Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2013
 

Рішення Рівненської міської ради № 3122 від 4 липня 2013 року | Газета 7 Днів

Рішення Рівненської міської ради № 3122 від 4 липня 2013 року

11.07.2013 00:00
Переглядів:321

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
(28 сесія, 6 скликання)
РІШЕННЯ № 3122 від 4 липня 2013 року

Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Рівного

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Рівного, розроблену Державним підприємством «Рівненський науково-дослідний та проектний інститут земле­устрою», відповідно до статей 12, 201 Земельного кодексу України, пункту 271.2 статті 271 Податкового кодексу України, статей 15, 18, 23 Закону України «Про оцінку земель», статті 9 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Стандарту Держкомзему СОУ ДКЗР 0032632–012:2009 «Оцінка земель. Правила розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів», затвердженого наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 24 червня 2009 р. № 335, Рівненська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Рівного.

2. Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель міста Рівного з 1 січня 2014 року.

3. Установити, що нормативна грошова оцінка земель міста Рівного підлягає щорічній індексації відповідно до вимог діючого законодавства.

4. Управлінню Держземагентства у м. Рівному Рівненської області (Р. Гресько) забезпечити застосування нормативної грошової оцінки земель міста Рівного для визначення розміру земельного податку, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, при укладанні договорів оренди землі та при перегляді річної орендної плати за землю в діючих договорах, а також оформлення та видачу витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

5. Платникам земельного податку за земельні ділянки при поданні податкових декларацій до органів державної податкової служби м. Рівного застосувати, починаючи з 1 січня 2014 року, нормативну грошову оцінку земель міста Рівного, яка затверджена цим рішенням.

6. Платникам орендної плати за земельні ділянки при поданні податкових декларацій до органів державної податкової служби м. Рівного застосувати, починаючи з 1 січня 2014 року, нормативну грошову оцінку земель міста Рівного, яка затверджена цим рішенням, без внесення змін до договорів оренди землі.

7. Державній податковій інспекції у м. Рів­ному Рівненської області Державної податкової служби (М. Калитюк) забезпечити з 1 січня 2014 року справляння плати за землю в місті Рівному за новими ставками, відповідно до затвердженої цим рішенням нормативної грошової оцінки.

8. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Рівненської міської ради від 28 грудня 2006 року № 450 «Про затвердження технічної документації щодо визначення нормативної грошової оцінки земель міста Рівного» з дня введення в дію цього рішення.

9. Опублікувати це рішення в газеті «Сім днів».

10. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; постійній комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю; постійній комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва; постійній комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, розвитку місцевого самоврядування; секретарю міської ради А. Грещуку, а організацію його виконання – начальнику Державної податкової інспекції у м. Рівному Рівненської області Державної податкової служби
М. Калитюку, начальнику управління земельних відносин В. Парчуку та начальнику управління Держземагентства у м. Рівному Рівненської області Р. Греську.

Міський голова Володимир ХОМКО

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?