Рівняни захопили лідерство у чемпіонаті | Газета 7 Днів

Рівняни захопили лідерство у чемпіонаті

22.09.2019 17:17
Переглядів:652

Матч між футзальними командами “ІнБев” (Житомир) і МФК “Кардинал-Рівне”, за календарем, мав відбутися у середині жовтня. Але, зважаючи на паузу у чемпіонаті, пов’язану із контрольними матчами збірної України, суперники вирішили зіграти цю гру раніше – 21 вересня.

Обидва колективи виграли стартові поєдинки чемпіонату, тож переможець протистояння точно очолив би турнірну таблицю Екстра-ліги  - принаймні, до найближчого туру.

Суперники вже в дебюті гри порадували вболівальників швидими атаками. У житомирян до перерви щонайменше три непоганих нагоди мав Максим Чеберяк, однак відмінно зіграв наш голкіпер Олександр Сіріцький. Не менш гострі моменти створили гості, тому воротарю «Інбева» Андрію Мельнику довелося демонструвати дива реакції після ударів рівнян.

Але наприкінці першого тайму м’яч двічі побував у воротах господарі – влучно пробили Володимир Кручок, і Ігор Салтанов.  А після перерви «кардиналівці» продовжували атакувати. І досить швидко досягли свого – Андрій Лисенко забив свій перший гол в офіційних матчах за “Кардинал-Рівне”, а Роман Горпинич оформив «дубль» – 4:0.

До завершення гри команди провели ще по одному голу. Спочатку м’яч влетів у ворота рівнян після удару Віталія Дзюби і рикошету від нашого Андрія Ардашнікова. А крапку у матчі поставив Анатолій Мілінький, який завершив швидку контратаку гостей – 5:1.

Отож, рівняни - лідери, і 29 вересня у Львові гратимуть з «Енергією».