Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Червень 2014
 

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).×

Рівненський міськвиконком оголошує конкурс | Газета 7 Днів

Рівненський міськвиконком оголошує конкурс

05.06.2014 00:00
Переглядів:294

на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу автоматизації інформаційного забезпечення і управління виконавчого комітету Рівненської міської ради

Вимоги до кандидатів: освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста (прикладна математика, програмування або автоматизоване управління); стаж роботи за фахом на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування не менш як рік або в інших сферах – не менш як 3 роки; знання методів розробки алгоритмів; навички роботи з мовами і середовищами програмування Microsoft.Net, СУБД MS SQLServer, MS DOS; знання принципів комутації виділених та оптико-волоконних ліній; уміти визначити причини збоїв у роботі ліній зв’язку; вміти встановлювати та налагоджувати мережеве обладнання; досвід зі встановлення та налагодження програмного забезпечення та операційних систем; досвід розробки та впровадження програмного забезпечення; володіння англійською мовою (технічний переклад); досконале володіння державною мовою; вільне володіння ПК.

Заяви на конкурс приймають протягом 30 днів з дня опублікування оголошення. До заяви на конкурс додають такі документи: особовий листок з обліку кадрів форми № П-2ДС; автобіографію; копію документа про освіту; ксерокопію трудової книжки; декларацію за 2013 рік; копію паспорта; фото; копію ідентифікаційного номера; копію військового квитка.

Звертатися за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12а, каб. 400. Тел. для довідок: 26-55-09 – відділ кадрів міськ­виконкому. Кандидати на посади будуть складати іспити на знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» і «Про засади запобігання та протидії корупції», а також законодавства з урахуванням функціональної специфіки управління.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 8 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?