Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
23
24
25
26
27
28
29
 
Вересень 2019
 

«На Щасливому» можуть збудувати зливову каналізацію | Газета 7 Днів

«На Щасливому» можуть збудувати зливову каналізацію

11.09.2019 16:38
Переглядів:947

Зливову каналізацію можуть збудувати за рік у житловому масиві «На Щасливому». Про це стало відомо під час засідання Рівненського міськвиконкому у вівторок.  

Як повідомив міський голова, є попередня згода забудовника.

- Очевидно це вирішить існуючі проблеми, - прокоментував міський голова. – Адже нині вся вода з цього масиву під час злив відводиться на вулицю Чорновола. Тут значно простіше вирішити цю проблему, ніж у центрі міста. Не вірю, що в найближчі 20-30 років хтось зможе збудувати в центрі повноцінну зливову каналізацію. Це нереально фінансово. Бюджет міста, який іде на розвиток – приблизно 10 млн євро. За ці гроші потрібно асфальтувати вулиці й дороги, ремонтувати дахи, утримувати садки школи тощо. Їх треба так розподілити, щоб місто цілий рік прожило нормально.

Як стало відомо, в понеділок відбулася велика нарада фахівців та представників міської влади щодо ситуації з підтопленням міста після злив і річкою Устя. Буде вироблена концептуальна схема дій для вирішення існуючих проблем. Над цим працюватиме постійна робоча група.

- Є дуже хороші ідеї, недешеві, але ті, що можна реально втілити. Звісно ж ми не попередимо всі затоплення, але більшу частину знімемо, - зазначив Володимир Хомко.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?