Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2012
 

Інформаційний бюлетень | Газета 7 Днів

Інформаційний бюлетень

19.07.2012 00:00
Переглядів:329

31 серпня 2012 року в приміщенні виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а (зал засідань міськвиконкому, 3-й поверх) об 11-й годині відбудеться аукціон з продажу права оренди земельної ділянки, що розташована в м. Рівне, вул. Гагаріна (в районі забудови МЖК):

ЛОТ № 1

Предмет продажу – право оренди земельної ділянки в
м. Рівне, вул. Гагаріна (в районі забудови МЖК). Розмір земельної ділянки – загальна площа – 1412 кв. м. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування лікувально-оздоровчого комплексу. Термін оренди – 50 років. Розмір орендної плати – 5546,42 грн у рік. Розмір відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва – 29825 грн. Стартова ціна продажу – 184880,76 грн.

Сума застави – 18488,08 грн.

Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки –

площа забудови – 512 кв. м, гранично допустима висота будівель – 12,0 м;

максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 36%;

максимально допустима щільність населення (для житлової забудови) – відсутня; відстані від будівлі до меж червоних ліній та ліній регулювання забудови – по межі червоної лінії; планувальні обмеження (зони охорони пам’яток культурної спадщини, зони охоронюваного ландшафту, межі історичних ареалів, прибережні захисні смуги, санітарно-захисні та інші охоронювані зони) – відсутні; мінімально допустимі відстані від будівлі/споруди до існуючих будинків і споруд – 10,0 м;
охоронювані зони інженерних комунікацій – врахувати нормативні охоронювані зони наявних інженерних мереж; вимоги до необхідності проведення інженерних вишукувань згідно з державними будівельними нормами ДБН
А.2.1-1-2008 «Інженерні вишукування для будівництва» – провести геодезичні та геологічні вишукування земельної ділянки; вимоги щодо благоустрою – виконати замощення та озеленення вільної від забудови земельної ділянки, відновити благоустрій прилеглої території після завершення будівельних робіт; забезпечення умов транспортно-пішохідного зв’язку – з південно-західної сторони земельної ділянки передбачити пішохідну доріжку шириною 2,0 м; вимоги щодо забезпечення необхідною кількістю місць зберігання автотранспорту – запроектувати місця для паркування автомобілів згідно з ДБН 360-92**; вимоги щодо охорони культурної спадщини – відсутні.

Умови участі в аукціоні

1. З моменту опублікування повідомлення управління комунальною власністю надає можливість усім особам, які бажають взяти участь в аукціоні, отримати консультації з питань проведення земельного аукціону, ознайомитися з проектом землеустрою та технічним паспортом.

2. Управління комунальною власністю забезпечує рівні умови участі в аукціоні всіх заявників та дотримання конфіденційності інформації, що міститься у поданих матеріалах.

3. Для участі в аукціоні заявники подають до управління комунальною власністю: заяву на участь в аукціоні; копії платіжних документів про сплату реєстраційного внеску (17 грн) і застави – 10% від стартової ціни; інформацію про заявника: для юридичної особи – повна назва, місцезнаходження та реквізити; для фізичної особи – прізвище, ім’я, по батькові, реквізити документа, що посвідчує особу, адреса, контактний телефон; для фізичної особи-підприємця – нотаріально посвідчена копія витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; згода заявника виконувати умови аукціону; гарантійний лист про відшкодування витрат, пов’язаних із проведенням експертної оцінки земельної ділянки, яка виставляється на аукціон.

Разом із заявою (для юридичних осіб) подаються такі документи: нотаріально посвідчені копії установчих документів (статут, положення), установчий договір (за наявності), витяг про включення до єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

Загальні умови продажу:

1. Переможець аукціону зобов’язаний виконувати містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки і свої обов’язки відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України.

2. Переможець аукціону зобов’язаний забезпечувати вільний доступ відповідних інженерних служб міста для прокладання нових, ремонту та експлуатації наявних інженерних мереж і споруд на них, що розміщені в межах придбаної ним земельної ділянки.

3. Приступати до використання земельної ділянки до встановлення її меж у натурі (на місцевості) без отримання документа, що посвідчує право користування нею забороняється.

4. Переможець аукціону зобов’язаний протягом 30-ти календарних днів з моменту укладання договору купівлі-продажу права оренди внести платежі за придбане право оренди шляхом безготівкового перерахування на обумовлений договором рахунок. А також відшкодувати витрати з експертної оцінки земельної ділянки (3300 грн), послуги ліцитатора (1800 грн) і втрати сільськогосподарського виробництва на освоєння та поліпшення сільськогосподарських угідь (29825 грн – рішення міської ради № 2252 від 10.02.2009). Платіжним засобом, за допомогою якого будуть здійснюватись розрахунки за придбане право оренди, є грошова одиниця України.

5. Покупцеві, який за результатами торгів був визнаний як переможець торгів, але відмовився від підписання протоколу аукціону, договору купівлі-продажу права оренди земельної ділянки, сума застави не повертається, а кошти в розмірі 20% від ціни, що склалася за результатами аукціону, стягуються як неустойка (ст. 549 ЦКУ) в судовому порядку згідно з чинним законодавством.

6. У разі порушення строків оплати, передбачених договором купівлі-продажу, покупець сплачує пеню в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України від несплаченої суми за кожний день прострочення платежу. Якщо протягом 30 днів з дня закінчення терміну оплати покупець не виконав зобов’язання по оплаті вартості земельної ділянки, він сплачує продавцю штраф у розмірі 20 (двадцять) відсотків вартості предмету договору, а продавець має право звернутися в суд з позовом про розірвання договору купівлі-продажу з подальшим скасуванням рішення міської ради про відчуження цієї земельної ділянки.

7. Переможець аукціону зобов’язаний звернутися в управління земельних відносин (м. Рівне, вул. Лермонтова, 6) для укладення договору оренди земельної ділянки. Термін для укладення договору оренди не повинен перевищувати 3-х місяців з дня проведення аукціону.

8. Управління комунальною власністю надає можливість попереднього ознайомлення із земельною ділянкою.

9. Ознайомитися з технічним паспортом земельної ділянки можна в управлінні комунальною власністю (вул. Соборна, 12-а; каб. 211, конт. тел. 22-58-95, Марія Мельник, нач. відділу приватизації та оцінки майна).

10. Заставу в розмірі 10-ти відсотків від стартової ціни продажу вносить покупець до моменту подання заяви на р/р 37326006001012 у ГУДКСУ в Рівненській обл., МФО 833017, отримувач – управління комунальною власністю, ЗКПО – 26259563.

11. Реєстраційний внесок у розмірі 17 гривень за участь в аукціоні вносить покупець до моменту подання заяви на р/р 31418544700002 у ГУДКСУ в Рівненській обл., МФО 83301, отримувач – місцевий бюджет м. Рівне, ЗКПО 38012714, код платежу 24060300.

12. Прийом заяв на участь в аукціоні здійснюється в управлінні комунальною власністю за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 211.

13. Останній день прийому заяв та перерахування реєстраційного внеску і застави – 27 серпня 2012 року до 17.15. Контактний телефон 22-58-95.

14. Реєстрація учасників аукціону відбудеться 31 серпня 2012 за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 211 з 10.00 до 10.45.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?