Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
23
24
25
26
27
28
29
 
Вересень 2019
 

Сільрадам запропонують заплатити за дітей | Газета 7 Днів

Сільрадам запропонують заплатити за дітей

11.09.2019 16:53
Переглядів:648

За навчання дітей з приміських сіл у рівненських садочках і школах мають платити сільради. Така ініціатива прописана в проекті рішення Рівнеради, який уже завтра розглянуть депутати у сесійній залі.

Ініціював цей проект міський голова Володимир Хомко. За його словами, закон передбачає, що діти мають ходити в садок чи школу там, де вони мешкають, тобто в своєму населеному пункті. У іншому випадку сільська чи селищна рада повинна відшкодувати витрати на навчання. Такий досвід є в Тернополі.

– Ті діти з довколишніх сіл, які ще в місті не навчаються, сюди й не потраплять. Я докладу до цього максимум зусиль, – наголосив Володимир Хомко. – Ті ж, що вже навчаються, вони звісно ж залишаться, однак за їхнє навчання мають заплатити сільські і селищні ради. Яке село може збудувати свої музичні, спортивні, художні школи? Якщо користуються нашими, то нехай платять. Чому місто має витрачати свої немалі кошти, які б ми могли використати на потреби міста, ремонти тощо? До слова, одна дитина в дитсадку обходиться бюджету в 26 тисяч гривень на рік. Або ж хай об’єднуються з містом і тоді це все буде і їхнє теж. Сподіваюся депутати мене підтримають. Зрештою, це питання мало би бути врегульоване на державному рівні, адже такі проблеми в багатьох містах.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?