Нічия за мить до перемоги | Газета 7 Днів

Нічия за мить до перемоги

22.09.2019 22:48
Переглядів:1283

Пропустивши гол за хвилину до завершення основного часу, рівненський «Верес» втратив перемогу у домашній грі з "Калушем".

Вже з перших хвилин у гру довелося вступати голкіперам обох команд. Калушанин Кирило Злотар парирував гарматний постріл Мар'яна Мисика.  А Максим Бабійчук - Олега Матушевського.

Щоправда, доволі швидко господарі забили гол.  Антон Яременко скористався пасом від Сергія Чеботаєва і дуже влучно пробив головою точно у кут воріт "Калуша" - 1:0.

Після цього на полі продовжилася жорстка боротьба, проте рахунок не змінився. Розплата за нереалізовані нагоди настала за хвилину до завершення основного часу. Екс-вересівець Володимир Заваляк виконав навіс з лівого флангу, а забутий усіма Владислав Танчин не помилився.

Отож, закономірна нічия – 1:1.