Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
23
24
25
26
27
28
29
 
Вересень 2019
 

"Підтримувати і не чекати шалених успіхів", - психологи, освітяни й медики розповіли як допомогти першачку адаптуватися | Газета 7 Днів

"Підтримувати і не чекати шалених успіхів", - психологи, освітяни й медики розповіли як допомогти першачку адаптуватися

13.09.2019 15:22
Переглядів:369

Як допомогти першокласнику адаптуватися в школі, про це сьогодні дискутували психологи, медики, освітяни в редакції газети «Сім днів».

Учасники дискусії погодились, що процес звикання до школи досить тривалий (може продовжуватися навіть до півроку), і залежить не лише від особливостей характеру та темпераменту дитини, а й інших чинників. Сприяти дитині в адаптації мають усі оточуючі: батьки, родина, вчителі.

-        Емоційний стан дитини багато в чому залежить від ситуації вдома, від настрою батьків, - вважає психотерапевт, кандидат психологічних наук Галина Рудь. - Дехто з них вважає, що школа мусить займатися не лише навчанням, а й вихованням їхніх дітей. Але головну підтримку дитина отримує саме в сімʼї. Тому ставлення дитини до школи залежить від ставлення батьків. Одна з особливостей первачків і молодших школярів – великий авторитет дорослого. Коли тато чи мама занижують роль вчителя, то й для дитини він перестає бути авторитетом. До того ж батьки часто очікують від дитини значних успіхів, гарних оцінок. Орієнтуються на це, а не на почуття і відчуття власної дитини. Оцінювати першачка, який лише починає вчитися, не можна, адже він має відчути себе в навчальному процесі. Це питання іноді стає справжньою проблемою, адже батьки вважають, що неуспішність дитини це і їхня неуспішність. Свою тривогу вони перекладають на малюка, а це може стати завеликим навантаження.

Детальніше про думку інших учасників дискусії читайте в наступному номері тижневика «Сім днів», а також на нашому сайті.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
12 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?