Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2014
 

Інформаційний бюлетень | Газета 7 Днів

Інформаційний бюлетень

02.10.2014 00:00
Переглядів:312

Управління комунальною власністю Рівненської міської ради оголошує конкурс з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок згідно з рішеннями міської ради від 25.09.2014 про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

  1. Об’єкт оцінки: земельна ділянка несільськогосподарського призначення за адресою: м. Рівне, вул. Гагаріна, 18, площа – 3239 кв. м. Спосіб приватизації – викуп.
  2. Об’єкт оцінки: земельна ділянка несільськогосподарського призначення за адресою: м. Рівне, вул. Р. Шухевича, 18а, площа – 2698 кв. м. Спосіб приватизації – викуп.

Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної комісії такі документи: заяву на участь у конкурсі встановленої форми; нотаріально посвідчену копію статуту учасника конкурсу; копії документів, що посвідчують кваліфікацію працівників учасника конкурсу; копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності ФДМУ на проведення оцінки за відповідним напрямком; копію ліцензії Держкомзему на проведення землеоціночних робіт; бізнес-програму учасника конкурсу; калькуляцію витрат, пов’язаних із виконанням робіт з експертної оцінки; один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу.

Подані на розгляд конкурсної комісії документи повинні відповідати «Положенню про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», який затверджений наказом Фонду державного майна України від 29 серпня 2011 року № 1270.

Основна вимога до учасників конкурсу: наявність бізнес-програми, в якій зазначають: рівень кваліфікації кадрів з питань експертної оцінки земельних ділянок; досвід проведення експертної оцінки земельних ділянок; пропозиції щодо терміну проведення робіт; пропозиції щодо вартості проведення експертної оцінки земельних ділянок відповідно до наказу Фонду державного майна України від 24 січня 2011 року № 75 «Щодо звичайної ціни послуг на виконання робіт і послуг з оцінки майна, земельних ділянок та об’єктів аукціону»; інші документи та пропозиції, що підтверджують якість виконаних експертних оцінок земельних ділянок, висновки контролюючих органів та інших державних установ щодо діяльності учасника конкурсу.

Пропозиції учасника конкурсу щодо терміну виконання (зазначити в календарних днях), розміру (зазначити в гривнях), калькуляцію витрат з експертної оцінки (зазначити в гривнях) та порядку оплати робіт (зазначити в календарних днях) з оцінки подають у запечатаному конверті.

Конкурс з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, відбудеться в управлінні комунальною власністю (вул. Соборна, 12а, каб. 211) 21 жовтня 2014 року о 10.00.

Кінцевий термін прийому документів до комісії – 15 жовтня 2014 року.

У разі невідповідності документів вимогам чинного законодавства, а також у разі подання до конкурсної комісії неповного пакета документів заява на участь у конкурсі не приймається і експерт, як учасник конкурсу, не реєструється.

Суб’єкт оціночної діяльності має право відкликати свою заяву до кінцевого терміну прийому заяв, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

Адреса конкурсної комісії: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 211.

Контактний телефон 22-58-95.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 17 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?