Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Січень 2016
 

Про проведення експертного громадського обговорення та опитувань мешканців щодо перейменування вулиць міста Рівного | Газета 7 Днів

Про проведення експертного громадського обговорення та опитувань мешканців щодо перейменування вулиць міста Рівного

22.01.2016 11:01
Переглядів:313
РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА (2 сесія, 7 скликання) РІШЕННЯ № 98 від 14 січня 2016 року

Відповідно до пункту 41 статті 26 та статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Статуту територіальної громади міста Рівного, на виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», враховуючи рекомендації комісії міської ради з питань найменування міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та анотаційних дощок на території міста Рівного, з метою отримання пропозицій громадськості, науковців, рекомендацій Українського інституту національної пам’яті та вивчення суспільної думки жителів міста Рівного Рівненська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Провести експертне громадське обговорення з питання перейменування вулиць міста Рівного, на які поширюється дія положень Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

2. Громадське обговорення провести 22 січня 2016 року о 15:00 у приміщенні Комунального закладу «Рівненський міський палац культури» Рівненської міської ради за адресою: м. Рівне, вул. Гагаріна, 6.

3. Організацію проведення громадського обговорення покласти на міського голову, а інформацію про його проведення оприлюднити на офіційному веб-сайті Рівненської міської ради не пізніше як наступного дня з дня прийняття цього рішення.

4. Доручити Управлінню містобудування та архітектури спільно з відділом інформаційно-аналітичного забезпечення, за винятком випадків перейменування вулиць на виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», проводити поквартирні опитування мешканців будинків, що проживають на вулицях, які планується перейменувати. При цьому проводити рейтингове опитування щодо кількох осіб, на честь яких можна було б назвати вулицю, запропонованих комісією міської ради з питань найменування міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та анотаційних дощок на території міста Рівного.

5. При проведенні опитування надавати історичну довідку про особу, на честь якої була названа вулиця, що підлягає перейменуванню.

6. Наслідки проведення опитування є підставою для підготовки розпорядчих документів.

7. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Рівненської міської ради від 15 грудня 2015 року № 49 «Про проведення опитувань щодо перейменування вулиць міста Рівного».

8. Опублікувати це рішення в газеті «Сім днів» та на офіційному веб-сайті Рівненської міської ради.

9. Контроль за виконанням цього рішення доручити секретарю міської ради О. Муляренку, а організацію його виконання – Управлінню містобудування та архітектури і відділу інформаційно-аналітичного забезпечення.

Міський голова Володимир ХОМКО

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?