Рівняни програли у Житомирі | Газета 7 Днів

Рівняни програли у Житомирі

19.09.2019 10:12
Переглядів:191

Пропустивши по одному м'ячу у кожному з таймів, рівненський "Верес" програв у Житомирі "Поліссю", проте у турнірній таблиці чемпіонаті другої ліги залишився четвертим.

Перед звітним поєдинком обидві команди підійшли ділити третю-четверту позиції. Перемога на "Спартак-Арені", реконструйованому стадіоні зі штучним газоном, дозволяла б комусь з суперників покращити своє становище.

Футболісти "Полісся" створили перший небезпечний момент, проте Максим Бабійчук парирував удар з-за меж штрафного майданчика. А через кілька хвилин господарі змогли відкрити рахунок – наш голкіпер, відбиваючи штрафний удар, спрямував м'яча на ногу Вадиму Семчуку. Той не промахнувся - 1:0.

Після відпочинку рівняни вийшли з бажанням відігратися, проте і господарі не думали збавляти обертів. Тому обидві команди створили кілька гострих моментів біля воріт суперників, однак м’яч лише раз потрапив у сітку.  За сім хвилин до фінального свистка крапку у матчі поставив Денис Галенков, який у гордій самотності легко переграв Максима Бабійчука – 2:0.

22 вересня "Верес" приймає команду Калуша, яка відстає від рівнян на два очки.