким та глибоким було розуміння усього навколишнього, і як барвисто це передавалось у її живописних роботах.

 

Останні роки В. Герасимчук працювала художником у Рівненському краєзнавчому музеї, допомагала в оформленні численних експозицій, а до того викладала мистецтво дітям. Її не стало 2 роки тому, але вона залишила по собі неоціненний спадок – творчість, втілену в картинах, та учнів, які до нині плекають безмежну вдячність і шану до своєї наставниці. Цієї осені ми з радістю представимо рівнянам художній світ жінки на ім’я Віра…

Відкриття виставки «Віра Герасимчук: художник та вчитель» відбудеться 12 вересня о 16:00 год у виставковій залі Міського Будинку Культури. В експозиції також будуть представлені роботи учнів художниці: Зої Ємельяненко, Сергія Греченюка, Анни Крилошанської, Вікторії Бордзеховської, Людмили Яремчук. Художні роботи для експонування, надані з колекції Рівненського обласного краєзнавчого музею. Виставка проводиться в рамках діяльності студії декоративно-ужиткового мистецтва МБК.
Виставка триватиме до 25 вересня. Вхід вільний.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?