Рівненські баскетболістки програли фавориткам | Газета 7 Днів

Рівненські баскетболістки програли фавориткам

22.09.2019 09:41
Переглядів:1306

Новий сезон у жіночій Суперлізі цього року стартував матчем між «Київ-Баскетом» та БК «Рівне»-ОШВСМ. Ця зустріч  відбулася у Палаці спорту, протепройшла практично без глядачів, адже розпочалася о третій годині після полудня у п'ятницю.

Рахунок у матчі відкрила наша центрова Тетяна Гаврильчик, невдовзі ж вона збільшила перевагу рівнян. Щоправда, киянки вирівняли рахунок, після чого на майданчику пішла рівна боротьба. І хоча першу чверть мінімально виграв «Київ-Баскет»(16:15), у другій  тривалий час лідирували рівнянки.  Але кінцівку першої половини відіграв значно результативніше київський клуб – на перерву команди пішли за рахунку 38:29.

Після відпочинку господарки виглядали більш потужнішими, тому їм вдалося здійснити ривок - 11:0. І доля матчу була практично вирішена. Хоча заключну чверть рівнянки і виграли – 23:19, проте вони лише скоротили відставання: 62:80.

Власне, поразка доволі прогнозована, адже Київ нин зібрав під свої знамена чимало іменитих баскетболісток. Одна з них, Христина Філевич (свого часу виступала за рівненське «Сузіря») стала найрезультативнішою у матчі – 21 пункт. Інший новачок київського клубу, вихованка рівненського баскетболу Даря Дубнюк влучними кидками не відзначилася, хоча і зробила 2 підютрання.

У рівнянок традиційно найрезультативнішою стала Вікторія Шматова  - 18, Владислава Кіба записала на свій рахунок 14 пунктів, Людмила Спиридонова - 10.