Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
 
Січень 2013
 

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).×

Інформаційний бюлетень | Газета 7 Днів

Інформаційний бюлетень

09.01.2013 00:00
Переглядів:317

Управління комунальною власністю Рівненської міської ради повідомляє, що 15 лютого 2013 року відбудеться аукціон з приватизації нежитлового приміщення, а саме:

1. Назва об’єкта приватизації, його місцезнаходження: нежитлове приміщення м. Рівне, пров. Райдужний (пров. Партизанський), 4.

2. Відомості про будівлі (споруди, приміщення) і земельну ділянку, на якій розташований об’єкт, умови користування ними: нежитлове приміщення розташоване в одноповерховому багатоквартирному житловому будинку за адресою: м. Рівне, пров. Райдужний (пров. Партизанський), 4 загальною площею 37 кв. м. Земельна ділянка окремо не виділена.

3. Початкова ціна, умови продажу та експлуатації об’єкта: 64 387 грн, у т.ч. ПДВ – 7 980 грн.

Умови продажу та експлуатації об’єкта:

– утримання об’єкта та прилеглої території в належному санітарно-технічному стані, укладення договорів на комунальні послуги та на спільне користування прилеглою територією з експлуатаційними організаціями;

– забезпечення доступу до систем тепло-, водо- та енергопостачання експлуатаційним організаціям;

– подальше використання нежитлового приміщення вирішує переможець аукціону відповідно до чинного законодавства, крім розміщення в ньому об’єктів виробничого призначення, закладів грального бізнесу, інтерактивних та інтернет-клубів;

– питання землекористування вирішує переможець аукціону самостійно в порядку, встановленому чинним законодавством;

– переможець аукціону відшкодовує витрати, пов’язані із проведенням експертної оцінки об’єкта, який виставляється на аукціон, та послуги ліцитатора;

– якщо об’єкт приватизації відчужує переможець аукціону, то умови договору зберігають чинність для нового власника, згідно з чинним законодавством;

– оплату за об’єкт приватизації переможець аукціону проводить у національній валюті України протягом 30-ти календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу шляхом безготівкового перерахування на обумовлений договором рахунок.

4. Сума грошових коштів, що їх мають вносити учасники аукціону, у розмірі 10 відсотків початкової вартості продажу: 6438,70 грн, у т.ч. ПДВ – 798,00 грн.

5. Назва банку, адреса і номер рахунку, відкритого для розрахунків за придбані об’єкти приватизації: р/р 37326006001012 управління комунальною власністю в ГУДКСУ Рівненської області, МФО 833017, код 26259563.

6. Плату за реєстрацію заяви для участі в аукціоні в розмірі 17 грн вносять на р/р 31418544700002 місцевого бюджету м. Рівне, код бюджетної класифікації 24060300 в ГУДКСУ Рівненської області, МФО 833017 код 38012714.

7. Кінцевий термін прийняття заяви на участь в аукціоні – 11 лютого 2013 року до 17.15 в управлінні комунальною власністю за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 211.

8. Час і місце особистого ознайомлення з об’єктом: із моменту опублікування повідомлення управління комунальною власністю надає можливість усім особам, які бажають взяти участь в аукціоні, отримати консультації з питань проведення аукціону, ознайомитися з об’єктом приватизації.

9. Час та місце проведення аукціону: аукціон з приватизації нежитлового приміщення відбудеться за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, зал засідань міськвиконкому (3-ій поверх) 15.02.2013 о 10-ій годині.

10. Адреса, номер телефону, час роботи управління комунальною власністю: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 211. Контактні телефони: 22-58-95, 26-75-23; працюємо з понеділка по четвер із 8.00 до 17.15, в п’ятницю з 8.00 до 16.00, обід з 13.00 до 14.00.

Умови участі в аукціоні

Управління комунальною власністю забезпечує рівні умови участі в аукціоні всіх заявників та дотримання конфіденційності інформації, що міститься у поданих матеріалах.

Для участі в аукціоні заявники подають до управління комунальною власністю: заяву на участь в аукціоні; документ, що посвідчує фізичну особу або представника юридичної особи, їхні повноваження; квитанцію про сплату реєстраційного внеску – 17 грн; документ про внесення грошових коштів у розмірі 10 відсотків від початкової ціни об’єкта; довідку органу державної податкової служби про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), у разі придбання об’єкта приватизації за рахунок грошових коштів – для покупців – фізичних осіб; нотаріально посвідчені копії установчих документів – для покупців – юридичних осіб; гарантійний лист про відшкодування витрат, пов’язаних із проведенням експертної оцінки об’єкта, який виставляється на аукціон.

Після закінчення аукціону внесені учасниками аукціону грошові кошти в розмірі 10% початкової ціни об’єкта у десятиденний строк повертають усім учасникам аукціону, крім переможця.

Переможцеві аукціону, який відмовився від підписання протоколу аукціону або укладення договору купівлі-продажу об’єкта, грошові кошти в розмірі 10% початкової вартості продажу об’єкта, внесені учасником для участі в аукціоні, не повертають.

У разі невідповідності документів вимогам чинного законодавства, а також у разі подання неповного пакета документів заяву на участь у аукціоні не приймуть і покупця, як учасника аукціону, не зареєструють.

Учасник аукціону має право відкликати свою заяву до кінцевого терміну прийому заяв, повідомивши про це управління комунальною власністю письмово за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 211.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?