Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Березень 2015
 

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).×

Про порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період АТО | Газета 7 Днів

Про порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період АТО

30.03.2015 00:00
Переглядів:550

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради повідомляє, що відповідно до частини третьої ст. 119 Кодексу законів про працю України, постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 105 затверджений Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період (далі – Порядок).

Порядок визначає механізм виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період (далі – працівники), за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою 2501350 “Компенсація підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період” (далі – бюджетні кошти).

Відповідно до Порядку бюджетні кошти спрямовуються підприємствам, установам, організаціям на компенсацію витрат на виплату середнього заробітку працівникам, які працювали на таких підприємствах, в установах, організаціях на час призову на військову службу, не більше одного року (далі – компенсація).

Для виплати компенсації підприємствам, установам або організаціям необхідно щомісяця до 15 числа подавати у відділ з питань праці управління праці та соціального захисту населення (м. Рівне, вул. 16 Липня, 51, каб. №17):

  1. звіт про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам, згідно здодатком 1, погоджений міським військовим комісаріатом, який здійснював призов працівника на військову службу, в частині підтвердження призову та проходження військової служби;
  2. супровідний лист із зазначенням реквізитів підприємства для виплати компенсації згідно постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 105.

Також Порядком передбачається, що обчислення середнього заробітку працівників здійснюється відповідно до  Порядку обчислення середньої заробітної  плати,  затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 р. № 100.

За детальною інформацією звертатись у відділ з питань праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради за телефоном 22-32-91.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення

виконавчого комітету Рівненської міської ради

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 8 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?