Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
23
24
25
26
27
28
29
 
Вересень 2019
 

У час осіннього рівнодення тримайте свої думки в чистоті | Газета 7 Днів

У час осіннього рівнодення тримайте свої думки в чистоті

19.09.2019 19:03
Переглядів:2181

Адже цього дня усе зло, як і добро, подвоюється.

 

Осіннє рівнодення – це доба, коли тривалість дня і ночі на всій Землі однакова і дорівнює 12 годинам. У північній півкулі з цього дня починається астрономічна осінь, в південній – астрономічна весна.

 

Наші предки в цей день дякували богам за гарний врожай, влаштовували святкові розваги та гуляння. А ще це – гарний час для підбиття підсумків і висловлення вдячності за те, що вдалося на-

дбати. Цього року осіннє рівнодення припадає на 23 вересня. Про його особливості редакції «7 днів» розповіла консультант-нумеролог, журналіст Жанна Клемпуш:

– Вібрації цьогорічного дня осіннього рівнодення дуже сприятливі для справ, від яких ви очікуєте позитивний розвиток і примноження. Усі сили всесвіту допомагатимуть творчим людям, які будуть налаштовані на цікаві ідеї та проекти. 

День запрограмований на всебічне партнерство – з добрими планами і перспективами подальшої співпраці. Відразу наголошу: будь-які егоїстичні наміри відіб'ються на своєму «господареві» проблемами з подвійною силою.

Чим масштабніша справа, за яку ви візьметеся цього дня, тим більше шансів на успіх. Вдалим також буде задум об’єднання – проектів, організацій, холдингів.

Якщо виношуєте ідею створення власного бізнесу, то в час осіннього рівнодення вам надасться найсприятливіша можливість для її реалізації. І знову ж таки – за умови повної екологічності ваших помислів. 

Уся людська діяльність цього дня покликана співіснувати гармонійно – як із оточуючим матеріальним світом, так і з внутрішнім, духовним. 

Якщо ви стурбовані нестачею власних ресурсів для втілення в життя благої справи, то маю для вас новину: на добрі наміри прийде підтримка й допомога. Запасіться терпінням. 

Працівникам торгівлі або ж власникам торговельного бізнесу раджу бути надзвичайно справедливими і приязними до покупців, бо саме від якості сьогоднішнього спілкування з клієнтами буде залежати ваш матеріальний статок у найближчому майбутньому. 

Основний меседж дня: творіть з душею і для блага. 

А я бажаю читачам «7 днів» успішної самореалізації та безперечного оптимізму.

 

Записала Наталія НИРКОВА

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 13 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?