Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
23
24
25
26
27
28
29
 
Вересень 2019
 

Зеленський нікого не звільняв | Газета 7 Днів

Зеленський нікого не звільняв

12.09.2019 16:53
Переглядів:1757

Бо приїжджав на Рівненщину, як сам зауважив, з хорошим настроєм

Президент України завітав до нашого краю, щоб у НУ «Острозька академія» особисто представити нового голову облдержадміністрації. Щоправда, перше враження від візиту у глави держави було далеко не найкраще. Бо дорогою до Острога Володимир Зеленський з’ясував, що в нашій області поганий зв’язок та інтернет. 

 

І це не єдиний недолік, на якому гарант акцентував свою увагу.

 

«У Рівненській області працюють багато, скажімо так, “тіньових” АЗС, незаконних. Хочу їм передати такий сигнал: будь ласка, припиніть це робити протягом найближчих днів. Тому що за цим ми не просто уважно стежитимемо і, щоб коректно висловитися у стінах цього університету, без нецензурних слів, обмежуватимемо вас у ваших вільних діях в Україні»,– зауважив Президент на зустрічі зі студентами «Острозької академії». 

 

Крім того, Володимир Зеленський наголосив на необхідності вирішення ще двох ключових проблем Рівненщини. Це, зокрема, незаконне вивезення лісу і незаконний видобуток бурштину. 

 

А от вітаючи новопризначеного голову Рівненської облдержадміністрації Віталія Коваля, Президент сказав йому такі напутні слова:

«Як посада дається, так вона і забирається. Сьогодні я вам її даю!»

 

Своєю чергою новий 38-річний очільник області, який народився у Березному, але нині проживає у Києві, окреслив пріоритети у своїй діяльності: 

– У планах – легалізація бурштину і контроль за вивозом лісу. Будуть створюватися нові робочі місця, залучатися інвестиції. Такі завдання перед нами поставив президент України Володимир Зеленський, і ми будемо їх виконувати. 

Загалом глава держави, якому, до речі, дуже сподобалась «Острозька академія» (за це Володимир Зеленський подякував ректорові університету Ігореві Пасічнику), залишився задоволеним відвідинами нашої області. 

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?