Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Вересень 2015
 

Інформаційний бюлетень | Газета 7 Днів

Інформаційний бюлетень

24.09.2015 12:23
Переглядів:372
Управління комунальною власністю Рівненської міської ради (за дорученням конкурсної комісії з відбору виконавців робіт з оцінки земель та виконавців земельних торгів) оголошує конкурс з відбору виконавців робіт із оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які згідно з рішеннями міської ради від 26.02.15 підлягають продажу на конкурентних засадах.

1. Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, які пропонуються для продажу на земельних торгах.

2. Дані про земельні ділянки: 

ЛОТ № 1: кадастровий номер земельної ділянки – 5610100000:01:014:0106; площа ділянки – 5546 кв. м; адреса – вул. Князя Володимира, 109-в; цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для будівництва та обслуговування автосалону).

3. Умови конкурсу:

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу. У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт із конкурсною пропозицією. Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт, строк виконання робіт (у календарних днях), а також інформацію про кількість звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що складені за попередні 24 місяці учасником конкурсу.

Приймання заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу. Конверти претендентів із конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії. У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі в конкусі не допускається, про що його письмово повідомляє голова комісії із зазначенням підстав відмови.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.09.2012 № 579, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26.09.2012 за № 1655/21967;

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ; 

- копії ліцензій та сертифікатів;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, якого буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

- проект завдання на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

5. Строк подання конкурсної документації: 26 жовтня 2015 року до 17.00.

6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 33000, м. Рівне, вул. Соборна, 12а , каб. 211.

7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 2 листопада 2015 року об 11-ій годині.

8. Місце проведення – м. Рівне, вул. Поштова, 2 , 3-ій поверх.

9. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: м. Рівне, вул. Поштова, 2 , 3-ій поверх; тел. : 63-59-16, 22-40-87.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?