Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
23
24
25
26
27
28
29
 
Вересень 2019
 

12 мільйонів гривень надійшло від торговців алкоголем та цигарками | Газета 7 Днів

12 мільйонів гривень надійшло від торговців алкоголем та цигарками

17.09.2019 10:15
Переглядів:316

Щоб  торгувати в роздріб алкогольними напоями та цигарками, потрібно заплатити за ліцензію. 2288 суб’єктів такого господарювання до місцевих бюджетів заплатили  майже 12 мільйонів гривень.

За інформацією Головного управління ДПС у Рівненській області, станом на перше вересня, за право  оптової та роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами  суб’єктами господарювання області сплачено до місцевих бюджетів  11,9  мільйона гривень.

 

Всього на території області зареєстровано 2288 суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність, відповідно до 6383  діючих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

 

Лише за серпень  поточного року працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів  видано  256 ліцензій, з них:

  • на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями –  339,
  • на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами –  228.

Також було анульовано дію 45 ліцензій, з них:

  • на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 26,
  • на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами – 19.

У зв’язку з несвоєчасним перерахуванням суб’єктами господарювання коштів за щоквартальні оплати за ліцензії, призупинено дію 8 ліцензій.

 

Податківці нагадують, що

відповідно до абзацу п’ятого частини другої статті 17 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі оптової (включаючи імпорт і експорт) і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензії – 200 відсотків вартості отриманої партії товару, але не менше 17000 гривень.

Ознайомитись з переліком суб’єктів господарювання які отримали ліцензії на право реалізації алкогольних та тютюнових виробів можна за посиланням https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/

 

Джерело: ГУ ДПС у Рівненській області

 

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?