Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Жовтень 2015
 

Про проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання для виконання функцій організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в м. Рівному | Газета 7 Днів

Про проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання для виконання функцій організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в м. Рівному

22.10.2015 12:18
Переглядів:583
Оголошення про проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання для виконання функцій організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в м. Рівному

Відповідно до рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 13.10.2015 № 150 управління транспорту і зв’язку оголошує конкурс з визначення суб’єкта господарювання для виконання функцій організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в м. Рівному.

Інформація щодо проведення конкурсу

1. Найменування та місцезнаходження організатора конкурсу: управління транспорту ї зв’язку виконавчого комітету Рівненської міської ради, вул. Шевченка, 45, м. Рівне, 33013, Україна.

2. Підстави для проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 13.10.2015 № 150 «Про проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання для виконання функцій організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в м. Рівному».

3. Об’єкт конкурсу: об’єктом конкурсу є послуга із запровадження системи диспетчеризації, виконання функції оператора цієї системи та інформаційного доступу до неї, що дозволить забезпечити організацію та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування у м. Рівному.

4. Місце дата і час проведення конкурсу: місто Рівне, вул. Шевченка, 45 (зал засідань, 1-й поверх) 12 листопада 2015 року о 14.00.

5. Умови конкурсу: учасниками конкурсу можуть бути суб’єкти господарювання, які можуть виконати постачання та впровадження автоматизованої системи оперативного диспетчерського керування транспортними засобами з метою надання об’єктивних даних для здійснення контролю за виконанням зобов’язань перевізниками згідно з договорами на здійснення пасажирських перевезень на міських маршрутах загального користування в м. Рівному та забезпечення віддаленого безперервного on-line контролю за дотриманням схеми й розкладу руху транспортних засобів з використанням даних приладів GPS-моніторингу.

Конкурс відкритий для всіх претендентів, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам.

Система GPS-моніторингу міського пасажирського транспорту має відповідати вимогам, встановленим в розділі 6 Порядку проведення конкурсу з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в м. Рівному, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 13.10.2015 № 150 (далі по тексту оголошення – Порядок).

Програмне забезпечення має відповідати вимогам, встановленим в розділі 7 Порядку.

На підтвердження легітимності використання пропонованих модулів GPS/GSM претендент повинен надати документи, зазначені в розділі 8 Порядку.

Постачання, встановлення обладнання та введення в експлуатацію обладнання має відповідати вимогам, встановленим в розділі 9 Порядку.

До участі в конкурсі не допускаються суб’єкти господарювання:

– які надають послуги з пасажирських перевезень, представляють інтереси окремих перевізників або груп перевізників чи контролюються зазначеними суб’єктами;

– щодо яких порушено справу про банкрутство;

– правовстановлюючі документи яких визнані недійсними в судовому порядку;

– мають заборгованість зі сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів перед бюджетами всіх рівнів або цільовими державними фондами.

– подали для участі в конкурсі неправильно оформлені документи або такі, що містять недостовірну інформацію.

Учасники повинні продемонструвати конкурсній комісії роботу системи gps-моніторингу.

Конкурсні пропозиції, які не були відхилені з підстав, передбачених пунктом 10.4 Порядку, оцінюються конкурсною комісією за критеріями, встановленими в Додатку 3 до Порядку.

Переможцем конкурсу визначається учасник, який відповідає кваліфікаційним вимогам, може забезпечити надання послуг відповідної якості й конкурсна пропозиція якого визнана найкращою за результатами оцінювання.

6. Перелік документів, що подаються для участі у конкурсі:

– заява на участь у конкурсі за формою, визначеною в Додатку 1 до Порядку;

– анкета претендента за формою, визначеною в Додатку 2 до Порядку;

– цінова пропозиція, яка має окремо включати вартість придбання перевізниками GРS/GSМ модулів, місячний розмір плати за надання їх в оренду (лізинг), а також місячний розмір плати за обслуговування;

– кошторис видатків для здійснення заходів із забезпечення диспетчеризації, організації та управління рухом міського пасажирського транспорту;

– пропозиції щодо облаштування диспетчерського пункту в управлінні транспорту і зв’язку;

– поетапний план підприємства щодо впровадження системи, у тому числі поставки та монтажу технічних засобів, програмного забезпечення, забезпечення віддаленого конт-

ролю за транспортними засобами, одержання статистичних та звітних даних і таке інше;

– завірені копії дозвільної, ліцензійної та правовстановлюючої документації;

– довідки відповідних органів державної податкової інспекції про відсутність (наявність) заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів);

– інформаційний лист (довідка) про наявність/відсутність провадження у справі про банкрутство суб’єктів господарювання, перебування у процедурі банкрутства або визнання їх банкрутами;

– інша інформація на розсуд учасників конкурсу.

7. Способи, місце та кінцевий строк приймання документів на конкурс.

Конкурсну пропозицію подають особисто або надсилають поштою у конверті, з описом вкладання кореспонденції, на якому зазначають повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, найменування об’єкта конкурсу, на який подається пропозиція.

Пропозиції подавати в управління транспорту і зв’язку виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою: 33013, м. Рівне, вул. Шевченка, 45, IV поверх.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: до 16.00 9 листопада 2015 року.

8. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями: місто Рівне, вул. Шевченка, 45, 10 листопада 2015 р. о 10.00.

Довідкову інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати в управлінні транспорту і зв’язку виконавчого комітету Рівненської міської ради (Україна, м. Рівне, вул. Шевченка, 45; тел. 0(362) 22-41-17, контактна особа – головний спеціаліст управління, секретар конкурсної комісії Тетяна Миколаївна Мартинюк).

Начальник управління Віталій МИРОНЮК

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ  № 150 від 13 жовтня 2015 року

Про проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання для виконання функцій організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в місті Рівному

Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», п. 10 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, п. 39 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176, з метою залучення на конкурсних засадах суб’єкта господарювання для виконання функцій з організації та управління рухом пасажирського транспорту і підготовки інформації про роботу перевізників, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Управлінню транспорту і зв’язку (В. Миронюк) оголосити конкурс з визначення суб’єкта господарювання для виконання функцій організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в місті Рівному.

2. Затвердити Порядок проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання для виконання функцій організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в місті Рівному (додаток 1).

3. Затвердити склад конкурсної комісії з визначення суб’єкта господарювання – виконавця послуг з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в місті Рівному (додаток 2).

4. Опублікувати рішення в газеті «Сім днів».

5. Контроль за виконанням цього рішення доручити заступнику міського голови С. Васильчуку, а організацію його виконання – начальнику управління транспорту і зв’язку В. Миронюку.

Міський голова Володимир ХОМКО

Керуючий справами виконкому Петро СЕРЕДЮК

З додатками до рішення можна ознайомитись в управлінні транспорту і зв’язку, на сайті виконавчого комітету Рівненської міської ради та на сайті газети «7 днів».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 13 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?