Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2014
 

Повідомлення про помилку

  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
×

Склад дільничних виборчих комісій з позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року одномандатного виборчого округу № 152 | Газета 7 Днів

Склад дільничних виборчих комісій з позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року одномандатного виборчого округу № 152

16.10.2014 00:00
Переглядів:3090

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ
НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ

26 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ

Окружна виборча комісія
одномандатного виборчого округу № 152

Постанова
м. Рівне

10 жовтня 2014 року                                       № 14

Про утворення дільничних виборчих комісій звичайних та спеціальних виборчих дільниць одномандатного виборчого округу № 152 з позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

До окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 152 надійшли подання депутатських фракцій, які були утворені в поточному скликанні Верховної Ради України: Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», політична партія «Український Демократичний Альянс за Реформи Віталія Кличка», Всеукраїнське об’єднання «Свобода», партій: Комуністична партія України, «Блок Петра Порошенка», «Відродження», «Зелених України», Сергія Тігіпка «Сильна Україна», Радикальна Партія Олега Ляшка, політичних партій: «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”», Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Всеукраїнське об’єднання «Свобода», «Громадська позиція (Анатолій Гриценко)», «Єдина Країна», «Інтернет партія України», «Народний фронт», «Нова політика», «Об’єднання “Самопоміч”», кандидатів у народні депутати України: Гранітний Ярослав Сергійович, Євтушенко Святослав Ігорович, Капінос Микола Михайлович, Коваль Роман Ярославович, Лащук Олександр Іванович, Ліщеновський Іван Андрійович, Осуховський Олег Іванович, Павлюк Вадим Степанович, Пантюхов Олександр Анатолійович, Червонюк Олег Казимирович, Якимець Дмитро Анатолійович, про включення кандидатур від цих суб’єктів до складу дільничних виборчих комісій звичайних та спеціальних виборчих дільниць одномандатного виборчого округу № 152 з позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року та додані до них заяви осіб про їхню згоду на участь у роботі відповідних дільничних виборчих комісій.

Відповідно до статті 28, пункту п’ятого частини другої статті 31 Закону України «Про вибори народних депутатів України» окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 152

ПОСТАНОВЛЯЄ:

  1. Утворити дільничні виборчі комісії звичайних та спеціальних виборчих дільниць одномандатного виборчого округу № 152 з виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.
  2. Цю постанову оприлюднити в газеті «7 днів».

Голова окружної виборчої комісії Нагорна Н. В.
Секретар окружної виборчої комісії Шавловська Л. Л.

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ
НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ

26 жовтня 2014 року

Окружна виборча комісія
одномандатного виборчого округу №152

Постанова
м. Рівне

13 жовтня 2014 року № 16

Про зміни в складі дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

Розглянувши подання суб’єктів внесення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року про заміну членів дільничних виборчих комісій, керуючись частиною п’ятнадцятою статті 28, пунктом п’ятим частини другої статті 31, пунктом другим частини третьої статті 37 Закону України «Про вибори народних депутатів України», окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 152 з виборів народних депутатів України,

ПОСТАНОВЛЯЄ:

  1. Внести зміни до складу дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, утворених відповідно до постанови окружної виборчої комісії від 10 жовтня 2014 року № 14 «Про утворення дільничних виборчих комісій звичайних та спеціальних виборчих дільниць одномандатного виборчого округу № 152 з позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року».
  2. Цю постанову разом з відповідним додатком надіслати в газету «7 днів» для опублікування не пізніше як на п’ятий день.

Голова окружної виборчої комісії Нагорна Н. В.
Секретар окружної виборчої комісії Шавловська Л. Л.

Одномандатний виборчий округ № 152
Позачергові вибори народних депутатів України
26 жовтня 2014 року

Особи у складі ДВК

Станом на 14.10.2014 11:50:02


з/п
ПІБ особи Посада
в ДВК
Суб’єкт подання
Виборча дільниця № 000001 Місцезнаходження: 33001, м. Рівне, вул. Дворецька, 116 (Рівненський слідчий ізолятор управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області)
1 Стахнюк Леся Миколаївна Голова комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
2 Чернюк Валентина Володимирівна Заступник голови комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
3 Піляй Андрій Миколайович Секретар комісії Політична партія «Єдина Країна»
4 Герасенкова Тетяна Григорівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
5 Головко Олександр Сергійович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Жабчик Інна Вікторівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
7 Закревський Валерій Сергійович Член комісії Капінос Микола Михайлович
8 Закревський Сергій Георгійович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
9 Ільчук Інна Іванівна Член комісії Партія Зелених України
10 Кудрін Володимир В’ячеславович Член комісії Осуховський Олег Іванович
11 Олексієвець Андрій Ігорович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Тарасюк Наталія Михайлівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Шахрай Олександр Ігорович Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
14 Шквара Руслан Вікторович Член комісії Комуністична партія України
Виборча дільниця № 560901Місцезнаходження: вул. Макарова, 48, м. Рівне (школа № 19, кл. 108, учительська)
1 Шевчук Ярослав Павлович Голова комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Тирак Марія Валентинівна Заступник голови комісії Капінос Микола Михайлович
3 Бречко Павло Васильович Секретар комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
4 Ганзілевська Тетяна Василівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Гупалик Павло Анатолійович Член комісії Лащук Олександр Іванович
6 Загородня Світлана Дмитрівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
7 Зайнулін Євгеній Віталійович Член комісії Комуністична партія України
8 Ковальчук Марина Володимирівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
9 Костюк Людмила Володимирівна Член комісії Політична партія «Нова політика»
10 Курта Олександр Іванович Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
11 Лясковець Роман Васильович Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
12 Малько Сергій Миколайович Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
13 Марцеліна Людмила Володимирівна Член комісії Коваль Роман Ярославович
14 Одинцова Тамара Логвинівна Член комісії Партія Зелених України
15 Оксенюк Наталія Григорівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
16 Пасічник Володимир Максимович Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
17 Пугайко Тамара Іванівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
18 Сис Андрій Васильович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
Виборча дільниця № 560902Місцезнаходження: вул. Макарова, 40а, м. Рівне, 33024 (дитячий садок № 39, кімната психолога)
1 Рогаль Світлана Романівна Голова комісії Євтушенко Святослав Ігорович
2 Тарасюк Тетяна Миколаївна Заступник голови комісії Політична партія «Народний фронт»
3 Сис Олена Сергіївна Секретар комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Веремчук Любов Федосіївна Член комісії Коваль Роман Ярославович
5 Дворянський Василь Володимирович Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
6 Камінський Олег Васильович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Ковальчук Зінаїда Миколаївна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
8 Кулакова Олена Миколаївна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
9 Мар’юк Тетяна Володимирівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
10 Осіпчук Тетяна Іванівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
11 Ревут Ольга Іванівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
12 Сахнюк Ірина Олександрівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
13 Семенюк Тетяна Миколаївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
14 Суворова Ніна Федорівна Член комісії Комуністична партія України
15 Таргоній Галина Павлівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
16 Томашевська Олена Миколаївна Член комісії Партія Зелених України
17 Хомуйко Василь Миколайович Член комісії Лащук Олександр Іванович
18 Шолопак Людмила Фіногенівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
Виборча дільниця № 560903Місцезнаходження: вул. Князя Острозького, 20, м. Рівне, 33024
(школа № 8, кл. 45, кабінет логопеда)
1 Палій Ірина Ігорівна Голова комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Кривов’яза Алла Василівна Заступник голови комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Сахнюк Максим Володимирович Секретар комісії Якимець Дмитро Анатолійович
4 Аніскін Антон Миколайович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
5 Григор’єв Володимир Петрович Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
6 Доманська Ганна Володимирівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
7 Ковальчук Катерина Ігорівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
8 Любченко Сергій Вікторович Член комісії Політична партія «Народний фронт»
9 Мар’юк Людмила Григорівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
10 Миронюк Роман Юрійович Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
11 Молчан Любов Олексіївна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
12 Мушій Ігор Євгенович Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
13 Пасічник Богдан Володимирович Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
14 Петрик Галина Іванівна Член комісії Комуністична партія України
15 Сахарик Сергій Павлович Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
16 Смірнов Сергій Ігорович Член комісії Партія Зелених України
17 Ткачук Людмила Йосипівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
18 Шевчук Анна Йосипівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
Виборча дільниця № 560904Місцезнаходження: вул. Князя Острозького, 14, м. Рівне, 33024
(гуртожиток № 3 ПАТ «Рівнеазот», кімната коменданта)
1 Верьовка Ірина Вікторівна Голова комісії Політична партія «Народний фронт»
2 Мазур Ольга Вікторівна Заступник голови комісії Євтушенко Святослав Ігорович
3 Мукомолець Раїса Олександрівна Секретар комісії Лащук Олександр Іванович
4 Андрошулік Іванна Сергіївна Член комісії Партія Зелених України
5 Бульботко Денис Леонідович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
6 Ковальчук Василь Іванович Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
7 Кравчук Ігор Анатолійович Член комісії Коваль Роман Ярославович
8 Кузнюк Анна Олександрівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Лідавець Світлана Іванівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
10 Савицька Наталія Володимирівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
11 Семанік Тамара Петрівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
12 Хоменчук Володимир Михайлович Член комісії Капінос Микола Михайлович
13 Хохол Віталій Леонідович Член комісії Осуховський Олег Іванович
14 Цапяк Галина Степанівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Черуха Ірина Володимирівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
16 Шеремет Людмила Остапівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
Виборча дільниця № 560905Місцезнаходження: вул. Макарова, 42, м. Рівне, 33024
(гуртожиток № 4 ПАТ «Рівнеазот», кімната коменданта)
1 Яцишин Іван Миколайович Голова комісії Осуховський Олег Іванович
2 Лупанчук Тетяна Миколаївна Заступник голови комісії Якимець Дмитро Анатолійович
3 Кур’янік Іван Миколайович Секретар комісії Коваль Роман Ярославович
4 Бобровницька Ніна Іванівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
5 Вихованець Катерина Миколаївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Гайдар Лариса Анатоліївна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
7 Голюк Ольга Володимирівна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
8 Гульчук Антон Олегович Член комісії Політична партія «Народний фронт»
9 Залізняк Марія Олександрівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
10 Кравчук Наталія Миколаївна Член комісії Партія Зелених України
11 Мельниченко Олена Вікторівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
12 Намінська Римма Геннадіївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Ольшанський Іван Васильович Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
14 Подік Лідія Адамівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
15 Тарасюк Наталія Володимирівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
16 Цапяк Василь Степанович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
17 Цупрук Леонід Володимирович Член комісії Капінос Микола Михайлович
18 Якимчук Ольга Миколаївна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
Виборча дільниця № 560906Місцезнаходження: вул.Корольова, 4а, м. Рівне, 33024 (дитячий садок № 33, кабінет завгоспа)
1 Громік Марія Ананіївна Голова комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
2 Мельник Тамара Володимирівна Заступник голови комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
3 Марчук Валентина Трохимівна Секретар комісії Комуністична партія України
4 Брухтій Людмила Петрівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
5 Гомон Марія Леонідівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
6 Горшунова Тетяна Петрівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Євдокименко Лілія Миколаївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Ковтун Олексій Михайлович Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
9 Кузнєцова Алла Степанівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
10 Матвійчук Євгенія Володимирівна Член комісії Коваль Роман Ярославович
11 Мачута Галина Іванівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
12 Пілат Ольга Валеріївна Член комісії Лащук Олександр Іванович
13 Плисюк Валентина Пилипівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
14 Попач Сергій Васильович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Слободюк Юлія Володимирівна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
16 Степанюк Ольга Іванівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
17 Яковець Богдан Русланович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
18 Янкевич Ольга Петрівна Член комісії Політична партія «Нова політика»
Виборча дільниця № 560907Місцезнаходження: вул. Князя Острозького, 1, м. Рівне, 33024
(палац культури «Хімік», клас хореографії)
1 Савицька Наталія Миколаївна Голова комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
2 Ільчук Валентина Андріївна Заступник голови комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Кондратенко Ольга Юріївна Секретар комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
4 Банацька Катерина Миколаївна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
5 Гаврон Інна Олександрівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
6 Гочмановський Дмитро Леонідович Член комісії Осуховський Олег Іванович
7 Остапенко Ольга Сергіївна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
8 Пашкевич Віктор Миколайович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
9 Рогульчик Ніна Петрівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
10 Слісарчук Тетяна Юріївна Член комісії Комуністична партія України
11 Соловей Лариса Адамівна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
12 Токмакова Валентина Володимирівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
13 Усович Ірина Вікторівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
14 Хільчук Віктор Анатолійович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Хомченко Валентина Францівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
16 Чуприна Ольга Павлівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
17 Шахієв Петро Теймурович Член комісії Коваль Роман Ярославович
18 Яценко Олексій Сергійович Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
Виборча дільниця № 560908Місцезнаходження: вул. Вербова, 20, м. Рівне, 33024 (ЖКП «Західне», їдальня)
1 Немеришина Ніна Василівна Голова комісії Червонюк Олег Казимирович
2 Федорук Олена Сергіївна Заступник голови комісії Комуністична партія України
3 Леус Таїсія Михайлівна Секретар комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
4 Бондар Сергій Анатолійович Член комісії Осуховський Олег Іванович
5 Видиш Олена Віталіївна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Галімський Віталій Вікторович Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
7 Генеральчук Ніна Миколаївна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
8 Костюк Любов Миколаївна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
9 Кузьмицька Світлана Антонівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
10 Лещенко Ольга Ярославівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
11 Марчук Ангеліна Олександрівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
12 Мізернюк Наталія Сергіївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Моніна Ірина Геннадіївна Член комісії Лащук Олександр Іванович
14 Назарчук Оксана Миколаївна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
15 Стоян Анастасія Василівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Хомюк Сергій Дмитрович Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
17 Цалковська Світлана Володимирівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
18 Шах Сергій Олександрович Член комісії Політична партія «Нова політика»
Виборча дільниця № 560909Місцезнаходження: вул. Соборна, 269, м. Рівне, 33024 (міжшкільний навчально-виробничий комбінат профорієнтації, кабінет техніки безпеки)
1 Баюн Олена Юріївна Голова комісії Червонюк Олег Казимирович
2 Корш Наталія Миколаївна Заступник голови комісії Партія Зелених України
3 Левчук Ірина Андріївна Секретар комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
4 Адах Раїса Григорівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
5 Зайцева Ірина Володимирівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
6 Залевська Катерина Миколаївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Ковальська Надія Юріївна Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
8 Костюк Олег Володимирови Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
9 Лавренюк Ірина Іванівна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
10 Мала Зоя Віталіївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
11 Мартинчук Віра Миколаївна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Мовчанець Надія Іванівна Член комісії Коваль Роман Ярославович
13 Нікітчук Олег Мефодійович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Одинцова Ольга Віталіївна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
15 Сабанюк Валентина Іванівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
16 Токарець Наталія Ігорівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
17 Юзвак Руслан Володимирович Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
18 Яковець Тетяна Титівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Виборча дільниця № 560910Місцезнаходження: вул. Вербова, 42, м. Рівне, 33024
(школа № 23, кабінет фізичних процедур, кабінет логопеда)
1 Дубинець Людмила Сергіївна Голова комісії Павлюк Вадим Степанович
2 Подобінський Олег Павлович Заступник голови комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Андріюк Ірина Володимирівна Секретар комісії Лащук Олександр Іванович
4 Буза Галина Василівна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
5 Грибок Роман Миколайович Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
6 Котвицька Наталія Степанівна Член комісії Партія Зелених України
7 Крокос Сергій Сергійович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Мелещук Андрій Петрович Член комісії Коваль Роман Ярославович
9 Мельник Максим Володимирович Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
10 Олексійчук Тетяна Євгенівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
11 Панай Марія Йосифівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Попілевич Олена Сергіївна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
13 Сабанюк Ольга Петрівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
14 Сапіга Тетяна Василівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
15 Семенюк Раїса Валеріївна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
16 Сіськова Валентина Костянтинівна Член комісії Пантюхов Олександр Анатолійович
17 Юрчук Марія Зіновіївна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
18 Ярошинський Олександр Святославович Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
Виборча дільниця № 560911Місцезнаходження: вул. Вербова, 6, м. Рівне, 33024
(дитячий садок № 40, бібліотека, кабінет психолога)
1 Катренко Любов Степанівна Голова комісії Ліщеновський Іван Андрійович
2 Власенко Зінаїда Іванівна Заступник голови комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
3 Ковальська Наталія Леонідівна Секретар комісії Комуністична партія України
4 Бобер Олександр Іванович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
5 Гришко Олександра Іванівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
6 Давидова Віра Григорівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
7 Данилюк Юлія Миколаївна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
8 Журук Юрій Миколайович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
9 Ляшук Тарас Сергійович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Мартинчук Світлана Федорівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
11 Миронюк Людмила Леонідівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
12 Монін Геннадій Анатолійович Член комісії Лащук Олександр Іванович
13 Новак Юрій Вікторович Член комісії Капінос Микола Михайлович
14 Павлюк Тетяна Олександрівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Панай Олег Володимирович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Рафальська Іванна Миколаївна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
17 Хохол Таміла Леонідівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
18 Юхимчук Людмила Володимирівна Член комісії Коваль Роман Ярославович
Виборча дільниця № 5609012Місцезнаходження: вул. Боярка, 14, м. Рівне, 33005
(дитячий садок № 7, кабінет завгоспа, спортивний зал)
1 Дмитрова Марія Андріївна Голова комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
2 Матеюк Тетяна Федотівна Заступник голови комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
3 Дроботенко Ніна Миколаївна Секретар комісії Лащук Олександр Іванович
4 Антонюк Раїса Йосипівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
5 Гринчук Андрій Іванович Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
6 Жуковська Людмила Іванівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
7 Кириченко Сергій Михайлович Член комісії Коваль Роман Ярославович
8 Лаворик Ірина Олександрівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
9 Левченюк Сергій Миколайович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Михайлова Юлія Миколаївна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
11 Мосійчук Андрій Анатолійович Член комісії Осуховський Олег Іванович
12 Нечипорик Ірина Іванівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Ревуцька Ольга Станіславівна Член комісії Партія Зелених України
14 Рижкова Олена Анатоліївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Селіванова Юлія Валентинівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
16 Семенюк Наталія Анатоліївна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
17 Устинова Марія Сергіївна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
18 Шендрик Тетяна Юріївна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
Виборча дільниця № 560913Місцезнаходження: вул. Млинівська, 2, м. Рівне, 33009 (професійний ліцей, каб. 20)
1 Ясеницький Віталій Миколайович Голова комісії Комуністична партія України
2 Косарєв Микола Васильович Заступник голови комісії Політична партія «Єдина Країна»
3 Заверуха Світлана Миколаївна Секретар комісії Політична партія «Народний фронт»
4 Бекеша Алла Юріївна Член комісії Капінос Микола Михайлович
5 Василенко Майя Степанівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
6 Гайбонюк Микола Дмитрович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Галаган Лариса Степанівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
8 Кошиль Андрій Володимирович Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
9 Лисенко Василь Михайлович Член комісії Партія Зелених України
10 Лясновець-Мурзіна Олена Володимирівна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
11 Мартинюк Ангеліна Миколаївна Член комісії Осуховський Олег Іванович
12 Михайлова Олена Василівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
13 Оніпко Олександр Олександрович Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
14 Парфенюк Тетяна Богданівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Поліщук Василь Васильович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
16 Сидоренко Катерина Дмитрівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
17 Усик Ольга Степанівна Член комісії Коваль Роман Ярославович
18 Хімейчук Надія Олексіївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Виборча дільниця № 560915Місцезнаходження: вул. Соборна, 416, м. Рівне, 33024 (бібліотека-філія № 3, кабінет завідувачки)
1 Кравчук Валентина Дмитрівна Голова комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Наконечний Валерій Миколайович Заступник голови комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
3 Гнесь Олександр Анатолійович Секретар комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Бугайчук Микола Григорович Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
5 Ворощук Ганна Петрівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Демчук Катерина Анатоліївна Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
7 Захарчук Олександр Миколайович Член комісії Політична партія «Нова політика»
8 Косарєва Мирослава Йосипівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
9 Богачук Максим Олександрович Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
10 Невірковець Олена Володимирівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
11 Огієвич Тетяна Семенівна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
12 Остапчук Тамара Василівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
13 Поліщук Валерій Іванович Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
14 Радченко Леонід Павлович Член комісії Комуністична партія України
15 Руденко Іван Павлович Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
16 Тарасова Ольга Віталіївна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
17 Тишковець Марина Вікторівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
18 Петровська Тамара Юріївна Член комісії Лащук Олександр Іванович
Виборча дільниця № 560916Місцезнаходження: вул. Соборна, 360, м. Рівне, 33001 (гарнізонний будинок офіцерів, к. 6, 13)
1 Янушевський Сергій Володимирович Голова комісії Коваль Роман Ярославович
2 Жильчук Галина Василівна Заступник голови комісії Червонюк Олег Казимирович
3 Дриганець Анна Вікторівна Секретар комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Гоч Ольга Степанівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Грицюк Ірина Вікторівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
6 Загайний Владислав Юрійович Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
7 Курбала Максим Олександрович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Марченко Євгенія Анатоліївна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
9 Миронець Катерина Андріївна Член комісії Осуховський Олег Іванович
10 Мосейчук Лілія Петрівна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
11 Побережна Валентина Миколаївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
12 Полінкевич Наталія Анатоліївна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
13 Прокопчук Людмила Миколаївна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
14 Світлійша Наталія Валентівна Член комісії Партія Зелених України
15 Солодкова Валентина Андріївна Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
16 Чайка Зінаїда Костянтинівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
17 Ярошевич Роман Дмитрович Член комісії Капінос Микола Михайлович
18 Яценко Олена Петрівна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
Виборча дільниця № 560917Місцезнаходження: вул. Олени Теліги, 27а, м. Рівне, 33005 (школа № 20, кл. 1, 2)
1 Остапчук Олександр Іванович Голова комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Хомченко Андрій Ігорович Заступник голови комісії Павлюк Вадим Степанович
3 Никонюк Людмила Павлівна Секретар комісії Політична партія «Єдина Країна»
4 Бондарець Олександр Ігорович Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
5 Возняк Віра Адамівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Гриценюк Галина Іванівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
7 Гришан Тарас Васильович Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
8 Друзенко Олена Миколаївна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
9 Жуковська Ніна Пантелеймонівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
10 Ковалько Ніна Василівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
11 Кулініч Марія Юріївна Член комісії Капінос Микола Михайлович
12 Курбала Артур Олександрович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Левчук Галина Кузьмівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
14 Мартинюк Ніна Миколаївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
15 Мельник Станіслав Юрійович Член комісії Коваль Роман Ярославович
16 Сигачова Олена Дмитрівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
17 Хоменчук Денис Віталійович Член комісії Лащук Олександр Іванович
18 Якобчук Валентина Миколаївна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
Виборча дільниця № 560918Місцезнаходження: вул. Макарова, 6, м. Рівне, 33010
(підлітковий клуб «Мрія», кабінет театральний, кабінет шахів)
1 Дем’янчук Ольга Михайлівна Голова комісії Євтушенко Святослав Ігорович
2 Куцмус Юрій Олександрович Заступник голови комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
3 Тимощук Володимир Анатолійович Секретар комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
4 Вітошко Тарас Анатолійович Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
5 Гаврон Любов Михайлівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
6 Гальчук Людмила Василівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
7 Гончарук Оксана Андріївна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
8 Крестіна Іванна Євгеніївна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
9 Кучинська Леся Григорівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Кушнір Сергій Миколайович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Лобчук Оксана Михайлівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
12 Луценко Інна Ігорівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
13 Маменко Сергій Володимирович Член комісії Партія Зелених України
14 Процюк Анжела Василівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
15 Терлецький Сергій Володимирович Член комісії Лащук Олександр Іванович
16 Ужва Наталія Володимирівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
17 Шупняк Ірина Василівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
18 Ящук Лідія Валеріївна Член комісії Капінос Микола Михайлович
Виборча дільниця № 560919Місцезнаходження: вул. Дубенська, 133, м. Рівне, 33010 (школа № 27, учительська)
1 Кудріна Ніна Володимирівна Голова комісії Комуністична партія України
2 Кулик Володимир Григорович Заступник голови комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
3 Муковоз Марія Василівна Секретар комісії Червонюк Олег Казимирович
4 Білотіл Вадим Володимирович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Богайчук Ірина Володимирівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
6 Гордійчук Наталія Михайлівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Гринь Марія Вікторівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
8 Климук Наталія Петрівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Колодяжна Аліна Ігорівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
10 Маркушина Вікторія Володимирівна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
11 Мельник Марина Ростиславівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
12 Мирук Степан Пилипович Член комісії Коваль Роман Ярославович
13 Сіденко Наталія Іванівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
14 Сінькова Зоя Сергіївна Член комісії Партія “ВІДРОДЖЕННЯ”
15 Терлецька Аліна Олегівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
16 Черевко Людмила Анатоліївна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
17 Яковлєва Світлана Яківна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
18 Яцика Юрій Миколайович Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
Виборча дільниця № 560920Місцезнаходження: вул. Павлюченка, 24, м. Рівне, 33005
(
навчально-виховний комплекс № 26, кл. 112)
1 Дзюбрина Марія Антонівна Голова комісії Політична партія «Єдина Країна»
2 Харчук Валерій Васильович Заступник голови комісії Лащук Олександр Іванович
3 Костенко Юлія Костянтинівна Секретар комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Безносова Ольга Олександрівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
5 Гаскевич Валентин Іванович Член комісії Комуністична партія України
6 Дубарець Олена Іванівна Член комісії Політична партія «Нова політика»
7 Закревська Інна Іванівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
8 Косюк Людмила Володимирівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
9 Маркова Людмила Сергіївна Член комісії Коваль Роман Ярославович
10 Марчук Роман Вікторович Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
11 Монько Лариса Всеволодівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Полівко Наталія Борисівна Член комісії Партія Зелених України
13 Поліщук Ірина Юріївна Член комісії Осуховський Олег Іванович
14 Пушинська Галина Петрівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
15 Рудич Людмила Василівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
16 Семенюк Олександр Юрійович Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
17 Сєдлярова Ірина Миколаївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
18 Трофімчук Олена Ростиславівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
Виборча дільниця № 560921Місцезнаходження: вул. Олени Пчілки, 9, м. Рівне, 33001
(школа № 6, кл. 17, приймальня директора)
1 Савченко Наталія Олександрівна Голова комісії Коваль Роман Ярославович
2 Середюк Інна Сергіївна Заступник голови комісії Червонюк Олег Казимирович
3 Поліщук Ірина Іллівна Секретар комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
4 Басанова Олена Андріївна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
5 Биковець Світлана Вікторівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
6 Галатюк Тарас Юрійович Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
7 Гаскевич Надія Адамівна Член комісії Комуністична партія України
8 Кінчина Лариса Олександрівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
9 Кулик Олена Іванівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Лещишин Оксана Богданівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
11 Матюшок Юрій Сергійович Член комісії Лащук Олександр Іванович
12 Мельничук Денис Андрійович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
13 Мороз Людмила Пилипівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
14 Панчук Наталія Миколаївна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
15 Петрук Любов Віталіївна Член комісії Партія Зелених України
16 Пристопчук Світлана Ярославівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
17 Тютюн Ольга Петрівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
18 Шевчук Світлана Петрівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
Виборча дільниця № 560922Місцезнаходження: вул. Дубенська, 27, м. Рівне, 33001 (територіальний центр обслуговування пенсіонерів, кімната соціального працівника)
1 Денисюк Максим Лонгінович Голова комісії Осуховський Олег Іванович
2 Карпенчук Юлія Олександрівна Заступник голови комісії Політична партія «Нова політика»
3 Стецюк Любов Григорівна Секретар комісії Партія Зелених України
4 Гальчук Олександр Андрійович Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
5 Дацюк Ольга Валентинівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
6 Дергай Іван Анатолійович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
7 Кобрин Андрій Петрович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Левчук Вікторія Дмитрівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Оберніхін Ігор Ігорович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Повесьмо Світлана Василівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
11 Радченко Олена Михайлівна Член комісії Комуністична партія України
12 Сільман Сніжана Григорівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
13 Теслюк Алла Володимирівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
14 Феофанов Володимир Юрійович Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
15 Хоменко Ніна Іларіонівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
16 Хомич Інна Михайлівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
17 Цехмейструк Ірина Феодосіївна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
18 Яворська Ганна Федорівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
Виборча дільниця № 560923Місцезнаходження: вул. Ковалевської, 17, м. Рівне, 33001
(гуманітарна гімназія, кімната духовності)
1 Буджерин Богдан Іванович Голова комісії Капінос Микола Михайлович
2 Глущенко Людмила Борисівна Заступник голови комісії Червонюк Олег Казимирович
3 Кобзаренко Людмила Григорівна Секретар комісії Осуховський Олег Іванович
4 Бойчук Юлія Володимирівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
5 Брагіна Оксана Ярославівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
6 Воробей Оксана Володимирівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Лац Олена Валентинівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
8 Калашніков Володимир Володимирович Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
9 Качура Геннадій Іванович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Квасюк Анжела Олександрівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
11 Коваль Микола Анатолійович Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
12 Ковтун Валентин Іванович Член комісії Комуністична партія України
13 Покидько Віта Анатоліївна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Рибачук Оксана Анатоліївна Член комісії Коваль Роман Ярославович
15 Степанишина Валентина Євгенівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
16 Тихонова Жанна Василівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
17 Чорнобай Наталія Миколаївна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
18 Яценко Анна Сергіївна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
Виборча дільниця № 560924Місцезнаходження: вул. Дубенська, 35, м. Рівне, 33001
(гуртожиток № 1 державного аграрного коледжу, кімната студради)
1 Качарова Галина Адамівна Голова комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Гончарук Галина Григорівна Заступник голови комісії Ліщеновський Іван Андрійович
3 Шкарапа Жанна Володимирівна Секретар комісії Євтушенко Святослав Ігорович
4 Андріюк Петро Іванович Член комісії Коваль Роман Ярославович
5 Венгерська Ганна Володимирівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
6 Возняк Людмила Петрівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Лотоцький Віктор Сергійович Член комісії Партія Зелених України
8 Маркович Тетяна Володимирівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
9 Опанасюк Катерина Олександрівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Панасюк Тетяна Петрівна Член комісії Комуністична партія України
11 Печонкін Михайло Олексійович Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
12 Сабанюк Наталія Феодосіївна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
13 Самкова Марина Анатоліївна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
14 Сєдляров Максим Іванович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
15 Станіковський Дмитро Ігорович Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
16 Степанюк Галина Геннадіївна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
17 Ткачук Зоя Віталіївна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
18 Юревич Вікторія Василівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
Виборча дільниця № 560925Місцезнаходження: вул. Маяковського, 13, м. Рівне (школа № 3, кл. 10)
1 Кльопов Сергій Юрійович Голова комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
2 Дмитрієва Оксана Леонідівна Заступник голови комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Москалюк Віра Адамівна Секретар комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
4 Бекеша Наталія Сергіївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
5 Ганіченко Владислав Сергійович Член комісії Комуністична партія України
6 Гунчик Олександр Володимирович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
7 Захарчук Яна Валеріївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
8 Климчук Ніна Федорівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
9 Кравчук Ганна Романівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Лаврук Віра Петрівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
11 Любач Єва Овсіївна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
12 Малець Оксана Юріївна Член комісії Осуховський Олег Іванович
13 Мацкевич Наталія Володимирівна Член комісії Партія Зелених України
14 Мельник Наталія Ігорівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
15 Пілат Максим Васильович Член комісії Коваль Роман Ярославович
16 Суворова Тетяна Михайлівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
17 Ципан Світлана Олексіївна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
18 Яковишина Наталія Василівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
Виборча дільниця № 560926Місцезнаходження: вул. Кіквідзе, 34, м. Рівне, 33013
(ДП «Рівнеавтотранссервіс», кімната начальника вокзалу)
1 Нестерчук Валентина Василівна Голова комісії Політична партія «Інтернет партія України»
2 Приходько Катерина Вікторівна Заступник голови комісії Політична партія «Народний фронт»
3 Михасик Юлія Мефодіївна Секретар комісії Осуховський Олег Іванович
4 Величко Людмила Олександрівна Член комісії Комуністична партія України
5 Гонтік Юрій Анатолійович Член комісії Коваль Роман Ярославович
6 Денисюк Олена Вікторівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
7 Кушнер Ольга Валентинівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
8 Левчук Катерина Борисівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
9 Макарова Ірина Володимирівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
10 Остаповець Віктор Леонідович Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
11 Остаповець Наталія Іванівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
12 Охрімчук Ірина Миколаївна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
13 Покидько Лілія Володимирівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Сахарик Оксана Валентинівна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
15 Темнов Едуард Олександрович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Ярмольчук Анна Ярославівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
Виборча дільниця № 560927Місцезнаходження: вул. 24 Серпня, 2, м. Рівне, 33028 (НВК № 2, кабінет логопеда)
1 Камінський Анатолій Вікторович Голова комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Окренець Іван Анатолійович Заступник голови комісії Гранітний Ярослав Сергійович
3 Бешта Світлана Миколаївна Секретар комісії Червонюк Олег Казимирович
4 Бобильова Тетяна Іванівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Власюк Олена Володимирівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
6 Дубарець Марія Сергіївна Член комісії Політична партія «Нова політика»
7 Кирничний Артур Анатолійович Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
8 Корольчук Володимир Олександрович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Лисак Мирослава Валентинівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
10 Лопаткін Павло Володимирович Член комісії Коваль Роман Ярославович
11 Мельничук Ірина Михайлівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
12 Павелко Оксана Валеріївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
13 Пшоновська Катерина Іванівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
14 Рудік Людмила Вікторівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
15 Сливка Юрій Миколайович Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
16 Стельмах Віктор Геннадійович Член комісії Лащук Олександр Іванович
17 Шевчук Людмила Вікторівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
18 Шкльода Віра Михайлівна Член комісії Комуністична партія України
Виборча дільниця № 560928Місцезнаходження: вул. Шевченка, 103, м. Рівне, 33013 (НВК «Колегіум», каб. 25)
1 Гончарук Олена Михайлівна Голова комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Горуна Юлія Степанівна Заступник голови комісії Політична партія «Інтернет партія України»
3 Постевка Тетяна Володимирівна Секретар комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Боровець Сергій Анатолійович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
5 Данилюк Валерій Вікторович Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
6 Касьянов Дмитро Андрійович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Костючек Алла Олександрівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
8 Креденсир Віктор Ігорович Член комісії Лащук Олександр Іванович
9 Крутій Наталія Григорівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
10 Мілецька Ірина Миколаївна Член комісії Комуністична партія України
11 Поперечний Олег Олександрович Член комісії Осуховський Олег Іванович
12 Сачук Олександр Вікторович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
13 Сорока Лариса Петрівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
14 Федорчук Наталія Федорівна Член комісії Партія Зелених України
15 Фурман Любов Віталіївна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
16 Шара Ніна Платонівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
17 Шекель Неля Іванівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
18 Ярошенко Ольга Арсланівна Член комісії Політична партія «Нова політика»
Виборча дільниця № 560929Місцезнаходження: вул. Литовська, 11, м. Рівне, 33013 (школа № 1, каб. 111)
1 Мокляк Валентина Іванівна Голова комісії Партія Зелених України
2 Козак Ельвіра Василівна Заступник голови комісії Капінос Микола Михайлович
3 Купіна Наталія Олександрівна Секретар комісії Комуністична партія України
4 Бєлік Михайло Миколайович Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
5 Гасюк Ольга Януарівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
6 Заєць Людмила Петрівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
7 Креденсир Марія Ігорівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
8 Кульган Анна Володимирівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
9 Матвійчук Тетяна Вікторівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
10 Мельничук Ігор Іванович Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
11 Михайлова Людмила Андріївна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
12 Нечипорук Надія Володимирівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Орел Юрій Михайлович Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
14 Парафенюк Алла Василівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
15 Пивовар Юлія Миколаївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Споденюк Галина Олексіївна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
17 Ткачук Віра Юріївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
18 Томкович Тетяна Георгіївна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
Виборча дільниця № 560930Місцезнаходження: вул. Поштова, 5, м. Рівне, 33028
(обласний центр інвалідного спорту «Інваспорт», шаховий клуб)
1 Вишневецький Дмитро Володимирович Голова комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
2 Бабік Любов Федорівна Заступник голови комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Бурець Андрій Петрович Секретар комісії Політична партія «Єдина Країна»
4 Андрухов Дмитро Ярославович Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
5 Боярчук Ярослава Ігорівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Годима Марина Миколаївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
7 Дячук Катерина Анатоліївна Член комісії Капінос Микола Михайлович
8 Музика Наталія Миколаївна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
9 Нечай Віра Петрівна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
10 Ніколайчук Оксана Олексіївна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
11 Олексіюк Іванна Василівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
12 Панчук Артур Васильович Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
13 Панчук Василь Григорович Член комісії Політична партія «Народний фронт»
14 Пемко Олена Іванівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
15 Прокопчук Ірина Михайлівна Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
16 Санковська Лариса Сергіївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
17 Седун Лідія Василівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
18 Шелюк Альона Федорівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
Виборча дільниця № 560931Місцезнаходження: вул. Пересопницька, 93, м. Рівне, 33028 (НВК «Колегіум», початкові класи, каб. 15)
1 Жир Анна Сергіївна Голова комісії Осуховський Олег Іванович
2 Потєлова Наталія Федорівна Заступник голови комісії Комуністична партія України
3 Слободян Марина Володимирівна Секретар комісії Євтушенко Святослав Ігорович
4 Агаян Галина Юхимівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
5 Гасюк Віталій Іванович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Герасимчук Тетяна Василівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
7 Глущенко Галина Григорівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
8 Давидюк Тарас Дмитрович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Довбенко Андрій Васильович Член комісії Політична партія «Нова політика»
10 Козяр Ірина Миколаївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Ліпіліна Валентина Юхимівна Член комісії Партія Зелених України
12 Мазур Тетяна Василівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
13 Мальчевська Юлія Миколаївна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
14 Молчанова Марина Геннадіївна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
15 Садлій Вадим Сергійович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
16 Шпудейко Володимир Миколайович Член комісії Коваль Роман Ярославович
Виборча дільниця № 560932Місцезнаходження: вул.Чернишевського, 20, м. Рівне, 33013 (школа № 5, каб. 29)
1 Хвесь Петро Савович Голова комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Бабич Марина Олександрівна Заступник голови комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
3 Круковська Галина Миколаївна Секретар комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Балюк Григорій Іванович Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
5 Гуменюк Марина В’ячеславівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
6 Коток Тетяна Андріївна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
7 Лішина Тетяна Вікторівна Член комісії Коваль Роман Ярославович
8 Новак Максим Юрійович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
9 Олійник Наталія Андріївна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
10 Паладійчук Ольга Василівна Член комісії Партія Зелених України
11 Панасюк Марія Олександрівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
12 Петренчук Назарій Володимирович Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
13 Полюхович Людмила Петрівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
14 Стасюк Ілона Іванівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
15 Цибульский Дмитро Станіславович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
16 Шелестун Ілона Феодосіївна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
17 Яковенко Галина Володимирівна Член комісії Комуністична партія України
18 Яцюк Наталія Миколаївна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
Виборча дільниця № 560933Місцезнаходження: 33013, м. Рівне, вул. Литовська, 55
(гуртожиток технікуму технологій та дизайну НУВГП)
1 Кирнична Анна Юріївна Голова комісії Якимець Дмитро Анатолійович
2 Максимчук Ірина Геннадіївна Заступник голови комісії Політична партія «Інтернет партія України»
3 Семенюк Анна В’ячеславівна Секретар комісії Партія Зелених України
4 Баришевський Володимир Петрович Член комісії Комуністична партія України
5 Войтович Ілля Миколайович Член комісії Осуховський Олег Іванович
6 Кабин Богдан Орестович Член комісії Лащук Олександр Іванович
7 Козак Петро Олексійович Член комісії Червонюк Олег Казимирович
8 Козел Любов Романівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
9 Любчик Іван Ігорович Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
10 Пахольчук Галина Дмитрівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Петренко Тетяна Євгенівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
12 Петрук Тетяна Сергіївна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
13 Савчук Світлана Гаврилівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
14 Сидорчук Любов Юріївна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
15 Шарафан Наталія Дмитрівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Шулепа Юрій Юрійович Член комісії Коваль Роман Ярославович
17 Якимович Михайло Миколайович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
18 Ярошевич Марія Олександрівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
Виборча дільниця № 560934Місцезнаходження: 33028, м. Рівне, вул. Пушкіна, 17 (спеціалізована школа № 15)
1 Алтьор Андрій Ромійович Голова комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
2 Забейда Любов Зіновіївна Заступник голови комісії Політична партія «Народний фронт»
3 Головій Валентина Олександрівна Секретар комісії Павлюк Вадим Степанович
4 Антонець Юрій Васильович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Барабаш Руслана Олегівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
6 Карабачинська Галина Аврамівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
7 Коваль Ірина Адамівна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
8 Любчик Наталія Миколаївна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
9 Миронець Віталій Григорович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Огонь Олександра Олексіївна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
11 Павлюк Олексій Петрович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
12 Пінчук Людмила Сергіївна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
13 Процюк Юлія Василівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
14 Свінтозельська Катерина Петрівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Трофімчук Анастасія Олегівна Член комісії Коваль Роман Ярославович
16 Фесянова Валентина Петрівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
17 Юрків Софія Петрівна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
18 Якшин Володимир Андрійович Член комісії Партія Зелених України
Виборча дільниця № 560935Місцезнаходження: 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 11 (НУВГП, конференцзала)
1 Горобченко Аркадій Львович Голова комісії Партія Зелених України
2 Беспалюк Ірина Миколаївна Заступник голови комісії Ліщеновський Іван Андрійович
3 Кузьмін-Полянська Лариса Євгенівна Секретар комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Василенко Юлія Миколаївна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
5 Верещук Віктор Володимирович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Демянчук Оксана Євгенівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
7 Долганов Петро Сергійович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Кисарець В’ячеслав Сергійович Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
9 Крупко Анатолій Романович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
10 Мельничук Надія Анатоліївна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
11 Мелюзіна Діна Ігорівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
12 Мулявка Вадим Петрович Член комісії Осуховський Олег Іванович
13 Писарчук Мирослава Іванівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
14 Скороход Софія Олександрівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
15 Слобода Олександр Олександрович Член комісії Коваль Роман Ярославович
16 Смирнов Олександр Олександрович Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
17 Сосонюк Олександр Михайлович Член комісії Комуністична партія України
18 Шевчук Ольга Степанівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
Виборча дільниця № 560936Місцезнаходження: 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 10
(кооперативний економіко-правовий коледж)
1 Гладун Наталія Вікторівна Голова комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
2 Буковська Соломія Федорівна Заступник голови комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Черкавська Лілія Станіславівна Секретар комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
4 Бахор Людмила Аркадіївна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Бухтіярова Олена Антонівна Член комісії Партія “ВІДРОДЖЕННЯ”
6 Гуцман Сергій Володимирович Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
7 Давидюк Іван Никифорович Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
8 Майсус Діна Анатоліївна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
9 Місечко Поліна Геннадіївна Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
10 Міщук Наталія Володимирівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
11 Оніщук Ірина Василівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
12 Павлюк Ельвіра Володимирівна Член комісії Коваль Роман Ярославович
13 Панченко Ірина В’ячеславівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Синиця Вікторія Романівна Член комісії Комуністична партія України
15 Тивончук Валентина Павлівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
16 Шевчук Оксана Михайлівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
Виборча дільниця № 560937Місцезнаходження: 33023, м. Рівне, вул. Гранична, 4 (дитсадок № 41)
1 Безчинська Ірина Валентинівна Голова комісії Політична партія «Єдина Країна»
2 Буткевич Оксана Атоліївна Заступник голови комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Мельник Андрій Олександрович Секретар комісії Якимець Дмитро Анатолійович
4 Багинська Валентина Петрівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
5 Борейчук Галина Володимирівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
6 Виноградов Володимир Михайлович Член комісії Капінос Микола Михайлович
7 Мартинюк Мирослава Андріївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
8 Невірковець Лариса Миколаївна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Ніколайчук Оксана Миколаївна Член комісії Лащук Олександр Іванович
10 Оніщук Олександр Ігорович Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
11 Політова Тетяна Сергіївна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
12 Савич Дмитро Сергійович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
13 Савчук Ірина Григорівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Смирнов Сергій Олександрович Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
15 Троцюк Неля Іванівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
16 Цуркан Сергій Іванович Член комісії Павлюк Вадим Степанович
Виборча дільниця № 560938Місцезнаходження: 33014, м. Рівне, вул. Степана Бандери, 39а
(обласний навчально-методичний центр естетичного виховання)
1 Середа Світлана Іванівна Голова комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
2 Адамська Людмила Олександрівна Заступник голови комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Давидович Тетяна Олексіївна Секретар комісії Політична партія «Народний фронт»
4 Біцюк Андрій Олексійович Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
5 Голодюк Ірина Василівна Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
6 Демчук Валентина Євгенівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
7 Конькова Галина Борисівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Копчинська Марина Миколаївна Член комісії Лащук Олександр Іванович
9 Котовська Надія Василівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Кохановський Дмитро Юрійович Член комісії Партія Зелених України
11 Новикова Вікторія Вікторівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
12 Однорог Тетяна Василівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
13 Пашкевич Анна Олександрівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
14 Солонь Марина Степанівна Член комісії Комуністична партія України
15 Тирак Дмитро Олександрович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
16 Ярошик Марина Олександрівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
Виборча дільниця № 560939Місцезнаходження: 33028, м. Рівне, вул. Степана Бандери, 12 (головний корпус РДГУ)
1 Короткова Ольга Василівна Голова комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
2 Андрієвський Андрій Олександрович Заступник голови комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
3 Мисуно Ірина Анатоліївна Секретар комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
4 Баландін Роман Едуардович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Божик Андрій Анатолійович Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
6 Дворак Микола Юрійович Член комісії Осуховський Олег Іванович
7 Замлинська Ірина Святославівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
8 Іванов Олександр Олександрович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Мудрик Наталія Миколаївна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Наконечний Дмитро Миколайович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
11 Семак Леся Мефодіївна Член комісії Коваль Роман Ярославович
12 Скробот Ростислава Михайлівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
13 Сова Світлана Василівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
14 Степанова Зоя Зосимівна Член комісії Партія Зелених України
15 Тук Олександр Олександрович Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
16 Чорнобай Ольга Анатоліївна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
17 Анікина Катерина Віталіївна Член комісії Комуністична партія України
18 Яскал Наталія Михайлівна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
Виборча дільниця № 560940Місцезнаходження: 33014, м. Рівне, вул. Степана Бандери, 41 (приміщення ПАТ «Рівнебуд»)
1 Андрієвська Світлана Іванівна Голова комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
2 Симончук Ольга Іванівна Заступник голови комісії Коваль Роман Ярославович
3 Якимчук Наталія Михайлівна Секретар комісії Капінос Микола Михайлович
4 Гомон Віта Іванівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Грицюк Олена Олексіївна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
6 Гук Ірина Юріївна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
7 Іщук Олександр Олександрович Член комісії Комуністична партія України
8 Крока Тетяна Станіславівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
9 Кузьменчук Віктор Федорович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
10 Новосілецький Володимир Юрійович Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
11 Осташевська Мирослава Вікторівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
12 Парницька Ольга Миколаївна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
13 Правдивець Дмитро Володимирович Член комісії Павлюк Вадим Степанович
14 Сахарчук Павло Петрович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
15 Чечко Надія Миколаївна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
16 Шамбір Мар’яна Русланівна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
17 Шенцева Світлана Володимирівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
18 Шиманський Іван Анатолійович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
Виборча дільниця № 560941Місцезнаходження: 33028, м. Рівне, пл. Короленка, 6 (державна обласна бібліотека)
1 Бурець Оксана Іванівна Голова комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
2 Маркушина Дар’я Олексіївна Заступник голови комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
3 Ткач Борис Ілліч Секретар комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Акімов Сергій Геннадійович Член комісії Коваль Роман Ярославович
5 Беднарук Надія Сергіївна Член комісії Комуністична партія України
6 Козак Рада Сергіївна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
7 Кондратюк Антоніна Михайлівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
8 Кондратюк Дмитро Леонідович Член комісії Осуховський Олег Іванович
9 Малишева Лідія Михайлівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
10 Однорог Володимир Васильович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Паньковець Тетяна Святославівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
12 Патій Наталія Віталіївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Пашкевич Ксенія Андріївна Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
14 Притиченко Вадим Юрійович Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
15 Сиськова Оксана Борисівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
16 Сушинський Антон Ігорович Член комісії Партія Зелених України
Виборча дільниця № 560942Місцезнаходження: 33028, м.Рівне, вул. В. Чорновола, 74
(обласний інститут післядипломної педагогічної освіти)
1 Ільченко Алла Всеволодівна Голова комісії Євтушенко Святослав Ігорович
2 Третихліб Тетяна Федорівна Заступник голови комісії Гранітний Ярослав Сергійович
3 Коханевич Віталій Володимирович Секретар комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
4 Артеменко Олеся Анатоліївна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
5 Белаш Сергій Петрович Член комісії Капінос Микола Михайлович
6 Варжель Ірина Петрівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Величко Микола Олександрович Член комісії Комуністична партія України
8 Грошко Ярослав Володимирович Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
9 Демчук Людмила Василівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
10 Кравцова Оксана Василівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Лавренчук Юлія Борисівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Лящук Людмила Вікторівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
13 Степанець Людмила Михайлівна Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
14 Тюска Валентина Борисівна Член комісії Партія Зелених України
15 Філіппова Катерина Дмитрівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
16 Хірса Оксана Євгенівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Виборча дільниця № 560943Місцезнаходження: 33025, м. Рівне, вул. Сергія Боженова, 59 (школа № 14)
1 Головатенко Валентина Володимирівна Голова комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
2 Лінник Наталія Іванівна Заступник голови комісії Політична партія «Народний фронт»
3 Драганчук Ірина Ігорівна Секретар комісії Капінос Микола Михайлович
4 Готліб Василь Володимирович Член комісії Павлюк Вадим Степанович
5 Демчук Тетяна Феодосіївна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
6 Дмитренко Світлана Герасимівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Колодяжний Ігор Анатолійович Член комісії Осуховський Олег Іванович
8 Кутасевич Вікторія Миколаївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Либак Роман Вікторович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Марценюк Ніна Андріївна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
11 Матвійчук Вадим Валерійович Член комісії Комуністична партія України
12 Москура Іван Миколайо Вич Член комісії Коваль Роман Ярославович
13 Пальчевський Сергій Степанович Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
14 Пивоварчук Наталія Анатоліївна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
15 Рачинська Людмила Миколаївна Член комісії Лащук Олександр Іванович
16 Рудюк Олександр Олегович Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
17 Слободянюк Дмитро Олександрович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
18 Федюк Валентина Володимирівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
Виборча дільниця № 560944Місцезнаходження: 33028, м. Рівне, вул. В. Чорновола, 51 (гуртожиток № 1 НУВГП)
1 Гуз Олександр Миколайович Голова комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
2 Гриценко Наталія Степанівна Заступник голови комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
3 Музичка Валентина Гордіївна Секретар комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
4 Абромович Тетяна Іванівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
5 Арустамян Ніна Шмавонівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
6 Брень Оксана Миколаївна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
7 Гурова Людмила Данилівна Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
8 Денисюк Ксенія Сергіївна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
9 Друзюк Вікторія Михайлівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
10 Кобрина Наталія Володимирівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Конда Ліана Степанівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
12 Кошелев Валерій Іванович Член комісії Партія Зелених України
13 Кушнір Ігор Валерійович Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
14 Опальчук Марія Степанівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
15 Панасюк Іван Васильович Член комісії Комуністична партія України
16 Панчук Орест Петрович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
17 Устінова Наталія Олександрівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
18 Цимбалюк Анатолій Віталійович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
Виборча дільниця № 560945Місцезнаходження: 33028, м. Рівне, вул. Мірющенка, 53а (навчальний корпус № 7 НУВГП)
1 Самусь-Уздовська Надія Броніславівна Голова комісії Політична партія «Інтернет партія України»
2 Сафоник Людмила Василівна Заступник голови комісії Капінос Микола Михайлович
3 Янчик Олександра Валеріївна Секретар комісії Політична партія «Народний фронт»
4 Ваньгабер Вікторія Олександрівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Гайовий Сергій Іванович Член комісії Політична партія «Нова політика»
6 Даць Ганна Миколаївна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Козік Дмитро Леонідович Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
8 Марчук Валентин Олександрович Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
9 Мелянчук Віталій Володимирович Член комісії Комуністична партія України
10 Редзель Марія Михайлівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
11 Серветник Тетяна Павлівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
12 Сидорук Валеріан Йосипович Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
13 Слободюк Галина Петрівна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
14 Сорочинська Ольга Богданівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
15 Ткаченко Ігор Вадимович Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
16 Хірса Тетяна Олегівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
17 Янци Олена Ігорівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
18 Ярошевич Валентина Ярославівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Виборча дільниця № 560946Місцезнаходження: 33002, м. Рівне, вул. Жуковського, 30 (школа № 4)
1 Заїка Діна Василівна Голова комісії Політична партія «Інтернет партія України»
2 Лопуга Юрій Федорович Заступник голови комісії Коваль Роман Ярославович
3 Кондратюк Ніла Тихонівна Секретар комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
4 Азовцев Олег В’ячеславович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Азовцева Олена Василівна Член комісії Партія Зелених України
6 Алкичева Галина Олександрівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
7 Гонта Тетяна Яківна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
8 Глущенко Олексій Олегович Член комісії Червонюк Олег Казимирович
9 Жук Марія Іванівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Кукушкіна Світлана Борисівна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
11 Марков Св’ятослав Іванович Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
12 Мосійчук Олег Анатолійович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
13 Некін Ярослав Богданович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Панасюк Ілля Миколайович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
15 Рицько Оксана Валеріївна Член комісії Комуністична партія України
16 Стафійчук Вікторія Валеріївна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
17 Якимчук Юлія Богданівна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
18 Якобчук Людмила Петрівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
Виборча дільниця № 560947Місцезнаходження: 33018, м. Рівне, вул. Олександра Карпинського, 14а (школа № 18)
1 Базилюк Олег Іванович Голова комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
2 Корж Тамара Василівна Заступник голови комісії Коваль Роман Ярославович
3 Довжик Ольга Аркадіївна Секретар комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
4 Александрук Тамара Іванівна Член комісії Партія Зелених України
5 Біль Людмила Василівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
6 Вернюк Ярослава Степанівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
7 Іванова Олена Володимирівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Командік Євген Олександрович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
9 Лелюк Руслан Валерійович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Марачук Людмила Сергіївна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
11 Мартинюк Оксана Анатоліївна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Маципура Анастасія Ігорівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
13 Монах Валентина Петрівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
14 Панасюк Надія Іванівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
15 Пейко Ірина Аркадіївна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
16 Семенова Ніла Мар’янівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
17 Чепчерук Ірина Анатоліївна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
18 Чижаківський Олександр Миколайович Член комісії Осуховський Олег Іванович
Виборча дільниця № 560948Місцезнаходження: 33014, м. Рівне, вул. Степана Бандери, 43 (гуртожиток державного медичного коледжу)
1 Сойко Світлана Василівна Голова комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
2 Деркач Олег Степанович Заступник голови комісії Павлюк Вадим Степанович
3 Шульженко Галина Борисівна Секретар комісії Червонюк Олег Казимирович
4 Басараба Олександра Олексіївна Член комісії Лащук Олександр Іванович
5 Гончар Олег Павлович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Грицаюк Єлизавета Степанівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
7 Гусарова Тетяна Миколаївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
8 Кличко Анастасія Олексіївна Член комісії Партія Зелених України
9 Коротун Ніна Михайлівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
10 Леус Тетяна Петрівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Метельський Микола Вікторович Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
12 Сєдлова Любов Олександрівна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
13 Собчук Олександр Сергійович Член комісії Коваль Роман Ярославович
14 Супрунюк Ірина В’ячеславівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
15 Українець Стефанія Ярославівна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
16 Чепіль Василь Анатолійович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
Виборча дільниця № 560949Місцезнаходження: 33023, м. Рівне, вул. Марка Вовчка, 29а (школа № 9)
1 Бецан Валентин Валентинович Голова комісії Політична партія «Народний фронт»
2 Дем’янчук Ярослав Богданович Заступник голови комісії Євтушенко Святослав Ігорович
3 Полунець Валерій Михайлович Секретар комісії Партія Зелених України
4 Андрусишин Віталій Ростиславович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
5 Бовчалюк Марина Василівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
6 Бондар Наталія Миколаївна Член комісії Капінос Микола Михайлович
7 Боришкевич Марія Романівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
8 Данилюк Іванна Мирославівна Член комісії Коваль Роман Ярославович
9 Дейнека Леся Іванівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Дука Людмила Степанівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Євтух Ірина Анатоліївна Член комісії Лащук Олександр Іванович
12 Кондратюк Тетяна Ростиславівна Член комісії Комуністична партія України
13 Косяк Валентина Володимирівна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
14 Мартинчук Тарас Вадимович Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
15 Рибак Стефанія Романівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
16 Сидорчук Сергій Олегович Член комісії Осуховський Олег Іванович
17 Смулка Віктор Васильович Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
18 Стаханова Світлана Дем’янівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
Виборча дільниця № 560950Місцезнаходження: 33018, м. Рівне, вул. Йосипа Драганчука, 12 (дитячий садок № 37)
1 Запорожець Юрій Миколайович Голова комісії Політична партія «Єдина Країна»
2 Бойчук Андрій Юрійович Заступник голови комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Мандзюк Тетяна Дмитрівна Секретар комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
4 Бабікова Тетяна Василівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
5 Борщевський Георгій Михайлович Член комісії Комуністична партія України
6 Гудиш Юлія Григорівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
7 Затірка Андрій Юрійович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
8 Іліна Оксана Богданівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Ковальчук Анастасія Анатоліївна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
10 Левицька Наталія Михайлівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
11 Майборода Світлана Ігорівна Член комісії Партія Зелених України
12 Марков Іван Іванович Член комісії Коваль Роман Ярославович
13 Прокопчук Анна Русланівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
14 Савич Максим Володимирович Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
15 Сенерей Світлана Володимирівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
16 Терещук Юрій Андрійович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
17 Ткачук Оксана Василівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
18 Турочек Тетяна Іванівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
Виборча дільниця № 560951Місцезнаходження: 33018, м. Рівне, вул. Курчатова, 1 (приміщення автошколи ТСОУ)
1 Мороз Оксана Леонідівна Голова комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Котюк Олег Васильович Заступник голови комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
3 Дмитрук Анна Ігорівна Секретар комісії Політична партія «Інтернет партія України»
4 Бурдюк Олександр Вікторович Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
5 Дубова Галина Олександрівна Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
6 Івчик Наталія Степанівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
7 Котюк Світлана Миколаївна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
8 Мальованчик Любов Олександрівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
9 Марисюк Ірина Степанівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
10 Мельник Наталія Миколаївна Член комісії Лащук Олександр Іванович
11 Музичук Ірина Миколаївна Член комісії Партія Зелених України
12 Пешко Іван Леонідович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
13 Протопопов Олег Васильович Член комісії Осуховський Олег Іванович
14 Роспопа Олена Василівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
15 Стадник Ірина Сергіївна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Ступак Анна Віталіївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
17 Хрусюк Галина Миколаївна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
18 Ягніч Віталій Віталійович Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
Виборча дільниця № 560952Місцезнаходження: 33028, м. Рівне, вул. В. Чорновола, 101 (школа № 16)
1 Суслова Вікторія Миколаївна Голова комісії Євтушенко Святослав Ігорович
2 Човпило Лідія Феодосіївна Заступник голови комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Андрейко Олена Миколаївна Секретар комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
4 Воронко Марія Володимирівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
5 Коршунова Зоя Володимирівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
6 Кулініч Олена Михайлівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Лукашевич Орест Гурійович Член комісії Партія Зелених України
8 Макеєва Наталія Анатоліївна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
9 Маковський Олександр Михайлович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
10 Маркова Олеся Іванівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
11 Павлушенко Лідія Іванівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
12 Паладійчук Оксана Володимирівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
13 Сендега Ольга Миколаївна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
14 Сімонова Алла Іванівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
15 Таран Ольга Андріївна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
16 Терешкович Зоя Аркадіївна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
17 Чуприна Іванна Олександрівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
18 Ющук Надія Володимирівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
Виборча дільниця № 560953Місцезнаходження: 33018, м. Рівне, вул. Відінська, 35 (автотранспортний технікум НУВГП)
1 Пелешок Лідія Михайлівна Голова комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Барабаш Дарія Валеріївна Заступник голови комісії Лащук Олександр Іванович
3 Онищук Світлана Олександрівна Секретар комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Бабич Олена Василівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
5 Банніков Віктор Олегович Член комісії Павлюк Вадим Степанович
6 Білогрива Марія Євгенівна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
7 Гаврилюк Олена Олександрівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
8 Гребенюк Галина Костянтинівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
9 Козакевич Оксана Олександрівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
10 Котюк Інна Миколаївна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
11 Ліпяніна Тетяна Василівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Марчук Михайло Петрович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
13 Пейко Вадим Ігорович Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
14 Полковська Алла Степанівна Член комісії Коваль Роман Ярославович
15 Симончук Олена Олександрівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
16 Сосонюк Максим Вікторович Член комісії Партія Зелених України
17 Таказова Валентина Павлівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
18 Терещук Наталія Василівна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
Виборча дільниця № 560954Місцезнаходження: 33018, м. Рівне вул. Відінська, 31а (дитячий садок № 29)
1 Гордієнко Олена Вячеславівна Голова комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
2 Поліщук Олеся Валентинівна Заступник голови комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
3 Мазур Лідія Іванівна Секретар комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
4 Барсукова Ольга Анатоліївна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
5 Галабурда Ірина Ігорівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
6 Гребенюк Юлія Костянтинівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
7 Івашкевич Володимир Вікторович Член комісії Комуністична партія України
8 Кириченко Оксана Василівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
9 Кутузова Лідія Михайлівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Матюшенко Валерій Григорович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Онешко Людмила Миколаївна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
12 Правник Сергій Русланович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
13 Рубанчік Наталія Сидорівна Член комісії Коваль Роман Ярославович
14 Семенюк Жанна Петрівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
15 Ханашвілі Анна Шалвівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
16 Шавула Ольга Ростиславівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
17 Шевчук Тамара Петрівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
18 Шулотицька Каріна-Марта Юріївна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
Виборча дільниця № 560955Місцезнаходження: 33018, м. Рівне, вул. Відінська, 46 (дитячий садок № 28)
1 Любчик Галина Іванівна Голова комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
2 Нагрибецька Світлана Улянівна Заступник голови комісії Якимець Дмитро Анатолійович
3 Кирилович Олексій Сергійович Секретар комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Авдіюк Олександр Олегович Член комісії Лащук Олександр Іванович
5 Верещак Анна Анатоліївна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
6 Власюк Тарас Григорович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
7 Гнида Віктор Петрович Член комісії Політична партія «Народний фронт»
8 Карабутова Ірина Федорівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Коноплястий Сергій Анатолійович Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
10 Кравець Олена Мелентіївна Член комісії Капінос Микола Михайлович
11 Марціяш Ярослав Іванович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
12 Мізера Надія Федорівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
13 Пащук Оксана Петрівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
14 Роботюк Жанна Валентинівна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
15 Сульжук Віра Василівна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
16 Федотова Віра Валентинівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
17 Шавула Михайло Петрович Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
18 Юнашева Надія Ростиславівна Член комісії Комуністична партія України
Виборча дільниця № 560956Місцезнаходження: 33018, м. Рівне, вул. Данила Галицького, 14а (школа № 11)
1 Андрушенко Людмила Олександрівна Голова комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
2 Морозова Оксана Віталіївна Заступник голови комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
3 Лівстук Марія Леонідівна Секретар комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
4 Білюк Тетяна Антипівна Член комісії Партія Зелених України
5 Бондарєв Андрій Олегович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
6 Дженжера Ірина Олегівна Член комісії Комуністична партія України
7 Джус Наталія Федорівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
8 Дудас Наталія Миколаївна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Забужко Сергій Віталійович Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
10 Максимчук Ганна Миколаївна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
11 Мироненко Ганна Сидорівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
12 Обоїста Юлія Борисівна Член комісії Коваль Роман Ярославович
13 Овчарук Віталій Олегович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Петрик Тетяна Володимирівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Полюхович Іван Григорович Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
16 Протащук Руслана Мефодіївна Член комісії Лащук Олександр Іванович
17 Савчук Віталій Аркадійович Член комісії Осуховський Олег Іванович
18 Харчук Руслана Іванівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
Виборча дільниця № 560957Місцезнаходження: 33027, м. Рівне, вул. Степана Бандери, 69 (ВПТУ-1)
1 Кучинський Володимир Володимирович Голова комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
2 Мукомолець Володимир Олександрович Заступник голови комісії Лащук Олександр Іванович
3 Ясеницька Ірина Іванівна Секретар комісії Ліщеновський Іван Андрійович
4 Вовк Олексій Володимирович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Година Олексій Олексійович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Гринчишин Михайло Михайлович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
7 Кокота Дмитро Володимирович Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
8 Лисенко Вікторія Леонідівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
9 Матвійчук Анжела Дмитрівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
10 Опальчук Іван Васильович Член комісії Партія Зелених України
11 Опальчук Тетяна Миколаївна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
12 Семенюк Ірина Анатоліївна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
13 Сімакова Алла Анатоліївна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
14 Сопилюк Марія-Мар’яна Назарівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
15 Фесюк Анна Володимиріна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
16 Хайло Артем Валерійович Член комісії Політична партія «Народний фронт»
17 Шевчук Ірина Юріївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
18 Юрченко Ігор Миколайович Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
Виборча дільниця № 560958Місцезнаходження: 33027, м. Рівне, вул. Київська, 44 (бібліотека ім. Короленка)
1 Теребухіна Лариса Миколаївна Голова комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Фурман Ольга Володимирівна Заступник голови комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
3 Реброва Катерина Леонідівна Секретар комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Абрамчук Анастасія Миколаївна Член комісії Комуністична партія України
5 Бортик Вікторія Георгіївна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
6 Кісліціна Галина Іванівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
7 Майданович Олена Сергіївна Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
8 Максимчук Андрій Володимирович Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
9 Марчук Юлія Петрівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
10 Мороз Ірина Володимирівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
11 Плотка Ірина Вікторівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
12 Ригіна Людмила Михайлівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
13 Рожко Олена Юріївна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Рудницький Йосип Петрович Член комісії Партія Зелених України
15 Слудчик Людмила Миколаївна Член комісії Капінос Микола Михайлович
16 Снітко Іванна Іванівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
Виборча дільниця № 560959Місцезнаходження: 33027, м. Рівне, вул. Київська, 60
(консультативна поліклініка обласної дитячої лікарні)
1 Кокоша Ольга Степанівна Голова комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Карпець Марія Йосипівна Заступник голови комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
3 Крутенчук Богдан Михайлович Секретар комісії Політична партія «Єдина Країна»
4 Галинський Андрій Володимирович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
5 Гордієнко Людмила Євгеніївна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
6 Дергай Інна Володимирівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Лошкарьова Майя Юріївна Член комісії Лащук Олександр Іванович
8 Роботюк Юрій Миколайович Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
9 Рудик Олександр Володимирович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Сахарик Ярослав Павлович Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
11 Семиляк Надія Володимирівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
12 Сидоришина Ніна Анатоліївна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
13 Темірова Катерина Віталіївна Член комісії Партія Зелених України
14 Терлецький Роман Юрійович Член комісії Осуховський Олег Іванович
15 Токарчук Катерина Михайлівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
16 Ягніч Людмила Анатоліївна Член комісії Капінос Микола Михайлович
Виборча дільниця № 560960Місцезнаходження: 33027, м. Рівне, вул. Данила Галицького, 13, (торгово-професійний ліцей)
1 Томчук Олена Вікторівна Голова комісії Осуховський Олег Іванович
2 Яцушкевич Юлія Василівна Заступник голови комісії Політична партія «Єдина Країна»
3 Карп’юк Микола Васильович Секретар комісії Гранітний Ярослав Сергійович
4 Анікіна Оксана Дмитрівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
5 Грицюк Олена Андріївна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
6 Лисак Світлана Андріївна Член комісії Капінос Микола Михайлович
7 Любчик Олексій Іванович Член комісії Коваль Роман Ярославович
8 Мандич Оксана Василівна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
9 Михалюта Олександр Васильович Член комісії Комуністична партія України
10 Пастушок Олег Анатолійович Член комісії Політична партія «Народний фронт»
11 Прокопчук Андрій Тарасович Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
12 Протащук Ігор Миколайович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Рудик Світлана Миколаївна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Сергейчук Світлана Ярославівна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
15 Троцюк Галина Сергіївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Хвост Тетяна Володимирівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
17 Черненко Світлана Миколаївна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
18 Штиба Олена Миколаївна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
Виборча дільниця № 560961Місцезнаходження: 33027, м. Рівне, вул. Орлова, 35 (технічний коледж НУВГП)
1 Дніпровський Валерій Сергійович Голова комісії Політична партія «Нова політика»
2 Гуцман Андрій Петрович Заступник голови комісії Осуховський Олег Іванович
3 Сніжко Наталія Василівна Секретар комісії Політична партія «Народний фронт»
4 Адамська Анастасія Сергіївна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Антонюк Анатолій Миколайович Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
6 Волинець Оксана Петрівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
7 Гнідін Анатолій Данилович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Киричук Анастасія Валентинівна Член комісії Партія Зелених України
9 Ковалик Ірина Вікторівна Член комісії Комуністична партія України
10 Костюченко Світлана Миколаївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Кушнерик Сергій Володимирович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
12 Олексюк Олена Романівна Член комісії Коваль Роман Ярославович
13 Пахнюк Ірина Миколаївна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
14 Пешкун Антон Васильович Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
15 Протащук Лариса Петрівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
16 Цуркан Ірина Сергіївна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
17 Ягніч Тетяна Іванівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
18 Якубець Людмила Анатоліївна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
Виборча дільниця №560962Місцезнаходження: 33027, м.Рівне, вул. Орлова, 45 (дитячий садок №51)
1 Поліщук Оксана Миколаївна Голова комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
2 Рудюк Віталій Володимирович Заступник голови комісії Партія Зелених України
3 Вузенька Вікторія Володимирівна Секретар комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
4 Антонюк Віталій Миколайович Член комісії Лащук Олександр Іванович
5 Бабіков Сергій Веніамінович Член комісії Червонюк Олег Казимирович
6 Вузенька Наталія Станіславівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Кирильчук Мирослава Миронівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
8 Киричук Олександр Віталійович Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
9 Ковалик Валентина Іванівна Член комісії Комуністична партія України
10 Легкий Ігор Анатолійович Член комісії Політична партія «Нова політика»
11 Неймет Світлана Віталіївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
12 Отроцюк Софія Степанівна Член комісії Коваль Роман Ярославович
13 Петренчук Наталія Михайлівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
14 Поліщук Олена Віталіївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Прилепа Світлана Вікторівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Федчук Юлія Юріївна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
17 Шатрюк Наталія Миколаївна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
18 Щевич Лілія Миколаївна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
Виборча дільниця № 560963Місцезнаходження: 33027, м. Рівне, вул. Київська, 18 (обласна бібліотека для юнацтва)
1 Нетреба Ірина Петрівна Голова комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
2 Котелюх Вікторія Валеріївна Заступник голови комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Вознюк Надія Дмитрівна Секретар комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Бартосевич Наталія Іванівна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
5 Вахнюк Тарас Петрович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Войтович Тетяна Борисівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
7 Козловська Ольга Володимирівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
8 Колодійчук Тетяна Павлівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
9 Красько Микола Володимирович Член комісії Коваль Роман Ярославович
10 Лабунька Ірина Богданівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
11 Левкович Юрій Федорович Член комісії Політична партія «Нова політика»
12 Максимова Вікторія Сергіївна Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
13 Молявчик Дмитро Олегович Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
14 Нагорна Наталія Василівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
15 Примак Алла Сергіївна Член комісії Партія Зелених України
16 Сачевська Наталія Ігорівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
17 Шевчук Лідія Григорівна Член комісії Комуністична партія України
18 Шиманська Наталія Антонівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Виборча дільниця № 560964Місцезнаходження: 33027, м. Рівне, вул. Київська, 12б (дитячий садок № 38)
1 Шот Валентина Юріївна Голова комісії Якимець Дмитро Анатолійович
2 Бондарець Ніна Данилівна Заступник голови комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Дубич Юлія Валентинівна Секретар комісії Євтушенко Святослав Ігорович
4 Чиж Оксана Петрівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
5 Висоцька Ольга Веніамінівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Гарбарук Юлія Володимирівна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
7 Коваль Олена Романівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
8 Колнер Олександр Васильович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
9 Кравчук Антон Потапович Член комісії Коваль Роман Ярославович
10 Михальчук Олег Васильович Член комісії Політична партія «Нова політика»
11 Осов’як Валентина Михайлівна Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
12 Патій Мирослава В’ячеславівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
13 Подліняєва Наталія Едуардівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
14 Романовська Ольга Миколаївна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
15 Рудик Галина Миколаївна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
16 Симончук Юлія Микитівна Член комісії Партія Зелених України
17 Турська Тетяна Павлівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
18 Харченко Юлія Володимирівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
Виборча дільниця № 560965 Місцезнаходження: 33027, м. Рівне, вул. Київська, 53 (коледж економіки та бізнесу)
1 Печончик Ольга Марківна Голова комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
2 Жадинець Наталія Віталіївна Заступник голови комісії Євтушенко Святослав Ігорович
3 Легка Марія Володимирівна Секретар комісії Політична партія «Нова політика»
4 Бик Оксана Іванівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
5 Ведмінська Жанна Володимирівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
6 Климішина Тетяна Ярославівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
7 Козачок Людмила Миколаївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Корзун Валентин Андрійович Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
9 Кушнір Руслана Іванівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
10 Левчук Олена Василівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Миронюк Ольга Сергіївна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
12 Нітковець Наталія Володимирівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Працько Людмила Іванівна Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
14 Радіонюк Олена Миколаївна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
15 Сафонов Олександр Миколайович Член комісії Комуністична партія України
16 Скрипчук Михайло Петрович Член комісії Партія Зелених України
17 Сорока Людмила Анатоліївна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
18 Шматлай Ірина Миколаївна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
Виборча дільниця № 560966 Місцезнаходження: 33003, м. Рівне, вул. Академіка Грушевського, 81
(навчально-виховний комплекс № 12)
1 Зубок Галина Олексіївна Голова комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
2 Возний Віктор Миколайович Заступник голови комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Писарчук Юлія Михайлівна Секретар комісії Павлюк Вадим Степанович
4 Антонюк Тамара Григорівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
5 Братасюк Наталія Петрівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Диканенко Наталія Миколаївна Член комісії Лащук Олександр Іванович
7 Дмитренко Роман Віталійович Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
8 Кльоз Наталія Василівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
9 Барановська Олександра Володимирівна Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
10 Курепа Людмила Федорівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
11 Малаш Катерина Миколаївна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
12 Мартинюк Роман Юрійович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
13 Мельник-Маньковська Світлана Леонтіївна Член комісії Капінос Микола Михайлович
14 Омельчук Яна Юріївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Орел Вікторія Ігорівна Член комісії Коваль Роман Ярославович
16 Плебанська Леся Казимирівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
17 Самсонюк Ольга Кирилівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
18 Формазюк Наталія Вікторівна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
Виборча дільниця № 560967 Місцезнаходження: 33027, м. Рівне, вул. Білякова, 31 (початкова школа НВК № 12)
1 Жмура Ірина Миколаївна Голова комісії Якимець Дмитро Анатолійович
2 Тимошенко Світлана Пилипівна Заступник голови комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
3 Міклашевський Микола Борисович Секретар комісії Коваль Роман Ярославович
4 Андрощук Раїса Миколаївна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
5 Войнарович Михайло Іванович Член комісії Павлюк Вадим Степанович
6 Гаврилюк Оксана Володимирівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
7 Галайко Роман Сергійович Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
8 Дундюк Артем Юрійович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Захарова Алла Петрівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Ільчук Володимир Миколайович Член комісії Комуністична партія України
11 Коровець Надія Михайлівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
12 Левкович Федір Климович Член комісії Політична партія «Нова політика»
13 Мелешко Ірина Миколаївна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
14 Онешко Вікторія Костянтинівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
15 Перепеча Ірина Юріївна Член комісії Партія Зелених України
16 Стахов Микола Борисович Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
17 Стеблиніна Олена Павлівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
18 Теслюк Марія Миколаївна Член комісії Осуховський Олег Іванович
Виборча дільниця № 560968 Місцезнаходження: 33023, м. Рівне, вул. Островського, 13а (музична школа №2)
1 Кірієнко Тетяна Олександрівна Голова комісії Комуністична партія України
2 Давидюк Людмила Миколаївна Заступник голови комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Обухова Олена Володимирівна Секретар комісії Євтушенко Святослав Ігорович
4 Борболюк Олена Володимирівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
5 Гуменюк Неоніла Петрівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
6 Дейнека Лариса Миколаївна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
7 Козловська Віра Дмитрівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Кравчик Ігор Леонідович Член комісії Павлюк Вадим Степанович
9 Мельник Олександр Володимирович Член комісії Політична партія «Народний фронт»
10 Орел Олег Ігорович Член комісії Коваль Роман Ярославович
11 Поліщук Ірина Миколаївна Член комісії Осуховський Олег Іванович
12 Рибак Юрій Володимирович Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
13 Середа Роман Іванович Член комісії Лащук Олександр Іванович
14 Скібіцька Оксана Володимирівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
15 Федорошина Наталія Іванівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
16 Юхимець Юрій Васильович Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
17 Якимчук Віта Вікторівна Член комісії Партія Зелених України
18 Ясінський Володимир Сергійович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
Виборча дільниця № 560969 Місцезнаходження: 33000, м. Рівне, вул. Остафова, 31 (корпус № 2 РДГУ)
1 Гарбуза Петро Дмитрович Голова комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Дубинець Надія Степанівна Заступник голови комісії Осуховський Олег Іванович
3 Ляшевич Оксана Олегівна Секретар комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
4 Клочко Марина Миколаївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
5 Кузіч Людмила Федорівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Логин Лариса Петрівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
7 Матюша Володимир Григорович Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
8 Місюра Сергій Іванович Член комісії Лащук Олександр Іванович
9 Нечипорук Іван Петрович Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
10 Сакур Надія Григорівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
11 Сальков Іван Сергійович Член комісії Політична партія «Народний фронт»
12 Сарнавська Ольга Валеріївна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
13 Станіславчук Наталія Іванівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
14 Терета Тарас Григорович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
15 Устименко Дмитрій Олександрович Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
16 Хільчук Ольга Анатоліївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
17 Чирук Олександр Миколайович Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
18 Шкодіна Катерина Василівна Член комісії Комуністична партія України
Виборча дільниця № 560970 Місцезнаходження: 33023, м. Рівне, вул. Видумка, 26 (школа № 10)
1 Миронець Наталія Михайлівна Голова комісії Партія Зелених України
2 Алексійчук Вікторія Анатоліївна Заступник голови комісії Політична партія «Інтернет партія України»
3 Данчук Віталій Віталійович Секретар комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Божок Олександр Йосипович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Бурмака Петро Володимирович Член комісії Лащук Олександр Іванович
6 Данилов Валерій Віталійович Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
7 Дундюк Віра Олександрівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Ковальчук Олена Анатоліївна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
9 Лаговська Людмила Йосипівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
10 Легеза Руслана Павлівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
11 Мужук Марія Адамівна Член комісії Комуністична партія України
12 Наумчик Галина Іванівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
13 Озарчук Юлія Петрівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
14 Переходько Віталій Вікторович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
15 Пожарська Ольга Анатоліївна Член комісії Капінос Микола Михайлович
16 Пшеюк Назар Ігорович Член комісії Політична партія «Народний фронт»
Виборча дільниця № 560971 Місцезнаходження: 33003, м. Рівне, вул. Струтинської, 7а (економіко-правовий ліцей)
1 Онищук Марія Олександрівна Голова комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
2 Луценко Лідія Федорівна Заступник голови комісії Якимець Дмитро Анатолійович
3 Весоловський Сергій Богданович Секретар комісії Коваль Роман Ярославович
4 Барановська Олена Володимирівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
5 Бухенко Сергій Олександрович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Воробей Ігор Володимирович Член комісії Червонюк Олег Казимирович
7 Гергелюк Ольга Володимирівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
8 Григорчук Людмила Анатоліївна Член комісії Комуністична партія України
9 Джунківська Оксана Андріївна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
10 Заяц Лариса Григорівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
11 Мазурок Тетяна Степанівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Петрова Ольга Миколаївна Член комісії Капінос Микола Михайлович
13 Романюк Юрій Володимирович Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
14 Солодуха Оксана Олександрівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Співак Вікторія Володимирівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
16 Усач Артур Володимирович Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
17 Харечко Артем Миколайович Член комісії Політична партія «Нова політика»
18 Шевело Максим Іванович Член комісії Лащук Олександр Іванович
Виборча дільниця № 560972 Місцезнаходження: 33003, м. Рівне, вул. Струтинської, 15 (дитячий садок № 47)
1 Келюх Ольга Олександрівна Голова комісії Комуністична партія України
2 Павлюк Любов Олександрівна Заступник голови комісії Партія Зелених України
3 Гузенко Руслана Олександрівна Секретар комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Бедикайло Ірина Володимирівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Борщевська Наталія Василівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
6 Вєтрова Галина Василівна Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
7 Дмитрук Тетяна Петрівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
8 Кугай Аліна Юріївна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Мусаєва Олена Антонівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
10 Павлюк Анастасія Сергіївна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
11 Пархомчук Оксана Анатоліївна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
12 Попчук Тетяна Василівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
13 Рабченюк Дмитро Володимирович Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
14 Сирота Тетяна Юріївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
15 Скомороха Лілія Аліківна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
16 Тивончук Тетяна Петрівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
Виборча дільниця № 560973 Місцезнаходження: 33003, м. Рівне, вул. Струтинської, 15 (школа № 24)
1 Бондар Лариса Василівна Голова комісії Павлюк Вадим Степанович
2 Климчук Галина Арсентіївна Заступник голови комісії Комуністична партія України
3 Гойко Тетяна Миколаївна Секретар комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
4 Борис Ірина Олександрівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Гадьо Катерина Русланівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
6 Гойко Олена Миколаївна Член комісії Коваль Роман Ярославович
7 Заїка Володимир Олександрович Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
8 Зайцева Дарія Андріївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Кирилюк Микола Олександрович Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
10 Криволисова Катерина Андріївна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
11 Луценко Катерина Юріївна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
12 Пекарусь Анна Олександрівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
13 Самохвалова Наталія Борисівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Сидорчик Олександр Федорович Член комісії Осуховський Олег Іванович
15 Солтис Юрій Володимирович Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
16 Трофимчук Олександр Сергійович Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
17 Шидловська Оксана Володимирівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
18 Шило Тетяна Іванівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
Виборча дільниця № 560974 Місцезнаходження: 33022, м. Рівне, вул. Гагаріна, 61 (дитячий садок № 32)
1 Безчинський Володимир Ігорович Голова комісії Лащук Олександр Іванович
2 Герман Ганна Петрівна Заступник голови комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
3 Кухарчук Яна Юріївна Секретар комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
4 Бакунець Марія Петрівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
5 Білан Тамара Семенівна Член комісії Партія Зелених України
6 Волинська Галина Кирилівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Кожома Юрій Михайлович Член комісії Політична партія «Нова політика»
8 Мазурець Микола Олексійович Член комісії Коваль Роман Ярославович
9 Новак Тарас Васильович Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
10 Піддубна Марія Іванівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Позовіков Дмитро Іванович Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
12 Серілко Лідія Артемівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
13 Сирота Сергій Володимирович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
14 Тарчинська Юлія Георгіївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Токарчук Іванна Сергіївна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
16 Уздовський Віталій Антонович Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
17 Устименко Світлана Олексіївна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
18 Хоменко Ірина Вікторівна Член комісії Комуністична партія України
Виборча дільниця № 560984 Місцезнаходження: 33016, м. Рівне, вул. Будівельників, 1 (ЖКП «Перспективне»)
1 Бондарь Олександр В’ячеславович Голова комісії Політична партія «Народний фронт»
2 Заєць Руслана Ярославівна Заступник голови комісії Політична партія «Єдина Країна»
3 Лозінська Зузанна Леонтіївна Секретар комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Авраменко Валентина Іванівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
5 Богатир Світлана Володимирівна Член комісії Комуністична партія України
6 Ковальчук Мефодій Максимович Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
7 Годлевська Людмила Олегівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
8 Калюжна Любов Іванівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
9 Костюк Тетяна Володимирівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
10 Маричева Наталія Миколаївна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
11 Миронов Андрій Борисович Член комісії Капінос Микола Михайлович
12 Онищук Наталія Василівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
13 Остапчук Анна Павлівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Падевський Ігор Леонідович Член комісії Коваль Роман Ярославович
15 Попич Світлана Єрмолаївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
16 Приварська Зоряна Олександрівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
17 Рибачик Олександр Григорович Член комісії Осуховський Олег Іванович
18 Тренькіна Світлана Алевтинівна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
Виборча дільниця № 560985 Місцезнаходження: 33022, м. Рівне, просп. Олека Дундича, 8а (дитячий садок № 12)
1 Скороход Оксана Купріянівна Голова комісії Павлюк Вадим Степанович
2 Ільчук Людмила Андріївна Заступник голови комісії Ліщеновський Іван Андрійович
3 Бухенко Наталія Леонідівна Секретар комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Васильчук Микола Петрович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
5 Галуха Галина Костянтинівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
6 Макурін Михайло Олексійович Член комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
7 Мулярчук Надія Петрівна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
8 Назарчук Ігор Петрович Член комісії Політична партія «Народний фронт»
9 Поліщук Алла Миколаївна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
10 Прохор Олександр Миколайович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Рабійчук Мар’яна Олексіївна Член комісії Лащук Олександр Іванович
12 Рожко Ольга В’ячеславівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Сахнюк Вікторія Валеріївна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
14 Стасюк Лариса Володимирівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
15 Субот Валентина Миколаївна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
16 Цяпуста Галина Миколаївна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
Виборча дільниця № 560986 Місцезнаходження: 33016, м. Рівне, вул. Волинської дивізії, 13, (дитячий садок № 57)
1 Селіверстова Анастасія В’ячеславівна Голова комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
2 Яцюк Тетяна Миколаївна Заступник голови комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
3 Пистіна Вікторія Володимирівна Секретар комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
4 Вєтров Петро Якимович Член комісії Комуністична партія України
5 Данилюк Ольга Михайлівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
6 Єфімчук Олена Андріївна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
7 Жива Олена Борисівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
8 Крамарчук Олена Степанівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
9 Крук Микола Андрійович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Луценко Світлана Миколаївна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
11 Майстров Михайло Богданович Член комісії Коваль Роман Ярославович
12 Мартинова Зінаїда Самійлівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Минюк Наталія Вікторівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Новак Олександра Вікторівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
15 Поліщук Олексій Борисович Член комісії Червонюк Олег Казимирович
16 Попич Марина Миколаївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
17 Рубельський Олександр Сергійович Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
18 Шаюк Оксана Миколаївна Член комісії Партія Зелених України
Виборча дільниця № 560987 Місцезнаходження: 33016, м. Рівне, вул. Є. Коновальця, 17 (школа № 25)
1 Бобчук Тетяна Федорівна Голова комісії Гранітний Ярослав Сергійович
2 Яковишина Вікторія Михайлівна Заступник голови комісії Осуховський Олег Іванович
3 Рудько Лариса Анатоліївна Секретар комісії Павлюк Вадим Степанович
4 Гаврилюк Богдан Леонідович Член комісії Партія Зелених України
5 Гринь Микола Миколайович Член комісії Коваль Роман Ярославович
6 Дуляницька Мирослава Сергіївна Член комісії Капінос Микола Михайлович
7 Калько Вікторія Петрівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
8 Кєкух Тетяна Іванівна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
9 Козачок Валентина Володимирівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Маркова Тетяна Григорівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
11 Мацієвський Олександр Володимирович Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
12 Олійник Світлана Миколаївна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
13 Петручок Ніна Титівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
14 Потоцький Олександр Феодосійович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Станіславчук Таміла Василівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
16 Шахова Софія Кирилівна Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
17 Шевчук Оксана Володимирівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
18 Шуляк Юрій Ігорович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
Виборча дільниця № 560988 Місцезнаходження: 33016, м. Рівне, просп. Олека Дундича, 3 (центр ПТО сервісу та дизайну)
1 Дорошева Алла Миколаївна Голова комісії Лащук Олександр Іванович
2 Ціос Людмила Степанівна Заступник голови комісії Павлюк Вадим Степанович
3 Васильчук Зоя Опанасівна Секретар комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
4 Антонюк Інна Іванівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
5 Бондарь Тетяна Геннадіївна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
6 Жаворонкова Наталія Олександрівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
7 Заєць Вікторія Володимирівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
8 Ковалевич Любов Володимирівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Літінська Ірина Володимирівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Марценюк Любов Вікторівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
11 Мельничук Олег Андрійович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Ніколайчук Наталія В’ячеславівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
13 Огородник Світлана Іванівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
14 Петруніна Олександра Едуардівна Член комісії Комуністична партія України
15 Прокопчук Анна Володимирівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
16 Соболєва Людмила Михайлівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
17 Столяр Наталія Адамівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
18 Чалюк Оксана Євгенівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
Виборча дільниця № 560989 Місцезнаходження: 33016, м. Рівне, вул. Фабрична, 7 (дитячо-юнацька спортивна школа № 4)
1 Крівенчук Оксана Василівна Голова комісії Капінос Микола Михайлович
2 Лисенко Людмила Едуардівна Заступник голови комісії Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
3 Загурська Галина Миколаївна Секретар комісії Осуховський Олег Іванович
4 Бакалейко Михайло Петрович Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
5 Білошицький Олександр Дмитрович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Губійчук Володимир Іванович Член комісії Коваль Роман Ярославович
7 Ільїна Ірина Миколаївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
8 Карпюк Володимир Григорович Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
9 Касько Марія Миколаївна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
10 Кот Надія Степанівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
11 Мамончук Юрій Анатолійович Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
12 Попич Микола Миколайович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Савельєв Ярослав Павлович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Самчук Лариса Анатоліївна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
15 Севастьянова Наталія Володимирівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
16 Трофимчук Тарас Сергійович Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
17 Чвора Вадим Валерійович Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
18 Чуприна Анастасія Сергіївна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
Виборча дільниця № 560990 Місцезнаходження: 33016, м. Рівне, вул. Романа Шухевича, 2 (підлітковий клуб «Романтик»)
1 Антонова Людмила Вікторівна Голова комісії Якимець Дмитро Анатолійович
2 Сищук Ніна Самійлівна Заступник голови комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
3 Радчик Діана Василівна Секретар комісії Коваль Роман Ярославович
4 Гордєєва Галина Володимирівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
5 Жирко Валентина Іванівна Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
6 Кекух Петро Васильович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Ковальчук Галина Василівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
8 Лісна Наталія Юліанівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Мейгеш Мирослава Юріївна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
10 Опалько Алла Григорівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
11 Сикліцька Вікторія Ярославівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
12 Собчук Тетяна Анатоліївна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
13 Солов’юк Анастасія Миколаївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
14 Твердюк Людмила Геннадіївна Член комісії Капінос Микола Михайлович
15 Хильчук Людмила Романівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Шахов Володимир Сергійович Член комісії Комуністична партія України
Виборча дільниця № 560991 Місцезнаходження: 33016, м. Рівне, вул. Романа Шухевича, 28 (дитячий садок № 55)
1 Абромович Сергій Петрович Голова комісії Лащук Олександр Іванович
2 Буратчук Людмила Михайлівна Заступник голови комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Ковтун Тетяна Анатоліївна Секретар комісії Політична партія «Інтернет партія України»
4 Будько Олександр Миколайович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Воробей Любов Василівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
6 Воробей Раїса Павлівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
7 Гемберг Світлана Леонідівна Член комісії Партія Зелених України
8 Герус Сніжана Михайлівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
9 Жирко Олена Миколаївна Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
10 Ігнатюк Альона Володимирівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
11 Кузло Любов Павлівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Ніколаєва Галина Василівна Член комісії Коваль Роман Ярославович
13 Пантелей Олег Леонідович Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
14 Ромер Олена Сергіївна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
15 Скрипчук Оксана Іванівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
16 Столярчук Олеся Валеріївна Член комісії Капінос Микола Михайлович
17 Тефтерук Наталія Вікторівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
18 Щерба Ольга Степанівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
Виборча дільниця № 560992 Місцезнаходження: 33016, м. Рівне, вул. Євгена Коновальця, 17б (дитячий садок № 52)
1 Одарченко Сергій Віталійович Голова комісії Коваль Роман Ярославович
2 Олексієвець Олена Степанівна Заступник голови комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
3 Бобчук Ярослав Георгійович Секретар комісії Гранітний Ярослав Сергійович
4 Архитюк Ірина Василівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Багінський Владислав Семенович Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
6 Дорошева Анна Миколаївна Член комісії Лащук Олександр Іванович
7 Ковальчук Валентина Іванівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
8 Ковальчук Роман Олександрович Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
9 Козак Ірина Петрівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
10 Котик Сергій Ничипорович Член комісії Червонюк Олег Казимирович
11 Кузьмич Світлана Миколаївна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
12 Мельник Іван Володимирович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Наконечна Олена Леонідівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
14 Новікова Руслана Леонідівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
15 Омельчук Андрій Володимирович Член комісії Осуховський Олег Іванович
16 Приндета Оксана Павлівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
17 Руденко Ірина Андріївна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
18 Степанюк Богдана Юріївна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
Виборча дільниця № 560993 Місцезнаходження: 33016, м. Рівне, вул. Євгена Коновальця, 19 (школа № 28)
1 Лебедєва Таїсія Олександрівна Голова комісії Політична партія «Народний фронт»
2 Монах Наталія Миколаївна Заступник голови комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
3 Пєтухова Олена Вікторівна Секретар комісії Павлюк Вадим Степанович
4 Абабкін Ігор Іванович Член комісії Партія Зелених України
5 Баюн Надія Антонівна Член комісії Червонюк Олег Казимирович
6 Борболюк Яна Валеріївна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
7 Демчук Катерина Олександрівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
8 Думас Оксана Ігорівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
9 Заник Тетяна Миколаївна Член комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
10 Зимка Роман Володимирович Член комісії Лащук Олександр Іванович
11 Кирильчук Юлія Валеріївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Лустюк Олександр Васильович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
13 Озерчук Галина Василівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Онищук Оксана Василівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
15 Орел Ігор Олексійович Член комісії Коваль Роман Ярославович
16 Пилипчук Дмитро Богданович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
17 Пистін Андрій Володимирович Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
18 Ярмолюк Вікторія Богданівна Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
Виборча дільниця № 560994 Місцезнаходження: 33004, м. Рівне, вул. Тиннівська, 82 (НВК № 17)
1 Зварич Костянтин Вікторович Голова комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Лашевич Світлана Георгіївна Заступник голови комісії Політична партія «Інтернет партія України»
3 Чепчерук Надія Петрівна Секретар комісії Якимець Дмитро Анатолійович
4 Бречко Оксана Петрівна Член комісії Партія Зелених України
5 Дем’янчук Марія Володимирівна Член комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
6 Довгопола Рузалія Сергіївна Член комісії Коваль Роман Ярославович
7 Єрмоленко Людмила Володимирівна Член комісії Комуністична партія України
8 Казакова Марія Григорівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Кондратюк Наталія Михайлівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
10 Кукушкін Володимир Іванович Член комісії Капінос Микола Михайлович
11 Ніколайчук Валентина Володимирівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
12 Приходько Марія Михайлівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
13 Протасовицька Жанна Володимирівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
14 Ревко Юрій Володимирович Член комісії Політична партія «Народний фронт»
15 Савчук Катерина Валеріївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Тимощук Олена Русланівна Член комісії Лащук Олександр Іванович
17 Чернишова Олександра Петрівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
18 Юра-Конончук Юлія Іванівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
Виборча дільниця № 560995 Місцезнаходження: 33001, м. Рівне, вул. Олександра Олеся, 13 (відділкова лікарня)
1 Грицюк Наталія Павлівна Голова комісії Політична партія «Інтернет партія України»
2 Яремчук Віталій Юрійович Заступник голови комісії Політична партія «Народний фронт»
3 Романюк Оксана Миколаївна Секретар комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Бабука Олена Іванівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Банацький Михайло Петрович Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
6 Буценко Роман В’ячеславович Член комісії Осуховський Олег Іванович
7 Гордійчук Антоніна Петрівна Член комісії Комуністична партія України
8 Корнійчук Марія Іллівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
9 Мачута Петро Павлович Член комісії Капінос Микола Михайлович
10 Мащук Альона Вікторівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
11 Мейта Сергій Петрович Член комісії Коваль Роман Ярославович
12 Савчук Валентина Миколаївна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
13 Скалига Михайло Іванович Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
14 Шустік Ольга Анатоліївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
Виборча дільниця № 560996 Місцезнаходження: 33001, м. Рівне, вул. Дворецька, 108 (обласний протитуберкульозний диспансер)
1 Фоменко Ірина Федорівна Голова комісії Євтушенко Святослав Ігорович
2 Іванюк Ольга Василівна Заступник голови комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
3 Ярова Лариса Рудольфівна Секретар комісії Коваль Роман Ярославович
4 Ковальчук Вадим Вікторович Член комісії Павлюк Вадим Степанович
5 Марчук Катерина Валентинівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
6 Панчук Олена Миколаївна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
7 Рибаченко Тетяна Володимирівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
8 Ручко Володимир Петрович Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
9 Ручко Наталія Кузьмівна Член комісії Партія Зелених України
10 Соляр Олена Віталіївна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
11 Тіторчук Лідія Михайлівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Чернишов Сергій Валентинович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Шевчук Микола Дмитрович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Юрчук Святослав Васильович Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
Виборча дільниця № 560997 Місцезнаходження: 33001, м. Рівне, вул. Олександра Олеся, 12 (обласний онкологічний диспансер)
1 Тарасюк Ніна Миколаївна Голова комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Вельгус Наталія Тарасівна Заступник голови комісії Партія Зелених України
3 Трофімчук Олена Петрівна Секретар комісії Павлюк Вадим Степанович
4 Андрійчук Юлія Богданівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
5 Гавлітіна Марія Василівна Член комісії Ліщеновський Іван Андрійович
6 Іценко Тетяна Михайлівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
7 Максимчук Віктор Сергійович Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
8 Максимюк Віталій Олегович Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
9 Матвійчук Вікторія Леонідівна Член комісії Капінос Микола Михайлович
10 Машлай Вадим Валерійович Член комісії Комуністична партія України
11 Роман Марина Вікторівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Сисоєв Юрій Володимирович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
13 Черначук Галина Михайлівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Шевчук Тетяна Миколаївна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
Виборча дільниця № 560998 Місцезнаходження: 33028, м. Рівне, вул. Міцкевича, 30 (обласний перинатальний центр)
1 Сильман Вікторія Іванівна Голова комісії Осуховський Олег Іванович
2 Ліщеновська Галина Федорівна Заступник голови комісії Комуністична партія України
3 Білокур Світлана Володимирівна Секретар комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
4 Андрощук Ольга Миколаївна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
5 Борзенко Марина Миколаївна Член комісії Партія Зелених України
6 Бурдуковська Анастасія Михайлівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
7 Бучинська Ірина Олексіїївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Бучинська Світлана Владиславівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Євтушенко Тетяна Миколаївна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Камінська Олеся Петрівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
11 Кравчук Тетяна Вікторівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
12 Кузьмич Алла Миколаївна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
13 Різняк Богдан Дмитрович Член комісії Павлюк Вадим Степанович
14 Смирнова Марія Вікторівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
Виборча дільниця № 560999 Місцезнаходження: 33028, м. Рівне, вул. В’ячеслава Чорновола, 79 (обласний спецдиспансер радіаційного захисту населення)
1 Малаш Любов Євгенівна Голова комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Колодій Ліна-Адольфіне Пилипівна Заступник голови комісії Капінос Микола Михайлович
3 Карбан Тамара Панкратівна Секретар комісії Якимець Дмитро Анатолійович
4 Гараєва Ріта Ельчинівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
5 Гомон Марія Олександрівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Довжук Світлана Василівна Член комісії Комуністична партія України
7 Жиров Віктор Олександрович Член комісії Політична партія «Народний фронт»
8 Кузьміна Юлія Іванівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
9 Кузьміч Наталія Петрівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Левчик Валентина Григорівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
11 Метельська Ганна Вікторівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
12 Присяжнюк Володимир Григорович Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
13 Степанець Олександр Броніславович Член комісії Осуховський Олег Іванович
14 Трохлюк Ірина Валеріївна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
Виборча дільниця № 561000 Місцезнаходження: 33018, м. Рівне, вул. Мірющенка, 25а (центральна міська лікарня)
1 Бульботко Світлана Михайлівна Голова комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Кузьменко Галина Андріївна Заступник голови комісії Капінос Микола Михайлович
3 Полевик Світлана В’ячеславівна Секретар комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Басак Анатолій Миколайович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Басак Валентина Вікторівна Член комісії Партія Зелених України
6 Бесараб Ірина Валеріївна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
7 Блізнякова Ірина Василівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
8 Бойчук Тетяна Василівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
9 Воловодік Володимир Васильович Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
10 Гоч Роман Костянтинович Член комісії Осуховський Олег Іванович
11 Крисько Олександр Вікторович Член комісії Гранітний Ярослав Сергійович
12 Пехота Ігор Григорович Член комісії Павлюк Вадим Степанович
13 Скуба Михайло Вікторович Член комісії Коваль Роман Ярославович
14 Сокол Яна Вікторівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
15 Татарчук Тетяна Юріївна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
16 Філюк Тамара Михайлівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Виборча дільниця № 561001 Місцезнаходження: 33027, м. Рівне, вул. Київська, 60 (обласна дитяча лікарня)
1 Ганакова Яна Олександівна Голова комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Боднар Тамара Василівна Заступник голови комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
3 Поліщук Ольга Василівна Секретар комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
4 Борисюк Інна Вікторівна Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
5 Вовчук Таїсія Сергіївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
6 Галік Лариса Федорівна Член комісії Коваль Роман Ярославович
7 Гомон Тарас Леонідович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Жилюк Інна Святославівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
9 Жук Олександр Васильович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Кибукевич Оксана Григорівна Член комісії Осуховський Олег Іванович
11 Лазарчук Володимир Петрович Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
12 Ліпко Марина Миколаївна Член комісії Партія Зелених України
13 Сухий Юрій Володимирович Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
14 Шікова Тетяна Євгенівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Виборча дільниця № 561002 Місцезнаходження: 33027, м. Рівне, вул. Київська, 78г (обласна клінічна лікарня)
1 Петрова Віра Прокопівна Голова комісії Капінос Микола Михайлович
2 Жулибіна Наталія Анатоліївна Заступник голови комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
3 Товщик Анастасія Григорівна Секретар комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
4 Бачишина Лариса Анатоліївна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
5 Вавуліч Тетяна Сергіївна Член комісії Коваль Роман Ярославович
6 Гаврилюк Анна Олександрівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Дмиш Ніна Валентинівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
8 Карпець Сергій Володимирович Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
9 Ковальчук Наталія Антонівна Член комісії Політична партія «Інтернет партія України»
10 Конончук Іванна Михайлівна Член комісії Павлюк Вадим Степанович
11 Новосьолова Наталія Володимирівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Піроєва Лариса Павлівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
13 Ткаченко Сергій Ігорович Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
14 Шимко Лідія Романівна Член комісії Комуністична партія України
15 Яблоновська Любов Тарасівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Ягодинська Наталія Миколаївна Член комісії Партія Зелених України
Виборча дільниця № 561003 Місцезнаходження: 33025, м. Рівне, вул. Сергія Боженова, 59 (школа № 14)
1 Тимчина Ігор Іванович Голова комісії Коваль Роман Ярославович
2 Либак Наталія Миколаївна Заступник голови комісії Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”»
3 Сорока Ірина Анатоліївна Секретар комісії Партія Зелених України
4 Буднік Ольга Анатоліївна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
5 Гасюк Ігор Віталійович Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Герасимович Дмитро Вікторович Член комісії Якимець Дмитро Анатолійович
7 Гомон Олександр Адамович Член комісії Осуховський Олег Іванович
8 Дем’янчук Ілля Вікторович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Дем’янчук Сергій Олександрович Член комісії Капінос Микола Михайлович
10 Захарова Ангеліна Ярославівна Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Левчук Іван Ігорович Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
12 Левчук Олена Данилівна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
13 Мельнікова Наталія Євгенівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
14 Оніпко Вадим Олександрович Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
15 Чугуєвець Євгенія Леонідівна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
16 Шевчук Алла Вікторівна Член комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
Виборча дільниця № 561004 Місцезнаходження: 33016, м. Рівне, вул. Євгена Коновальця, 19 (школа № 28)
1 Чабан Микола Васильович Голова комісії Лащук Олександр Іванович
2 Степанюк Тетяна Володимирівна Заступник голови комісії Політична партія «Об’єднання “Самопоміч”»
3 Процюк Андрій Миколайович Секретар комісії Політична партія «Інтернет партія України»
4 Бадражан Світлана Джавадівна Член комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
5 Гаврилюк Наталія Іванівна Член комісії Партія Зелених України
6 Коц Ірина Василівна Член комісії Коваль Роман Ярославович
7 Лубніна Тетяна Володимирівна Член комісії Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»
8 Никончук Сергій Павлович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Панкулич Світлана Кирилівна Член комісії Євтушенко Святослав Ігорович
10 Порохненко Тетяна Анатоліївна Член комісії Партія «Блок Петра Порошенка»
11 Романовський Андрій Миколайович Член комісії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Степанець Валентина Олексіївна Член комісії Осуховський Олег Іванович
13 Ткачук Наталія Ігорівна Член комісії Політична партія «Єдина Країна»
14 Тургенєва Любов Федорівна Член комісії Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Чала Оксана Миколаївна Член комісії Політична партія «Народний фронт»
16 Шокот Галина Іванівна Член комісії Комуністична партія України

Голова окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 152 Нагорна Н. В.
Секретар окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 152 Шавловська Л. Л.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?