Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
23
24
25
26
27
28
29
 
Вересень 2019
 

В Рівному плюс 67 ОСББ | Газета 7 Днів

В Рівному плюс 67 ОСББ

13.09.2019 14:54
Переглядів:1828

Мешканці стількох рівненських багатоповерхівок покращують цього року умови проживання завдяки програмі термомодернізації.

 

З року в рік зростає число рівненських ОСББ, які беруть участь у Програмі термомодернізації багатоквартирних будинків міста Рівного. Про це красномовного говорить той факт, що торік передбачених у міському бюджеті 10 мільйонів гривень не вистачило на всіх охочих, отож депутати виділяли на цю програму додаткові кошти. Яка ситуація в цьому році, журналістові «7 днів» розповів депутат Рівнеради, автор Програми термомодернізації Богдан Гапяк:

 

 

– Нагадаю, що Програму термомодернізації багатоквартирних будинків міста Рівного на 2017 – 2020 роки міська рада затвердила у квітні 2017-го,– розповідає Богдан Гапяк.– І того ж таки року 23 рівненські ОСББ реалізували 26 проектів, на які залучили 6,7 мільйона гривень кредитних коштів та отримали відшкодування з міського бюджету на суму близько 2 мільйонів гривень. Торік у рамках цієї програми вже 44 ОСББ залучили 51,8 мільйона гривень кредитних коштів на реалізацію 53 проектів та отримали відшкодування на суму 16,6 мільйона гривень. До речі, торік залучено 39,1 мільйона гривень кредитних коштів на реалізацію 19 проектів з утеплення фасадів будинків з відшкодуванням на суму 13,5 мільйона гривень.

 

Кількість учасників Програми термомодернізації цього року збільшилося на 23 ООСБ, порівнюючи з минулим роком.

 

Програма термомодернізації залишається популярною і в цьому році. Зокрема, 67 ОСББ уже мають погоджені проекти, на які залучають більш як 35 мільйонів гривень «теплих» кредитів на впровадження заходів із підвищення енергоефективності власних багатоквартирних будинків. А після їхньої реалізації отримають відшкодування з міського бюджету на суму близько 9,2 мільйона гривень.

 

Порівнюючи з минулим, у цьому році кількість учасників Програми термомодернізації збільшилося на 23 ООСБ. Проте серед проектів, які реалізуються, лише 3 – з утеплення фасадів (торік їх було 19), решта – менш вартісні. Це здебільшого проекти з модернізації освітлення місць загального користування, систем опалення та гарячого водопостачання, заміни вікон та дверей, утеплення горищ тощо. Всі ці факти свідчать про те, що рівнянам не байдуже, в якому місті їм жити.

 

Записав Василь БУСЬКО

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
15 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?