Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
Лютий 2012
 

Інформація комунального закладу «Стадіон “Авангард”» | Газета 7 Днів

Інформація комунального закладу «Стадіон “Авангард”»

01.02.2012 00:00
Переглядів:419

Інформація

комунального закладу «Стадіон “Авангард”» Рівненської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки з метою визначення ринкової вартості цілісного майнового комплексу комунального закладу «Стадіон “Авангард”».

Об’єкт оцінки: КЗ «Стадіон “Авангард”» на вул. Замковій, 34 у м. Рівне.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості цілісного майнового комплексу комунального закладу «Стадіон “Авангард”» Рівненської міської ради для передачі його частини у спільну власність територіальних громад Рівненської області.

Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи: заяву на участь у конкурсі за встановленою формою; копію установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; копії посвідчення про підвищення кваліфікації оцінювачів; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна і підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копію сертифіката су­б’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформацію про претендента (документ, у якому зазначаються відомості про претендента щодо його досвіду проведення незалежної оцінки державного (комунального) майна, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним для незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, тощо); конкурсну пропозицію щодо вартості виконання робіт з оцінки об’єкта, калькуляції ви­трат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях) – в запечатаному конверті; один конверт із зазначеною адресою учасника конкурсу.

Конкурсна документація та підтвердні документи подаються в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

Місцезнаходження конкурс­ної комісії: м. Рівне, вул. Замкова, 34, КЗ «Стадіон “Авангард”», кабінет головного бухгалтера, контактний телефон: 22-32-27, тел./факс: 633-936. Останній день прийому конкурсної документації 16 лютого 2012 року до 17.00 за тією ж адресою.

Конкурс відбудеться 17 лютого 2012 року об 11.00 у комунальному закладі «Стадіон “Авангард”» за адресою: м. Рівне, вул. Замкова, 34, кабінет директора стадіону.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?