Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
23
24
25
26
27
28
29
 
Вересень 2019
 

Депутати поскаржаться на суддів | Газета 7 Днів

Депутати поскаржаться на суддів

19.09.2019 18:50
Переглядів:1701

Обранці рівнян на чолі з міським головою Володимиром Хомком підтримали текст звернення до Вищої ради правосуддя щодо неправомірного рішення суддів, які зобов’язали міську раду надати земельну ділянку атовцеві. 

Цей документ затвердили на сесії 12 вересня. 

– Є роз’яснення Верховного суду з цього приводу. Будь-який суд може зобов’язати нас лише розглянути те чи інше питання, але не вказувати, яке саме рішення має бути,– прокоментував ситуацію міський голова.– Тому ми хочемо, щоб у Вищій раді правосуддя дали оцінку діям судді, який таке рішення ухвалив. Ми вважаємо, що він перевищив свої повноваження. Атовець, про якого йдеться в рішенні, як і його колеги, які перебувають у міській черзі, отримають ділянки. Однак всіх забезпечити не зможемо, бо в місті немає стільки вільної землі. 

 

Нагадаємо, ще у серпні в сесійній залі депутати обурились судовим рішенням (Рівненського міського та Львівського апеляційного судів), яким міську раду зобов’язали надати земельну ділянку учаснику АТО Олександрові Лустюку. Уже два роки через суди він намагається отримати майже 10 соток землі на вулиці Павлюченка (між будинками №№ 32 і 34). На цю територію претендує ще одна мешканка Рівного, Ніна Сльоза, яка обробляє її упродовж кількох останніх десятиліть. У серпні на сесії жоден обранець не проголосував за передачу згаданої ділянки атовцю. 

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?