Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Жовтень 2015
 

Конкурс для аптек | Газета 7 Днів

Конкурс для аптек

29.10.2015 13:36
Переглядів:399
Оголошується конкурс на право надання послуги аптек для забезпечення медикаментами за безоплатними рецептами лікарів громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

1. Конкурс проводиться управлінням праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому.

2. Метою проведення конкурсу є визначення мережі аптечних закладів, на які у 2016 році буде покладено надання послуги аптек із забезпечення медикаментами за безоплатними рецептами лікарів осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

3. Основні критерії конкурсу:

Учасник повинен мати розгалужену аптечну мережу в м. Рівне.

Цілодобовий відпуск медикаментів.

Екстемпоральне виготовлення ліків.

Величина торговельної націнки.

Наявність комп’ютерної техніки, що дасть можливість працівникам аптечних закладів вести персоніфікований облік постраждалих громадян, яким буде надано відповідну послугу, та здійснювати постійний контроль за постачанням цих послуг.

4. Конкурсні пропозиції приймає управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Со-борна, 12, каб. 12; тел.: 63-41-83, 23-51-63 (понеділок-п’ятниця з 9.00 до 13.00, з 14.00 до 16.00) протягом 10 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

День опублікування оголошення про проведення конкурсу в газеті «7 днів» вважається днем його оголошення.

5. За отриманням роз’яснень та додаткової інформації звертатись до управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 12, каб. 12; тел.: 63-41-83, 23-51-63, (понеділок-п’ятниця з 9.00 до 13.00, з 14.00 до 16.00).

6. Учасник конкурсу має подати такі документи: копію статуту або іншого установчого документа; оригінал довідки з податкової інспекції про відсутність заборгованості по обов’язкових платежах до бюджету; інформаційну довідку з єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство; довідку, складену в довільній формі, яка містить відомості про підприємство: а) реквізити (адреса юридична і фактична, телефон, факс, телефон для контактів); б) керівництво (посада, ім’я, по батькові, телефон для контактів) – для юридичних осіб; в) форма власності та юридичний статус, організаційно-правова форма (юридичних осіб); копію свідоцтва про державну реєстрацію (для юридичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності); копію довідки ЄДРПОУ (для юридичних осіб); копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (для фізичних осіб); копію паспорта (для фізичних осіб).

Віра МЕЛЬНИК, начальник міського управління праці та соціального захисту населення

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?