Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Січень 2016
 

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).×

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ | Газета 7 Днів

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

28.01.2016 14:09
Переглядів:436
На виконання рішення Рівненської міської ради від 06.10.2015 щодо приватизації нежитлових приміщень управління комунальною власністю Рівненської міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна, а саме:

Назва об’єкта оцінки: нежитлова будівля загальною площею 265,4 кв. м, у т.ч. гараж 22,2 кв. м.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: м. Рівне, вул. Соборна, 177а.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта приватизації шляхом викупу.

Дата оцінки: 31 грудня 2015 року.

Наявність об’єктів, що містять державну таємницю (так, ні) – ні.

Балансоутримувач: управління комунальною власністю.

Претендентам на участь в конкурсі необхідно подати до конкурсної комісії такі документи: заяву на участь у конкурсі за встановленою формою; конкурсну пропозицію претендентів; копію установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють в штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення оцінки майна і підписання звіту про оцінку майна, завірені особистими підписами оцінювачів; копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого Фондом державного майна України; інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, тощо). Один конверт із зазначенням адреси претендента.

Конкурсну пропозицію претенденти подають у запечатаному конверті. Вона має містити пропозицію щодо вартості наданих послуг, калькуляцію витрат, пов’язаних з наданням послуг, а також строк надання таких послуг, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу. На конверті зазначають найменування претендента та адресу об’єкта оцінки.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта приватизації, відбудеться в управлінні комунальною власністю (вул. Соборна, 12а, каб. 211) 12 січня 2016 року о 10-ій годині. 

Кінцевий термін прийому документів на комісію – 6 січня 2016 року до 16.00.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається, про що письмово повідомляється до оголошення дати проведення конкурсу. Конкурсні документи претендентів, яких не допущено до участі в конкурсі, повертаються за їхньою письмовою заявою після затвердження протоколу засідання комісії. Суб’єкт оціночної діяльності має право відкликати подані документи до кінцевого терміну прийому документів, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

Адреса конкурсної комісії: 

м. Рівне, вул. Соборна, 12а, 

каб. 211.

Контактний телефон: 63-59-16.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?