Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Вересень 2012
 

Повідомлення про помилку

  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int в element_children() (рядок 6595 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/common.inc).
×

Список осіб, включених до складу дільничних виборчих комісій на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року | Газета 7 Днів

Список осіб, включених до складу дільничних виборчих комісій на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

28.09.2012 00:00
Переглядів:868
(Станом на 26 вересня 2012 року. Про зміни, внесені до складу ДВК, повідомимо у наступних випусках газети «7 днів»)

Витяг з додатка № 1 до постанови окружної виборчої комісії від 26.09.2012 № 15

Склад дільничної виборчої комісії № 000001 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Дворецька, 116)

Голова комісії

1. Стахнюк Олеся Миколаївна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

Заступник голови комісії

2. Коваль Любов Іванівна від Української партії «Зелена планета»

Секретар комісії

3. Овдієнко Олексій Олександрович від Політичної партії Все­українське об’єднання «Свобода»

Члени комісії

4. Андрушак Олександр Євгенович від кандидата в народні депутати України Осуховського О.  І.

5. Гуменюк Василь Петрович від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

6. Гурин Андрій Миколайович від Партії регіонів

7. Єфремова Іванна Володимирівна від Слов’янської партії

8. Кисорець Ольга Михайлівна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

9. Лукашук Ірина Борисівна від Партії пенсіонерів України

10. Ляшкевич Павло Миколайович від Народної партії

11. Міхєєв Дмитро Андрійович від Християнсько-демократичної партії України

12. Однорог Василь Іванович від Політичної партії «Молодь до влади»

13. Панасюк Сергій Володимирович від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

14. Печончик Ольга Макарівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

15. Рубельський Олександр Сергійович від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

16. Степанюк Валентина Тимофіївна від Молодіжної партії України

17. Федорук Олена Сергіївна від окружної виборчої комісії

18. Чебаненко Марія Яківна від фракції Партії регіонів

Склад дільничної виборчої комісії № 560901 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Макарова, 48, школа №19)

Голова комісії

1. Шевчук Ярослав Павлович від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

Заступник голови комісії

2. Ярмошик Оксана Олександрівна від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

Секретар комісії

3. Костюк Зореслава Віталіївна від фракції Партії регіонів

Члени комісії

4. Возняк Віра Адамівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

5. Гайдар Лариса Анатоліївна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

6. Гнатюк Олександра Петрівна від Політичної партії «Козацька українська партія»

7. Доброродова Світлана Петрівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

8. Ковальчук Євгенія Петрівна від Політичної партії «Руська єдність»

9. Костюк Людмила Володимирівна від Політичної партії «Нова політика»

10. Куріч Анна Михайлівна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

11. Лесковець Ольга Миколаївна від Народної партії

12. Матвійчук Микола Васильович від фракції Комуністичної партії України

13. Михасюк Тетяна Володимирівна від Політичної партії Все­українське об’єднання «Свобода»

14. Мичко Галина Адамівна від Політичної партії «Наша Україна»

15. Осіпчук Тетяна Іванівна від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

16. Петрушин Ярослав Сергійович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

17. Полєвик Тетяна Андріївна від Партії «Союз»

18. Романчук Надія Сергіївна від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

19. Станкевич Надія Миколаївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

20. Томілов Юрій Олександрович від Партії пенсіонерів України

21. Федорина Ірина Михайлівна від Партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

22. Цьома Михайло Сергійович від Української народної партії

23. Шикіло Дмитро Миколайович від Молодіжної партії України

24. Янчук Тетяна Сергіївна від Політичної партії «Держава»

Склад дільничної виборчої комісії № 560902 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Макарова, 40-а, дитячий садок № 39)

Голова комісії

1. Бестюк Софія Яківна від фракції Партії регіонів

Заступник голови комісії

2. Савенюк Роман Миколайович від Слов’янської партії

Секретар комісії

3. Бондарук Ганна Володимирівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

Члени комісії

4. Антонюк Світлана Аркадіївна від Партії регіонів

5. Богачов Роман Сергійович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

6. Вітушинський Віктор Павлович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

7. Герасімова Юлія Іванівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

8. Губернатор Олександр Валерійович від Української партії «Зелена планета»

9. Загородня Світлана Дмитрівна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

10. Замогильна Галина Євгенівна від Політичної партії «Держава»

11. Іванчук Віктор Мелетійович від Соціалістичної партії України

12. Кавецька Вікторія Миколаївна від Християнсько-демократичної партії України

13. Ковальчук Світлана Петрівна від фракції Комуністичної партії України

14. Кубович Олександр Олександрович від Народної партії

15. Левчук Надія Андріївна від Молодіжної партії України

16. Лушина Ірина Анатоліївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

17. Михалінчик Тетяна Михайлівна від Партії вільних демократів

18. Мукомолець Антоніна Станіславівна від Політичної партії «Руська єдність»

19. Нікітчук Олег Мефодійович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

20. Середюк Михайло Григорович від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

21. Тарасюк Вікторія Василівна від Політичної партії «Права воля України»

22. Чернюшок Наталія Василівна від Патріотичної партії України

23. Шевчук Борис Федорович від Української народної партії

24. Ярута Ніна Олексіївна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

Склад дільничної виборчої комісії № 560903 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Князя Острозького, 20, школа № 8)

Голова комісії

1. Мельничук Марія Степанівна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

Заступник голови комісії

2. Полевик Тетяна Андріївна від Політичної партії «Козацька українська партія»

Секретар комісії

3. Токмакова Валентина Володимирівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Члени комісії

4. Антонюк Галина Олександрівна від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

5. Гетьман Іван Олександрович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

6. Голод Світлана Олексіївна від фракції Партії регіонів

7. Гринчук Максим Васильович від Народної партії

8. Захарчук Ірина Святославівна від Політичної партії «Нова політика»

9. Козяр Оксана Василівна від Молодіжної партії України

10. Кшановська Оксана Павлівна від Партії «Соціалістична Україна»

11. Лобащук Анастасія Олександрівна від кандидата в народні депутати України Мартинова О. Ю.

12. Луцик Тетяна Степанівна від Політичної партії «Держава»

13. Опалько Оксана Василівна від Політичної партії «Права воля України»

14. Ревко Юрій Володимирович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

15. Романина Наталія Федорівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

16. Романюк Валентина Вікторівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

17. Романюк Олександр Олександрович від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

18. Співак Ірина Миронівна від Української народної партії

19. Степчин Сергій Васильович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

20. Тихомирова Марина Валеріївна від фракції Комуністичної партії України

21. Фастик Петро Володимирович від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

22. Черуха Ірина Володимирівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

23. Ядренцева Ніна Василівна від Патріотичної партії України

24. Ярута Ольга Миколаївна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

Склад дільничної виборчої комісії № 560904 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Князя Острозького, 14, гуртожиток № 3 ПАТ «Рівнеазот»)

Голова комісії

1. Видиш Олена Віталіївна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

Заступник голови комісії

2. Малка Євгенія Миколаївна від Соціалістичної партії України

Секретар комісії

3. Мельниченко Олена Вікторівна від Політичної партії «Європейська партія України»

Члени комісії

4. Вознюк Леся Володимирівна від Партії вільних демократів

5. Іванчук Ріта Аркадіївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

6. Камінський Олег Васильович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

7. Карповець Оксана Михайлівна від Політичної партії «Руська єдність»

8. Ковальчук Василь Іванович від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

9. Максимчук Вікторія Борисівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

10. Мельничук Олена Андріївна від Партії «Соціалістична Україна»

11. Остапчук Олександр Степанович від фракції Партії регіонів

12. Попенко Галина Василівна від Партії «Союз»

13. Рибак Сергій Валерійович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

14. Салійчук Ілона Михайлівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

15. Седун Тетяна Валентинівна від Патріотичної партії України

16. Сікідін Ігор Іванович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

17. Смолякова Олена В’ячеславівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

18. Степанов Володимир Олексійович від Християнсько-демократичної партії України

19. Токар Тарас Володимирович від фракції Комуністичної партії України

20. Усик Ольга Дмитрівна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

Склад дільничної виборчої комісії № 560905 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Макарова, 42, гуртожиток № 4 ПАТ «Рівнеазот»)

Голова комісії

1. Вибач Ольга Михайлівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

Заступник голови комісії

2. Якимчук Ольга Миколаївна від Партії пенсіонерів України

Секретар комісії

3. Гехт Марта Борисівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

Члени комісії

4. Бордюк Віта Василівна від Партії регіонів

5. Вознюк Людмила Романівна від Політичної партії «Козацька українська партія»

6. Гавлитюк Ігор Ігорович від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

7. Гук Ольга Миколаївна від фракції Партії регіонів

8. Гуменюк Людмила Олексіївна від Народної партії

9. Козуля Світлана Володимирівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

10. Королькова Любов Михайлівна від Української народної партії

11. Кравчук Галина Іванівна від Партії «Союз»

12. Кравчук Олександр Романович від Політичної партії «Держава»

13. Лінник Віталій Миколайович від Політичної партії «Нова політика»

14. Лук’янчук Мирослава Валентинівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

15. Мацько Петро Петрович від Політичної партії «Руська єдність»

16. Олійник Олена Олександрівна від Молодіжної партії України

17. Палій Ірина Ігорівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

18. Пушкар Віталій Миколайович від фракції Комуністичної партії України

19. Смоляков Анатолій Миколайович від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

20. Станкова Алла Валеріївна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

21. Фоменко Ірина Федорівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

22. Цапяк Василь Степанович від Християнсько-демократичної партії України

23. Церешко Людмила Володимирівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

24. Щербій Оксана Петрівна від Партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

Склад дільничної виборчої комісії № 560906 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Корольова, 4-а, дитячий садок № 33)

Голова комісії

1. Рассказова Зоя Федорівна від Політичної партії «Наша Україна»

Заступник голови комісії

2. Демчан Олександр Миколайович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

Секретар комісії

3. Кондратюк Наталія Михайлівна від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

Члени комісії

4. Варжель Раїса Олександрівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

5. Громік Марія Ананіївна від Української народної партії

6. Демчук Олександр Миколайович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

7. Дойонко Тетяна Сергіївна від фракції Партії регіонів

8. Захарець Ольга Ростиславівна від Народної партії

9. Кобилінський Євген Валерійович від Української партії «Зелена планета»

10. Кравець Анжела Дмитрівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

11. Максимчук Надія Микитівна від фракції Комуністичної партії України

12. Мальованчик Світлана Олександрівна від Партії вільних демократів

13. Молчан Любов Олексіївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

14. Остапчук Наталія Володимирівна від Молодіжної партії України

15. Петрушко Микола Миколайович від Слов’янської партії

16. Поліщук Ольга Василівна від Політичної партії «Держава»

17. Рибенко Олег Антонійович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

18. Садовніч Ольга Павлівна від Політичної партії «Права воля України»

19. Стасюк Неля Ростиславівна від Політичної партії «Руська єдність»

20. Степанчук Наталія Олексіївна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

21. Федонюк Михайло Миколайович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

22. Чернявська Марія Євстахіївна від Патріотичної партії України

23. Яловенко Надія Олександрівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

24. Янкевич Ольга Петрівна від Політичної партії «Нова політика»

Склад дільничної виборчої комісії № 560907 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Князя Острозького, 1, палац культури «Хімік»)

Голова комісії

1. Багнюк Олександр Олексійович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

Заступник голови комісії

2. Бардовська Людмила Олександрівна від фракції Комуністичної партії України

Секретар комісії

3. Кравець Микола Елемірович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

Члени комісії

4. Баєвська Валентина Сергіївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

5. Бицюк Оксана Миколаївна від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

6. Дацюк Катерина Миколаївна від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

7. Жакун Оксана Миколаївна від Політичної партії «Нова політика»

8. Камінська Ірина Георгіївна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

9. Кардаш Юлія Миколаївна від Політичної партії «Наша Україна»

10. Кітов Олександр Юрійович від Української народної партії

11. Климчук Лідія Степанівна від фракції Партії регіонів

12. Клочко Володимир Валерійович від Політичної партії «Держава»

13. Корольчук Олена Юріївна від Молодіжної партії України

14. Кравчук Ірина Юріївна від Політичної партії «Козацька українська партія»

15. Кубай Марина Василівна від Партії «Союз»

16. Кубович Любов Анатоліївна від Народної партії

17. Ольшанська Тетяна В’ячеславівна від Партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

18. Орлова Вікторія Валентинівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

19. Плисюк Валентина Пилипівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

20. Стретович Ольга Василівна від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

21. Устінова Наталя Олександрівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

22. Цурпалюк Марина Юріївна від Партії пенсіонерів України

23. Щепковський Вадим Іванович від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

24. Яцинюк Оксана Василівна від Політичної партії «Руська єдність»

Склад дільничної виборчої комісії № 560908 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Вербова, 20, ЖКП «Західне»)

Голова комісії

1. Федорук Олена Сергіївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Заступник голови комісії

2. Ошурко Галина Дмитрівна від фракції Комуністичної партії України

Секретар комісії

3. Ковальчук Ірина Василівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

Члени комісії

4. Ахмадуліна Лариса Валентинівна від Політичної партії «Держава»

5. Балашова Юлія Геннадіївна від Слов’янської партії

6. Гаврон Інна Олександрівна від Молодіжної партії України

7. Гврітішвілі Світлана Анатоліївна від Політичної партії «Нова політика»

8. Герасимчук Петро Васильович від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

9. Гірко Світлана Анатоліївна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

10. Дзигильчук Тетяна Василівна від фракції Партії регіонів

11. Єфімчук Тетяна Юріївна від Партії «Союз»

12. Заїка Лілія Михайлівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

13. Захарова Валентина Леонідівна від Політичної партії «Наша Україна»

14. Коломис Тетяна Іванівна від Української партії «Зелена планета»

15. Мазурець Галина Анатоліївна від Політичної партії «Козацька українська партія»

16. Малімон Надія Савелівна від Партії вільних демократів

17. Нефедова Раїса Василівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

18. Оберніхіна Інна Володимирівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

19. Островський Михайло Михайлович від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

20. Пальчевська Валентина Костянтинівна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

21. Рогульчик Ніна Петрівна від Політичної партії Народний рух України

22. Свята Тетяна Миколаївна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

23. Тарасова Анна Сергіївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

24. Цалковська Світлана Володимирівна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

Склад дільничної виборчої комісії № 560909 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Соборна, 269, міжшкільний навчально-виробничий

комбінат профорієнтації)

Голова комісії

1. Хоменко Василь Миколайович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

Заступник голови комісії

2. Абрамчук Оксана Василівна від Молодіжної партії України

Секретар комісії

3. Пехник Ганна Михайлівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

Члени комісії

4. Абалмасов Олександр Сергійович від Партії «Союз»

5. Ажнюк Галина Федорівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

6. Грушевська Наталія Віталіївна від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

7. Денисовець Галина Дмитрівна від Політичної партії «Наша Україна»

8. Довжаниця Марія Володимирівна від Політичної партії «Руська єдність»

9. Жалобна Валентина Миколаївна від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

10. Ковтун Валентин Іванович від фракції Комуністичної партії України

11. Козічева Ельвія Юріївна від фракції Партії регіонів

12. Куцюк Сергій Юрійович від Української народної партії

13. Лозицька Наталія Вікторівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

14. Мартинюк Євгенія Олександрівна від Народної партії

15. Мельничук Марія Андріївна від Політичної партії «Держава»

16. Мруг Сергій Сергійович від Політичної партії «Козацька українська партія»

17. Нестерчук Іванна Петрівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

18. Пивовар Юлія Миколаївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

19. Ступак Сергій Филимонович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

20. Трофимчук Лариса Анатоліївна від Політичної партії «Нова політика»

21. Фролов Євген Олексійович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

22. Шемедюк Ольга Яківна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

23. Шрамко Тетяна Олександрівна від Партії пенсіонерів України

24. Ярмолюк Раїса Олександрівна від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

Склад дільничної виборчої комісії № 560910 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Вербова, 42, школа № 23)

Голова комісії

1. Козлова Леся Євгеніївна від Політичної партії «Козацька українська партія»

Заступник голови комісії

2. Заулочна Анна Вікторівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

Секретар комісії

3. Остапчук Тетяна Сергіївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Члени комісії

4. Апшаєв Едуард Михайлович від Партії регіонів

5. Боричевська Світлана Миколаївна від фракції Партії регіонів

6. Величко Микола Олександрович від фракції Комуністичної партії України

7. Данилюк Тетяна Василівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

8. Кальчук Катерина Євгенівна від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

9. Кашицька Ольга Миколаївна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

10. Коротчук Назар Валентинович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

11. Котвицька Катерина Юріївна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

12. Крот Юлія Володимирівна від Політичної партії Українська платформа «СОБОР»

13. Мельник Юрій Васильович від Політичної партії «Нова політика»

14. Мізинець Валентина Степанівна від Політичної партії «Права воля України»

15. Моніч Андрій Олександрович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

16. Оводюк Лідія Мефодіївна від Партії «Соціалістична Україна»

17. Овсійчук Катерина Сергіївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

18. Оксенюк Оксана Василівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

19. Поліщук Наталія Іванівна від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

20. Пузирко Тетяна Юріївна від Української народної партії

21. Раєвська Любов Василівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

22.  Фінкевич Олег Васильович від Молодіжної партії України

23. Харчук Тамара Костянтинівна від Політичної партії «Держава»

24. Шумович Юрій Олександрович від Патріотичної партії України

Склад дільничної виборчої комісії № 560911 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Вербова, 6, дитячий садок № 40)

Голова комісії

1. Тригубець Володимир Сергійович від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

Заступник голови комісії

2. Чекун Сергій Федорович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

Секретар комісії

3. Терещук Марія Ігорівна від Слов’янської партії

Члени комісії

4. Борисенко Лідія Миколаївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

5. Брюква Сергій Миколайович від Політичної партії «Нова політика»

6. Вертелецька Валентина Анатоліївна від Партії «Союз»

7. Гіль Наталія Віталіївна від кандидата в народні депутати України Мартинова О. Ю.

8. Гулько Володимир Костянтинович від фракції Комуністичної партії України

9. Кириченко Михайло Васильович від Української народної партії

10. Клименко Тетяна Іванівна від фракції Партії регіонів

11. Ковалько Ніна Василівна від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

12. Кость Катерина Володимирівна від Політичної партії Все­українське об’єднання «Батьківщина»

13. Лейчук Ірина Аврамівна від Політичної партії «Держава»

14. Літовченко Наталія Геннадіївна від Народної партії

15. Мицай Мирослава Тимофіївна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

16. Огородник Галина Іонівна від Української партії «Зелена планета»

17. Оксенюк Іванна Павлівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

18. Перець Ольга Володимирівна від Політичної партії «Козацька українська партія»

19. Сащук Тамара Миколаївна від Молодіжної партії України

20. Сиротюк Тетяна Наумівна від Партії вільних демократів

21. Тищишин Тетяна Олексіївна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

22. Трофимчук Микола Володимирович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

23. Уласенко Володимир Володимирович від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

24. Яворчук Тетяна Миколаївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Склад дільничної виборчої комісії № 560912 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Боярка, 14, дитячий садок № 7)

Голова комісії

1. Трофімчук Людмила Ростиславівна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

Заступник голови комісії

2. Хоміна Олена Андріївна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

Секретар комісії

3. Янчук Михайло Олексійович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

Члени комісії

4. Баланчик Юрій Миколайович від Партії «Соціалістична Україна»

5. Барашивець Марія Адамівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

6. Бродецька Тетяна Володимирівна від Політичної партії Все­українське об’єднання «Свобода»

7. Вавренюк Микола Гордійович від Української народної партії

8. Гальчук Людмила Василівна від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

9. Гуменюк Ольга Петрівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

10. Довгалець Валентина Андріївна від Партії вільних демократів

11. Жолнач Наталія Олександрівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

12. Ілліна Валентина Василівна від Політичної партії «Руська єдність»

13. Колова Людмила Григорівна від фракції Комуністичної партії України

14. Кушнірук Олена Олексіївна від Політичної партії Українська платформа «Собор»

15. Мельничук Ірина Василівна від Партії «Союз»

16. Мирук Оксана Юріївна від Політичної партії «Європейська партія України»

17. Михайлова Юлія Миколаївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

18. Новосад Юрій Вікторович від Української партії «Зелена планета»

19. Олексюк Анастасія Олегівна від Політичної партії «Наша Україна»

20. Петрик Марія Петрівна від Патріотичної партії України

21. Процюк Феодосія Дмитрівна від фракції Партії регіонів

22. Сабанюк Валентина Іванівна від Політичної партії «Громадянська позиція»

23. Садовчук Наталія Миколаївна від Політичної партії «Козацька українська партія»

24. Шевчук Ілона Олегівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

Склад дільничної виборчої комісії № 560913 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Млинівська, 2, Рівненський професійний ліцей)

Голова комісії

1. Онищук Наталія Василівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Заступник голови комісії

2. Примачок Борис Олегович від фракції Партії регіонів

Секретар комісії

3. Поровська Ірина Віталіївна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

Члени комісії

4. Бабак Катерина Петрівна від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

5. Бугай Галина Василівна від Партії «Реформи і порядок»

6. Виговська Олена Степанівна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

7. Гринчишин Михайло Михайлович від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

8. Заєць Валентин Антонович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

9. Зань Надія Олександрівна від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

10. Зеніна Світлана Григорівна від Української партії «Зелена планета»

11. Зубчик Ірина Миколаївна від Політичної партії «Руська єдність»

12. Івчук Оксана Володимирівна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

13. Кучерук Тетяна Василівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

14. Ліщук Вікторія Вікторівна від Партії пенсіонерів України

15. Мандзюк Дмитро Юрійович від Політичної партії «Наша Україна»

16. Мартинчук Віра Миколаївна від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

17. Мельниченко Петро Петрович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

18. Прокопчук Петро Володимирович від Партії «Соціалістична Україна»

19. Савчук Ганна Василівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

20. Семенюк Оксана Віталіївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

21. Тоненчук Максим Володимирович від Молодіжної партії України

22. Філімонов Юрій Мирославович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

23. Харюк Лариса Іванівна від фракції Комуністичної партії України

24. Яковишин Микола Феодосійович від Політичної партії Все­українське об’єднання «Свобода»

Склад дільничної виборчої комісії № 560914 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Коцюбинського, 6, ЖКП «Сонячне»)

Голова комісії

1. Дзівак Тетяна Леонідівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

Заступник голови комісії

2. Сис Олена Сергіївна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

Секретар комісії

3. Власюк Шолпан Кайнуліївна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

Члени комісії

4. Бірук Ірина Дмитрівна від Політичної партії «Громадянська позиція»

5. Броневицька Таїса Юріївна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

6. Гук Валентина Святославівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

7. Дубич Марія Миколаївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

8. Єфімчук Сергій Юрійович від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

9. Заверуха Світлана Миколаївна від Політичної партії «Європейська партія України»

10. Зозулевич Микола Миколайович від Української партії «Зелена планета»

11. Іллюк Олександр Павлович від Політичної партії «Руська єдність»

12. Кислюк Микола Іванович від Партії «Соціалістична Україна»

13. Ковальська Наталія Леонідівна від фракції Комуністичної партії України

14. Купчик Катерина Анатоліївна від Партії «Союз»

15. Купчик Оксана Богданівна від Політичної партії «Держава»

16. Лобур Галина Миколаївна від Партії пенсіонерів України

17. Москалюк Віра Адамівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

18. Остапчук Юрій Ярославович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

19. Прокопюк Віктор Макарович від фракції Партії регіонів

20. Седлярова Ірина Миколаївна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

21. Стицюк Людмила Миколаївна від Політичної партії «Молодь до влади»

22. Тітов Олексій Андрійович від Української народної партії

23. Філімонова Катерина Сергіївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

24. Хращевський Олександр Євгенович від Політичної партії «Права воля України»

Склад дільничної виборчої комісії № 560915 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Соборна, 416, бібліотека-філія № 3)

Голова комісії

1. Тищук Ілля Олександрович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

Заступник голови комісії

2. Огієвич Тетяна Семенівна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

Секретар комісії

3. Парфенюк Олена Іванівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

Члени комісії

4. Андрощук Світлана Василівна від Політичної партії «Козацька українська партія»

5. Вакула Наталія Григорівна від Партії регіонів

6. Гуч Ельміра Володимирівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

7. Данильчук Тетяна Павлівна від фракції Партії регіонів

8. Довгалець Катерина Олександрівна від Партії «Союз»

9. Євтушок Олександр Миколайович від кандидата в народні депутати України Грицака В.М.

10. Захарчук Алла Сергіївна від Партії «Соціалістична Україна»

11. Захарчук Віктор Адамович від Політичної партії «Руська єдність»

12. Захарчук Олександр Миколайович від Політичної партії «Нова політика»

13. Ковтун Марія Андріївна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

14. Крук Леонід Михайлович від кандидата в народні депутати України Мартинова О. Ю.

15. Матвійчук Павло Володимирович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

16. Нерода Олександр Миколайович від Політичної партії «Громадянська позиція»

17. Нечипорик Ірина Іванівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

18. Нікітюк Юрій Михайлович від Української партії «Зелена планета»

19. Панчук Марія Віталіївна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

20. Сідельник Руслана Вікторівна від Патріотичної партії України

21. Смолій Світлана Олександрівна від фракції Комуністичної партії України

22. Стицюк Галина Іванівна від Політичної партії «Молодь до влади»

23. Філюк Тамара Михайлівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

24. Яковець Богдан Русланович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Склад дільничної виборчої комісії № 560916 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Соборна, 360, гарнізонний будинок офіцерів)

Голова комісії

1. Вакула Оксана Тарасівна від фракції Партії регіонів

Заступник голови комісії

2. Пам’яновський Михайло Миколайович від Партії «Соціалістична Україна»

Секретар комісії

3. Міцкевич Тетяна Олександрівна від Партії пенсіонерів України

Члени комісії

4. Андрушечко Володимир Ростиславович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

5. Бізюк Руслана Костянтинівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

6. Бовгиря Лілія Олексіївна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

7. Бондарець Людмила Олександрівна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

8. Бояр Наталія Григорівна від Партії регіонів

9. Головенко Тетяна Миколаївна від Політичної партії «Руська єдність»

10. Гончарук Галина Григорівна від фракції Комуністичної партії України

11. Зозуля Сергій Львович від Української партії «Зелена планета»

12. Іванюк Андрій Іванович від Політичної партії «Нова політика»

13. Камінська Тетяна Михайлівна від Політичної партії «Європейська партія України»

14. Кісточкіна Тамара Антонівна від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

15. Костенко Руслана Миколаївна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

16. Кулик Олена Іванівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

17. Левчук Григорій Феодосійович від Молодіжної партії України

18. Марченко Євгенія Анатоліївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

19. Павлов Дмитро Миколайович від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

20. Петрик Олена Петрівна від Християнсько-демократичної партії України

21. Сіроткіна Ольга Іванівна від Народної партії

22. Усачук Віта Олександрівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

23. Шут Катерина Миколаївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

24. Ярмолюк Михайло Володимирович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

Склад дільничної виборчої комісії № 560917 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Олени Теліги, 27-а, школа № 20)

Голова комісії

1. Бережна Тетяна Василівна від Політичної партії «Руська єдність»

Заступник голови комісії

2. Погорелова Марина Євгенівна від фракції Партії регіонів

Секретар комісії

3. Тополюк Олексій Ігорович від Політичної партії «Нова політика»

Члени комісії

4. Головачова Валентина Іванівна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

5. Гончук Оксана Федорівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

6. Дашкель Валентина Адамівна від Патріотичної партії України

7. Дратована Валентина Петрівна від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

8. Дубич Тетяна Андріївна від Слов’янської партії

9. Дужук Євгенія Олексіївна від Молодіжної партії України

10. Журомський Віталій Володимирович від Партії вільних демократів

11. Захаров Микола Вікторович від Української партії «Зелена планета»

12. Колюх Юлія Андріївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

13. Копачинська Любов Гуріївна від фракції Комуністичної партії України

14. Марселін Ігор Йосипович від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

15. Невірковець Анатолій Євгенович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

16. Павельчук Юрій Петрович від Політичної партії «Наша Україна»

17. Пархомчук Оксана Миколаївна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

18. Позняковська Галина Радіонівна від Політичної партії «Права воля України»

19. Приходько Ніна Олександрівна від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

20. Роман Марина Вікторівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

21. Семак Лариса Володимирівна від Народної партії

22. Тазюк Анжела Анатоліївна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

23. Юрчук Неля Павлівна від Політичної партії «Держава»

24. Якобчук Валентина Миколаївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

Склад дільничної виборчої комісії № 560918 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Макарова, 6, підлітковий клуб «Мрія»)

Голова комісії

1. Головачик Сергій Валерійович від Політичної партії «Руська єдність»

Заступник голови комісії

2. Хорхолюк Анастасія Вікторівна від Української народної партії

Секретар комісії

3. Мельничук Олег Анатолійович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

Члени комісії

4. Бродецька Катерина Ігнатівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

5. Волотковська Наталія Степанівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

6. Вох Олександр Сергійович від Молодіжної партії України

7. Гриськова Марія Федорівна від Партії регіонів

8. Захарець Ростислав Олександрович від фракції Партії регіонів

9. Зубейко Микола Олександрович від Української партії «Зелена планета»

10. Ковальський Андрій Володимирович від Патріотичної партії України

11. Кравчак Марина Леонідівна від Політичної партії «Держава»

12. Малий Орест Йосипович від Слов’янської партії

13. Мельник Наталія Ігорівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

14. Мельник Юрій Ростиславович від Народної партії

15. Оніщук Людмила Дмитрівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

16. Періста Ірина Іванівна від фракції Комуністичної партії України

17. Рудичик Марія Василівна від Політичної партії «Права воля України»

18. Сидорчик Наталія Миколаївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

19. Тишкун Тетяна Миколаївна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

20. Тополюк Ірина Володимирівна від Політичної партії «Нова політика»

21. Турко Святослав Іванович від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

22. Тхор Юрій Анатолійович від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

23. Українець Леся Павлівна від Партії вільних демократів

24. Шимко Світлана Марківна від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

Склад дільничної виборчої комісії № 560919 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Дубенська, 133, школа № 27)

Голова комісії

1. Рудюк Василь Степанович від кандидата в народні депутати України Поровського М.І.

Заступник голови комісії

2. Біль Людмила Василівна від кандидата в народні депутати України Грицака В.М.

Секретар комісії

3. Гроголь Ірина Петрівна від фракції Комуністичної партії України

Члени комісії

4. Боєв Олександр Валерійович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

5. Вознюк Олена Аврамівна від Партії «Соціалістична Україна»

6. Гаврилюк Юрій Євгенійович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

7. Єфремов Валерій Олексійович від Політичної партії «Держава»

8. Зайчук Андрій Миколайович від Політичної партії Українська платформа «Собор»

9. Йонець Наталія Сергіївна від Політичної партії «Козацька українська партія»

10. Климук Наталія Петрівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

11. Кулик Володимир Григорович від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

12. Куницька Лілія Олександрівна від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

13. Кушнір Наталія Володимирівна від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

14. Мисанець Наталія Анатоліївна від Політичної партії «Права воля України»

15. Панчук Людмила Анатоліївна від фракції Партії регіонів

16. Полунець Віталія Віталіївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

17. Савчук Руслан Володимирович від Патріотичної партії України

18. Стельмащук Марія Яківна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

19. Тарасюк Людмила Петрівна від Народної партії

20. Тук Олександр Олександрович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

21. Червоній Лариса Олександрівна від Української народної партії

22. Шидей Наталія В’ячеславівна від Політичної партії «Нова політика»

23. Шимко Тетяна Іванівна від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

24. Янчарук Вікторія Анатоліївна від Молодіжної партії України

Склад дільничної виборчої комісії № 560920 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Павлюченка, 24, навчально-виховний комплекс №26)

Голова комісії

1. Музичка Анна Вікторівна від фракції Партії регіонів

Заступник голови комісії

2. Богуш Павло Олександрович від Української партії «Зелена планета»

Секретар комісії

3. Сидорчик Галина Іванівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

Члени комісії

4. Боднар Тамара Рафаїлівна від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

5. Власик Сергій Миколайович від Молодіжної партії України

6. Глущенко Галина Василівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

7. Головенко Лариса Миколаївна від Партії регіонів

8. Гусева Тетяна Сергіївна від Слов’янської партії

9. Данилюк Віта Дмитрівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

10. Дорошук Ольга Петрівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

11. Куреша Валерій Петрович від Політичної партії «Права воля України»

12. Лисак Володимир Олексійович від Політичної партії «Нова політика»

13. Мельничук Катерина Володимирівна від Політичної партії «Держава»

14. Парамоненко Наталія Федорівна від Української народної партії

15. Парух Сергій Вікторович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

16. Поліщук Лідія Василівна від Партії вільних демократів

17. Принкевич Наталія Володимирівна від Народної партії

18. Прохор Віра Федорівна від Патріотичної партії України

19. Салійчук Павло Миколайович від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

20. Ткачук Лариса Валеріївна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

21. Турко Богдана Григорівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

22. Шамрай Ельвіра Леонідівна від фракції Комуністичної партії України

23. Шустік Ольга Анатоліївна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

24. Юхимець Ірина Миколаївна від Політичної партії «Руська єдність»

Склад дільничної виборчої комісії № 560921 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Олени Пчілки, 9, школа № 6)

Голова комісії

1. Богатирчук Іванна Андріївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

Заступник голови комісії

2. Гордійчук Леся Серафимівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

Секретар комісії

3. Архарова Ольга Юріївна від фракції Комуністичної партії України

Члени комісії

4. Антонюк Людмила Леонідівна від Партії регіонів

5. Афіногенова Анна Юріївна від кандидата в народні депутати України Грицака В.М.

6. Бугайчук Наталія Сергіївна від Української партії «Зелена планета»

7. Бурець Микола Миколайович від Політичної партії «Молодь до влади»

8. Гордійчук Наталія Михайлівна від фракції Партії регіонів

9. Гудзь Вікторія Вікторівна від Партії «Соціалістична Україна»

10. Євтушенко Тетяна Миколаївна від Партії «Реформи і порядок»

11. Закалевич Юлія Олегівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

12. Зубчук Діана Ярославівна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

13. Колоїз Ігор Олександрович від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

14. Маринич Ірина Василівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

15. Марчук Ігор Іванович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

16. Михайлова Тетяна Віталіївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

17. Опанасюк Валентина Леонідівна від Політичної партії «Руська єдність»

18. Пінчук Тетяна Миколаївна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

19. Плотка Ірина Вікторівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

20. Пристопчук Світлана Ярославівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

21. Семенюк Світлана Юріївна від Партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

22. Тивончук Наталія Станіславівна від Партії пенсіонерів України

23. Фомін Юрій Ігорович від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

24. Шанковська Оксана Володимирівна від Молодіжної партії України

Склад дільничної виборчої комісії № 560922 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Дубенська, 27, територіальний центр обслуговування пенсіонерів)

Голова комісії

1. Грабовська Людмила Олександрівна від Політичної партії «Держава»

Заступник голови комісії

2. Жакун Артур Ігорович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

Секретар комісії

3. Опалько Петро Якович від Партії «Реформи і порядок»

Члени комісії

4. Бєлотурова Галина Іванівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

5. Богуш Наталія Анатоліївна від Української партії «Зелена планета»

6. Вознюк Інна Анатоліївна від Політичної партії «Права воля України»

7. Демиденко Іван Анатолійович від Політичної партії «Молодь до влади»

8. Зайченко Вадим Володимирович від Партії регіонів

9. Зелінська Тетяна Богданівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

10. Зирянова Віра Вікторівна від фракції Партії регіонів

11. Ілюзюк Неля Володимирівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

12. Камінський Олег Іванович від Слов’янської партії

13. Карвацька Марія Володимирівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

14. Карпенчук Юлія Олександрівна від Політичної партії «Нова політика»

15. Климовець Святослав Георгійович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

16. Крищук Володимир Андрійович від Політичної партії «Руська єдність»

17. Ніколайчук Наталія Анатоліївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

18. Радченко Олена Михайлівна від фракції Комуністичної партії України

19. Рачинська Ольга Миколаївна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

20. Ручко Володимир Петрович від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

21. Сторожук Валентина Володимирівна від Патріотичної партії України

22. Філімонова Марія Михайлівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

23. Хильчук Валентина Миколаївна від Молодіжної партії України

24. Хрущ Наталія Анатоліївна від Партії вільних демократів

Склад дільничної виборчої комісії № 560923 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Ковалевської, 17, гуманітарна гімназія)

Голова комісії

1. Панасюк Валентина Вікторівна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

Заступник голови комісії

2. Медвідь Любов Олексіївна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

Секретар комісії

3. Абабкін Ігор Іванович від Партії регіонів

Члени комісії

4. Арсенічева Жанна Василівна від Партії «Реформи і порядок»

5. Баришнюк Руслана Георгіївна від Української партії «Зелена планета»

6. Бецан Іван Петрович від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

7. Бояр Павло В’ячеславович від фракції Партії регіонів

8. Галкіна Ольга Анатоліївна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

9. Їхало Людмила Петрівна від Партії пенсіонерів України

10. Качура Геннадій Іванович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

11. Кундель Ганна Олександрівна від Партії «Соціалістична Україна»

12. Мацкевич Наталія Володимирівна від фракції Комуністичної партії України

13. Мотузюк Людмила Іванівна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

14. Невірковець Лариса Миколаївна від Політичної партії Все­українське об’єднання «Батьківщина»

15. Пляшко Людмила Валеріївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

16. Прокопчук Галина Панасівна від Молодіжної партії України

17. Рябушин Ігор Андрійович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

18. Сивук Тетяна Онисіївна від Партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

19. Соловей Людмила Мілентіївна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

20. Степанишина Валентина Євгенівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

21. Тихонова Жанна Василівна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

22. Тростюк Валентина Євстахіївна від Політичної партії «Молодь до влади»

23. Чубаров Володимир Анатолійович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

24. Шершун Тетяна Владиславівна від Політичної партії «Руська єдність»

Склад дільничної виборчої комісії № 560924 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Дубенська, 35, гуртожиток №1

Рівненського державного аграрного коледжу)

Голова комісії

1. Миколюк Владислав Миколайович від Партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

Заступник голови комісії

2. Дмитрук Наталія Ярославівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

Секретар комісії

3. Кричильський Сергій Андрійович від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

Члени комісії

4. Артеменко Дмитро Валерійович від Партії регіонів

5. Верейко Лариса Павлівна від фракції Партії регіонів

6. Возняк Людмила Петрівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

7. Довгопола Рузалія Сергіївна від Української народної партії

8. Долінська Ірина Миколаївна від кандидата в народні депутати України Грицака В.М.

9. Кошинська Оксана Миколаївна від Партії «Соціалістична Україна»

10. Мельник Наталія Федорівна від Соціалістичної партії України

11. Милацький Роман Степанович від Патріотичної партії України

12. Мосійчук Юрій Борисович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

13. Москальова Олена Пилипівна від фракції Комуністичної партії України

14. Прокопчук Ольга Леонтіївна від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

15. Рабченюк Вікторія Володимирівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

16. Сіпатова Жанна Петрівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

17. Степанова Ірина Володимирівна від Християнсько-демократичної партії України

18. Ткачук Лідія Григорівна від Політичної партії «Козацька українська партія»

19. Ткачук Станіслав Валерійович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

20. Чубунов Віктор Федорович від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

21. Шевчук Любов Дмитрівна від Політичної партії «Права воля України»

22. Шилін Андрій Олександрович від Політичної партії Українська платформа «Собор»

23. Яремчук Андрій Григорович від Політичної партії «Держава»

24. Ясковець Марія Дмитрівна від Молодіжної партії України

Склад дільничної виборчої комісії № 560925 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Маяковського, 13, школа № 3)

Голова комісії

1. Кудріна Ніна Володимирівна від Партії регіонів

Заступник голови комісії

2. Грилюк Вадим Олександрович від Політичної партії «Європейська партія України»

Секретар комісії

3. Бучинська Світлана Владиславівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

Члени комісії

4. Балашов Григорій Альбертович від Української партії «Зелена планета»

5. Головач Ірина Василівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

6. Дідух Марія Георгіївна від Політичної партії «Руська єдність»

7. Кленик Орест Мирославович від Партії «Соціалістична Україна»

8. Климчук Олена Петрівна від кандидата в народні депутати України Грицака В.М.

9. Ковальська Наталія Федорівна від Партії пенсіонерів України

10. Круковська Галина Миколаївна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

11. Кукла Володимир Тимофійович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

12. Кусік Ольга Віталіївна від Християнсько-демократичної партії України

13. Леськів Інна Петрівна від Молодіжної партії України

14. Лобач Єва Овсіївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

15. Макар Юрій Петрович від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

16. Михайлова Людмила Андріївна від фракції Комуністичної партії України

17. Паламарчук Василь Олександрович від Політичної партії «Нова політика»

18. Паляднік Марія Володимирівна від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

19. Плант Наталія Павлівна від фракції Партії регіонів

20. Поліщук Олена Євстафіївна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

21. Романюк Галина Олександрівна від Політичної партії Все­українське об’єднання «Батьківщина»

22. Сабанюк Наталія Феодосіївна від Народної партії

23. Трембіцька Ілона Віталіївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

24. Шемедюк Оксана Леонідівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

Склад дільничної виборчої комісії № 560926 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Кіквідзе, 34, ДП «Рівнеавтотранссервіс»)

Голова комісії

1. Гнедая Анжеліка Вікторівна від фракції Комуністичної партії України

Заступник голови комісії

2. Цимбалюк Анатолій Віталійович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

Секретар комісії

3. Янушевський Сергій Володимирович від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

Члени комісії

4. Антонюк Мирослава Вікторівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

5. Бесараб Ірина Валеріївна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

6. Бовгиря Вадим Віталійович від Української партії «Зелена планета»

7. Войцеховська Людмила Олексіївна від Партії «Союз»

8. Голоднікова Ольга Юхимівна від фракції Партії регіонів

9. Гудима Іван Михайлович від Політичної партії «Права воля України»

10. Дригуля Олександр Анатолійович від Політичної партії «Громадянська позиція»

11. Забейда Любов Зіновіївна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

12. Лісковець Алла Федорівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

13. Ляшкевич Ольга Василівна від Політичної партії «Наша Україна»

14. Малиновський Андрій Вікторович від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

15. Новак Володимир В’ячеславович від Політичної партії «Руська єдність»

16. Скарбарчук Валентина Борисівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

17. Сорочиц Анатолій Степанович від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

18. Сотнікова-Циган Тетяна Сергіївна від Партії пенсіонерів України

19. Човпило Вячеслав Петрович від Політичної партії «Європейська партія України»

20. Ярмошевич Роман Олександрович від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

Склад дільничної виборчої комісії № 560927 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. 24 Серпня, 2, навчально-виховний комплекс № 2)

Голова комісії

1. Гичун Валентина Феодосівна від Партії «Союз»

Заступник голови комісії

2. Павловський Тарас Мирославович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

Секретар комісії

3. Рижко Олена Сергіївна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

Члени комісії

4. Антонець Юрій Васильович від Партії регіонів

5. Бізюк Анатолій Леонтійович від Партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

6. Бондар Михайло Олександрович від Політичної партії Все­українське об’єднання «Свобода»

7. Бороденко Олександра Володимирівна від фракції Партії регіонів

8. Войтович Микола Антонович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

9. Волкова Тамара Іванівна від Політичної партії Народний рух України

10. Гасюк Віталій Іванович від Політичної партії «Молодь до влади»

11. Гичун Наталія Миколаївна від Партії вільних демократів

12. Демчук Василь Володимирович від Політичної партії «Козацька українська партія»

13. Євчук Микола Павлович від Української партії «Зелена планета»

14. Конькова Галина Борисівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

15. Левчук Валентина Володимирівна від Політичної партії Все­українське об’єднання «Батьківщина»

16. Мазур Тетяна Василівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

17. Мельник Микола Васильович від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

18. Невірковець Тетяна Миколаївна від Політичної партії «Європейська партія України»

19. Панчук Галина Іванівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

20. Позін Михайло Олегович від фракції Комуністичної партії України

21. Савінкова Тамара Федорівна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

22. Ступницька Інна Олександрівна від Політичної партії «Руська єдність»

23. Чупринюк Віктор Васильович від Патріотичної партії України

24. Ярощук Тетяна Миколаївна від Партії «Соціалістична Україна»

Склад дільничної виборчої комісії № 560928 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Шевченка, 103, навчально-виховний комплекс «Колегіум»)

Голова комісії

1. Антикало Надія Йосипівна від Політичної партії «Права воля України»

Заступник голови комісії

2. Загайна Лариса Миколаївна від Християнсько-демократичної партії України

Секретар комісії

3. Бекеша Алла Юріївна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

Члени комісії

4. Антонюк Наталія Олексіївна від Української партії «Зелена планета»

5. Буденкова Ольга Терентіївна від Партії регіонів

6. Гамза Любов Володимирівна від Політичної партії «Руська єдність»

7. Гарбар Марія Миколаївна від Партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

8. Громко Галина Володимирівна від Політичної партії «Держава»

9. Краєвський Руслан Зурабович від фракції Партії регіонів

10. Кушніренко Анна Станіславівна від Народної партії

11. Лебедєва Галина Василівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

12. Левчук Марія Володимирівна від Патріотичної партії України

13. Макарчук Алла Борисівна від Партії вільних демократів

14. Мосенцева Поліна Андріївна від Молодіжної партії України

15. Назарова Жанна Данилівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

16. Наумчук Анна Сергіївна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

17. Наумчук Галина Іванівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

18. Оксентюк Юлія Миколаївна від фракції Комуністичної партії України

19. Олійник Олена Юріївна від Соціалістичної партії України

20. Павлишин Надія Вікторівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

21. Петльований Іван Михайлович від Слов’янської партії

22. Шапкін Олексій Євгенович від Політичної партії «Нова політика»

23. Шевчук Марія Миколаївна від Української народної партії

24. Яковець Ірина Мирославівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

Склад дільничної виборчої комісії № 560929 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Литовська, 11, школа № 1)

Голова комісії

1. Ковтуненко Галина Костянтинівна від фракції Комуністичної партії України

Заступник голови комісії

2. Вєтрова Людмила Вікторівна від фракції Партії регіонів

Секретар комісії

3. Іванова Наталія Анатоліївна від кандидата в народні депутати України Грицака В.М.

Члени комісії

4. Андрейко Ганна Олексіївна від Партії регіонів

5. Бекеша Наталія Сергіївна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

6. Вакульська Жанна Валеріївна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

7. Вус Володимир Миколайович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

8. Голенко Марія Миколаївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

9. Занехайло Андрій Іванович від Політичної партії Українська платформа «Собор»

10. Ігнатюк Ілля Олегович від Політичної партії «Держава»

11. Корнійчук Ірина Вікторівна від Християнсько-демократичної партії України

12. Кравчук Олександр Іванович від Партії «Соціалістична Україна»

13. Малиновська Марія Євгеніївна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

14. Марчук Лариса Улянівна від Політичної партії «Козацька українська партія»

15. Мельник Надія Григорівна від Патріотичної партії України

16. Мохнач Валентина Володимирівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

17. Олексіюк Анна Сергіївна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

18. Полюхович Тетяна Геннадіївна від Соціалістичної партії України

19. Сабанюк Тетяна Володимирівна від Молодіжної партії України

20. Сабо Сергій Юрійович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

21. Трохимчук Антоніна Федорівна від Політичної партії «Права воля України»

22. Фесюк Наталія Володимирівна від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

23. Шабатіна Ірина Іванівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

24. Шевчук Ніколай Васильович від Української народної партії

Склад дільничної виборчої комісії № 560930 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Поштова, 5,  обласний центр інвалідного

спорту «Інваспорт»)

Голова комісії

1. Коротун Ніна Михайлівна від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

Заступник голови комісії

2. Зінкевич Оксана Петрівна від Партії пенсіонерів України

Секретар комісії

3. Дженжера Ірина Олегівна від фракції Комуністичної партії України

Члени комісії

4. Бабінець Ольга Костянтинівна від Партії регіонів

5. Буковський Віктор Володимирович від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

6. Бурченя Людмила Миколаївна від Партії «Союз»

7. Буряк Володимир Володимирович від фракції Партії регіонів

8. Галабурда Ірина Олександрівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

9. Гольберт Юлія Миколаївна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

10. Єфімчук Сергій Олександрович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

11. Каленчук Наталія Яківна від Народної партії

12. Касьянов Дмитро Андрійович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

13. Ковальчук Марія Романівна від Політичної партії «Держава»

14. Корнійчук Марія Іллівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

15. Кравченко Максим Вікторович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

16. Майструк Сергій Петрович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

17. Марунько Інна Олександрівна від Політичної партії «Руська єдність»

18. Садов’юк Надія Віталіївна від Політичної партії «Козацька українська партія»

19. Севастьянова Наталія Володимирівна від Української народної партії

20. Сидоришина Оксана Степанівна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

21. Шевчук Ліля Сергіївна від Політичної партії «Нова політика»

22. Шилан Наталія Євстафіївна від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

23. Яковенко Наталія Йосипівна від Молодіжної партії України

24. Ярмощук Таміла Петрівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

Склад дільничної виборчої комісії № 560931 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Пересопницька, 93, навчально-виховний

комплекс «Колегіум»)

Голова комісії

1. Домбровська Василина Михайлівна від Української партії «Зелена планета»

Заступник голови комісії

2. Зіньчук Микола Степанович від фракції Комуністичної партії України

Секретар комісії

3. Климовець Юрій Валерійович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Члени комісії

4. Банацька Катерина Миколаївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

5. Булик Наталія Костянтинівна від Соціалістичної партії України

6. Горенчук Оксана Анатоліївна від фракції Партії регіонів

7. Грушевська Людмила Іванівна від Української народної партії

8. Кашевська Світлана Анатоліївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

9. Кусік Валентина Миколаївна від Християнсько-демократичної партії України

10. Люльчук Ганна Миколаївна від Політичної партії «Нова політика»

11. Макарук Руслан Вікторович від Партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

12. Максимчук Неоніла Георгіївна від Партії «Соціалістична Україна»

13. Медведчук Едуард Петрович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

14. Окомельченко Сергій Іванович від Партії пенсіонерів України

15. Поліщук Лариса Олександрівна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

16. Примачок Ірина Анатоліївна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

17. Сорока Ірина Миколаївна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

18. Співак Мирослава Олександрівна від Молодіжної партії України

19. Шатковський Едуард Вікторович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

20. Швець Валерій Володимирович від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

Склад дільничної виборчої комісії № 560932 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Чернишевського, 20, школа № 5)

Голова комісії

1. Баришевський Віталій Петрович від фракції Комуністичної партії України

Заступник голови комісії

2. Грицюк Тарас Богданович від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

Секретар комісії

3. Москура Іван Миколайович від Політичної партії «Наша Україна»

Члени комісії

4. Бацуца Марта Сергіївна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

5. Бровчук Ольга Петрівна від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

6. Вознюк Захар Олександрович від Української партії «Зелена планета»

7. Воронко Олена Валеріївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

8. Денисевич Ірина Адамівна від Партії «Реформи і порядок»

9. Дмитрієнко Людмила Анатоліївна від Молодіжної партії України

10. Душук Сергій Іванович від фракції Партії регіонів

11. Зань Людмила Володимирівна від Партії пенсіонерів України

12. Курчак Володимир Михайлович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

13. Мельник Юлія Сергіївна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

14. Михальчук Роман Юрійович від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

15. Нечидюк Ольга Миколаївна від Партії «Соціалістична Україна»

16. Одинцова Ольга Віталіївна від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

17. Пожарук Альона Сергіївна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

18. Позняковська Світлана Володимирівна від Соціалістичної партії України

19. Покутний Сергій Олександрович від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

20. Радиванюк Ольга Пилипівна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

21. Слободенюк Олег Павлович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

22. Хвесь Петро Савович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

23. Цупрук Леонід Володимирович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

24. Ярмольчук Борис Борисович від Політичної партії «Руська єдність»

Склад дільничної виборчої комісії № 560933 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Литовська, 55, гуртожиток технікуму технологій та дизайну НУВГП)

Голова комісії

1. Андрощук Ольга Миколаївна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

Заступник голови комісії

2. Слободенюк Роза Павлівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

Секретар комісії

3. Карпяк Наталія Богданівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Члени комісії

4. Бакаєв Рустам Шокірович від Політичної партії «Права воля України»

5. Банацький Дмитро Васильович від Патріотичної партії України

6. Васин Оксана Миколаївна від Політичної партії «Держава»

7. Гайбонюк Микола Дмитрович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

8. Гульчук Ірина Іванівна від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

9. Демидюк Галина Степанівна від фракції Комуністичної партії України

10. Іпатій Надія Миколаївна від фракції Партії регіонів

11. Китовська Галина Калениківна від Української партії «Зелена планета»

12. Купчик Алла Василівна від Народної партії

13. Лабунька Ірина Богданівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

14. Макаренко Оксана Миколаївна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

15. Матвійчук Олена Миколаївна від Політичної партії «Наша Україна»

16. Намуйлик Юлія Вталіївна від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

17. Никончук Марина Ананіївна від Політичної партії «Руська єдність»

18. Овдійчук Галина Володимирівна від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

19. Олексіюк Іванна Василівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

20. Примак Ольга Андріївна від Української народної партії

21. Рибачук Любов Андріївна від Партії вільних демократів

22. Савич Сергій Григорович від Політичної партії «Нова політика»

23. Федорчук Зінаїда Костянтинівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

24. Щудло Вікторія Володимирівна від Молодіжної партії України

Склад дільничної виборчої комісії № 560934 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Пушкіна, 17, спеціалізована школа № 15)

Голова комісії

1. Бондарчук Валерій Віталійович від Політичної партії «Держава»

Заступник голови комісії

2. Головатенко Микола Петрович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Секретар комісії

3. Захарчук Михайло Тимонович від Політичної партії «Руська єдність»

Члени комісії

4. Балюк Володимир Григорович від фракції Комуністичної партії України

5. Бублій Тетяна Олексіївна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

6. Войтюк Олександр Віталійович від Політичної партії «Молодь до влади»

7. Вуйтович Ніна Юріївна від Української партії «Зелена планета»

8. Галабурда Юрій Тарасович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

9. Герус Любов Федорівна від Партії регіонів

10. Давидюк Людмила Миколаївна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

11. Каландюк Сергій Валерійович від фракції Партії регіонів

12. Ковальчук Андрій Адамович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

13. Корева Олег Анастасійович від Патріотичної партії України

14. Кравчук Людмила Борисівна від Партії «Реформи і порядок»

15. Мельник Наталія Петрівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

16. Мельниченко Марія Адамівна від Партії вільних демократів

17. Миколайчук Ольга Миколаївна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

18. Новак Катерина Ярославівна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

19. Островська Людмила Володимирівна від Політичної партії «Права воля України»

20. Сєрєнкова Наталія Георгіївна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

21. Слободенюк Олена Сергіївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

22. Снігір Ольга Вікторівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

23. Тростянчук Андрій Петрович від Слов’янської партії

24. Яременко Олександр Юрійович від Молодіжної партії України

Склад дільничної виборчої комісії № 560935 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Соборна, 11, Національний університет водного

господарства та природокористування)

Голова комісії

1. Бабік Павло Вікторович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

Заступник голови комісії

2. Гапон Сергій Леонідович від Політичної партії Українська платформа «Собор»

Секретар комісії

3. Бонь Ірина Анатоліївна від Соціалістичної партії України

Члени комісії

4. Вітушкіна Олена Олегівна від Партії пенсіонерів України

5. Гірчук Ольга Володимирівна від Партії «Союз»

6. Дідич Вікторія Валентинівна від Української народної партії

7. Китенко Сергій Леонідович від Партії регіонів

8. Ковальчук Василь Андрійович від Молодіжної партії України

9. Лемешева Світлана Євгенівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

10. Майборода Ігор Олегович від Християнсько-демократичної партії України

11. Нечипорук Богдан Володимирович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

12. Покотило Галина Олексіївна від Політичної партії «Держава»

13. Поліщук Василь Васильович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

14. Прийма Лідія Яківна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

15. Примак Сергій Дмитрович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

16. Прокопчук Сергій Юрійович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

17. Семенова Віра Володимирівна від фракції Комуністичної партії України

18. Скороход Ірина Романівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

19. Сойко Світлана Василівна від фракції Партії регіонів

20. Теплюк Тетяна Миколаївна від Політичної партії «Руська єдність»

21. Федорук Лариса Володимирівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

22. Шевчук Людмила Іванівна від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

23. Шкуратюк Микола Анатолійович від Народної партії

24. Шлапак Павло Валентинович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Склад дільничної виборчої комісії № 560936 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Соборна, 10, Рівненський кооперативний

економіко-правовий коледж)

Голова комісії

1. Кутуза Олена Василівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

Заступник голови комісії

2. Андреєв Андрій Валерійович від Політичної партії «Держава»

Секретар комісії

3. Максимчук Олена Дмитрівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

Члени комісії

4. Верхушкін Роман Юрійович від Політичної партії «Молодь до влади»

5. Волошина Леся Миколаївна від Української партії «Зелена планета»

6. Кірєєв Євген Олександрович від фракції Партії регіонів

7. Кісіль Марія Іванівна від Партії вільних демократів

8. Крупич Ірина Олегівна від Молодіжної партії України

9. Кузьменчук Світлана Михайлівна від Політичної партії Все­українське об’єднання «Батьківщина»

10. Матул Анастасія Сергіївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

11. Мирко Тетяна Григорівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

12. Москалик Тамара Ростиславівна від Політичної партії «Руська єдність»

13. Наумова Оксана Миколаївна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

14. Подиніногіна Олександра Едуардівна від фракції Комуністичної партії України

15. Прищепа Наталія Миколаївна від Патріотичної партії України

16. Сапотницька Олена Михайлівна від Політичної партії «Європейська партія України»

17. Скрипчук Оксана Іванівна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

18. Шимко Руслана Степанівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

19. Янчук Аліна Вікторівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

20. Яремчук Ірина Дмитрівна від Політичної партії «Права воля України»

Склад дільничної виборчої комісії № 560937 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Гранична, 4, дитячий садок № 41)

Голова комісії

1. Аврамук Юлія Миколаївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Заступник голови комісії

2. Волчук Світлана Валеріївна від Християнсько-демократичної партії України

Секретар комісії

3. Козяр Наталія Петрівна від Політичної партії «Руська єдність»

Члени комісії

4. Боришкевич Марія Романівна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

5. Вишневська Тетяна Северіанівна від Української партії «Зелена планета»

6. Горбатюк Галина Степанівна від Партії вільних демократів

7. Горчикова Анастасія Олександрівна від Молодіжної партії України

8. Єрмоленко Людмила Володимирівна від фракції Комуністичної партії України

9. Жарова Людмила Ананіївна від Політичної партії «Права воля України»

10. Карпець Андрій Петрович від фракції Партії регіонів

11. Кузьменчук Віктор Федорович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

12. Лопатюк Лідія Миколаївна від Соціалістичної партії України

13. Михальчук Катерина Тарасівна від Політичної партії «Нова політика»

14. Муравська Олена Леонідівна від Політичної партії «Європейська партія України»

15. Ракова Зоя Макарівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

16. Сташук Олена Олександрівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

17. Степанчук Вікторія Ігорівна від Патріотичної партії України

18. Трусік Тетяна Василівна від Політичної партії «Держава»

19. Хоменчук Людмила Олександрівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

20. Чудінович Валентина Григорівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

Склад дільничної виборчої комісії № 560938 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Степана Бандери, 39-а, обласний навчально-методичний центр естетичного виховання)

Голова комісії

1. Адамська Людмила Олександрівна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

Заступник голови комісії

2. Ертова Тетяна Михайлівна від Політичної партії «Права воля України»

Секретар комісії

3. Васільєва Галина Андріївна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

Члени комісії

4. Буділовська Марія Олександрівна від Політичної партії Все­українське об’єднання «Батьківщина»

5. Гасюк Ольга Ярославівна від Політичної партії «Нова політика»

6. Дорощук Інна Володимирівна від Партії вільних демократів

7. Жулибіна Наталія Анатоліївна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

8. Казадаєва Ольга Миколаївна від Політичної партії «Європейська партія України»

9. Карпенчук Оксана Святославівна від Української партії «Зелена планета»

10. Князєва Наталія Володимирівна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

11. Комаринський Ігор Сергійович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

12. Опальчук Марія Степанівна від Політичної партії «Молодь до влади»

13. Петров Роман Володимирович від Політичної партії «Руська єдність»

14. Савчук Олена Петрівна від Політичної партії «Держава»

15. Сеньчук Тамара Василівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

16. Сиващенко Євген Олексійович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

17. Тивончук Віталій Юрійович від фракції Партії регіонів

18. Чернова Вікторія Юріївна від Молодіжної партії України

19. Чирук Петро Петрович від Патріотичної партії України

20. Ширко Андрій Ілліч від фракції Комуністичної партії України

Склад дільничної виборчої комісії № 560939 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Степана Бандери, 12, головний корпус Рівненського державного гуманітарного університету)

Голова комісії

1. Базан Ольга Михайлівна від Партії «Соціалістична Україна»

Заступник голови комісії

2. Котович Вікторія Валеріївна від Політичної партії «Руська єдність»

Секретар комісії

3. Бондючна Юлія Іванівна від Української народної партії

Члени комісії

4. Бовчалюк Марина Василівна від Партії пенсіонерів України

5. Брицюк Олег Петрович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

6. Виноградов Іван Вікторович від фракції Партії регіонів

7. Віщак Олександр Анатолійович від Української партії «Зелена планета»

8. Грищук Валентина Віталіївна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

9. Зберун Юлія Анатоліївна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

10. Іщук Олександр Олександрович від фракції Комуністичної партії України

11. Козел Любов Романівна від Партії «Реформи і порядок»

12. Куцевич Василь Анатолійович від Політичної партії Українська платформа «СОБОР»

13. Кучма Володимир Пилипович від Соціалістичної партії України

14. Мамотюк Дмитро Олександрович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

15. Марценюк Любов Вікторівна від Політичної партії Народний рух України

16. Морозова Світлана Борисівна від Політичної партії «Наша Україна»

17. Осипчук Любов Іванівна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

18. Платонова Наталія Іванівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

19. Поліщук Олеся Валентинівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

20. Стратюк Олександр Анатолійович від Політичної партії «Держава»

21. Ткач Борис Ілліч від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

22. Ткачук Юрій Васильович від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

23. Шебуня Микола Антонович від Політичної партії «Права воля України»

24. Шпак Андрій Леонідович від Партії «Союз»

Склад дільничної виборчої комісії № 560940 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Степана Бандери, 41, приміщення ПАТ «Рівнебуд»)

Голова комісії

1. Намчук Тетяна Леонідівна від Політичної партії «Молодь до влади»

Заступник голови комісії

2. Богатир Вадим Петрович від фракції Комуністичної партії України

Секретар комісії

3. Ковальов Денис Костянтинович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

Члени комісії

4. Бахуринський Олексій Сергійович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

5. Борчаковська Людмила Іванівна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

6. Бурець Олександр Андрійович від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

7. Воронюк Наталія Ігорівна від Партії пенсіонерів України

8. Гавриш Юрій Володимирович від Української партії «Зелена планета»

9. Головатенко Валентина Володимирівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

10. Грибцов В’ячеслав Михайлович від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

11. Карковська Оксана Леонтіївна від Молодіжної партії України

12. Карнаух Лариса Михайлівна від Політичної партії «Європейська партія України»

13. Кондратович Оксана Михайлівна від Політичної партії «Руська єдність»

14. Мазур Інна Євстафіївна від Партії регіонів

15. Мацелик Тарас Григорович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

16. Петрук Галина Василівна від Політичної партії «Держава»

17. Петрушин Яків Петрович від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

18. Платонова Юлія Олександрівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

19. Попова Світлана Миколаївна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

20. Порожняк Сергій Олександрович від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

21. Пшенична Олена Сергіївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

22. П’яскорська Юлія Вікторівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

23. Смолій Ірина Петрівна від фракції Партії регіонів

24. Тіторчук Наталія Петрівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Склад дільничної виборчої комісії № 560941 одномандатного виборчого округу № 152

(площа Короленка, 6, державна обласна бібліотека)

Голова комісії

1. Купіна Олександр Георгійович від Партії регіонів

Заступник голови комісії

2. Козарик Анатолій Петрович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

Секретар комісії

3. Валецький Олександр В’ячеславович від Партії «Соціалістична Україна»

Члени комісії

4. Боришкевич Віта Євгеніївна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

5. Донець Оксана Олександрівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

6. Зенченко Роман Валерійович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

7. Зима Тетяна Олександрівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

8. Кузьмін-Полянська Лариса Євгенівна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

9. Лавлінський Борис Олексійович від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

10. Литвин Алла Петрівна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

11. Марщівська Наталія Володимирівна від Слов’янської партії

12. Мачулянська Лариса Олександрівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

13. Мельник Наталія Вікторівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

14. Місько Наталія Григорівна від Партії пенсіонерів України

15. Нагорна Наталія Вікторівна від фракції Партії регіонів

16. Підскопний Ярослав Вікторович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

17. Пукало Володимир Олександрович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

18. Работюк Юрій Миколайович від Молодіжної партії України

19. Токмакова Тетяна Вікторівна від Політичної партії «Європейська партія України»

20. Уланова Марія Володимирівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

21. Ходневич Василь Іванович від Політичної партії «Руська єдність»

22. Шара Ніна Платонівна від Політичної партії «Молодь до влади»

23. Шуберчук Ганна Василівна від Політичної партії «Держава»

24. Янищук Ольга Іллівна від фракції Комуністичної партії України

Склад дільничної виборчої комісії № 560942 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. В’ячеслава Чорновола, 74, Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти)

Голова комісії

1. Колодяжна Аліна Ігорівна від Політичної партії «Європейська партія України»

Заступник голови комісії

2. Козачук Віра Степанівна від Політичної партії «Молодь до влади»

Секретар комісії

3. Сичінський Максим Віталійович від фракції Партії регіонів

Члени комісії

4. Каращук Галина Дмитрівна від Партії «Соціалістична Україна»

5. Кравцова Оксана Василівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

6. Крачковський Олександр Миколайович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

7. Левчук Юрій Михайлович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

8. Марчук Олена Василівна від Партії «Союз»

9. Міхненко Наталія Василівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

10. Мороченець Наталія Григорівна від Патріотичної партії України

11. Мощанецька Людмила Миколаївна від Партії вільних демократів

12. Надеєвець Катерина Олександрівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

13. Нечидюк Катерина Валеріївна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

14. Павлюк Галина Миколаївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

15. Свищевська Надія Михайлівна від Політичної партії «Руська єдність»

16. Сис Андрій Васильович від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

17. Троцюк Неля Іванівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

18. Швець Олександр Анатолійович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

19. Шевчук Марія Сергіївна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

20. Шквара Жанна Михайлівна від фракції Комуністичної партії України

Склад дільничної виборчої комісії № 560943 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Боженова, 59, школа № 14)

Голова комісії

1. Мантицька Віра Петрівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

Заступник голови комісії

2. Сорокіна Крістіна Юріївна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

Секретар комісії

3. Ревуха Світлана Андріївна від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

Члени комісії

4. Азовцева Олена Василівна від Політичної партії «Молодь до влади»

5. Бойчук Тетяна Василівна від Молодіжної партії України

6. Варварук Людмила Петрівна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

7. Войтович Людмила Михайлівна від Політичної партії «Європейська партія України»

8. Воробей Ніна Олексіївна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

9. Гарбарчук Інна Володимирівна від Партії регіонів

10. Дем’янчук Олена Анатоліївна від Партії «Соціалістична Україна»

11. Дердюк Лариса Миколаївна від фракції Партії регіонів

12. Дмитренко Світлана Герасимівна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

13. Кмитко Катерина Володимирівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

14. Марценюк Ніна Андріївна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

15. Масло Наталія Миколаївна від Української партії «Зелена планета»

16. Мельник Наталія Володимирівна від Політичної партії «Нова політика»

17. Потапчук Наталія Валентинівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

18. Прохоренкова Наталія Миколаївна від Політичної партії «Руська єдність»

19. Созонцев Андрій Юрійович від фракції Комуністичної партії України

20. Суходол Надія Григорівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

21. Тимченко Тимур Олександрович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

22. Чернявська Лілія Сергіївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

23. Ягніч Віталій Віталійович від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

24. Яковець Аліна Василівна від Партії пенсіонерів України

Склад дільничної виборчої комісії № 560944 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. В’ячеслава Чорновола, 51, гуртожиток № 1 Національного

університету водного господарства та природокористування)

Голова комісії

1. Кравчук Володимир Миколайович від Соціалістичної партії України

Заступник голови комісії

2. Бегун Адам Трохимович від Політичної партії «Держава»

Секретар комісії

3. Грушевська Надія Євгенівна від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

Члени комісії

4. Баннікова Олена В’ячеславівна від фракції Комуністичної партії України

5. Брик Оксана Аврамівна від Патріотичної партії України

6. Вдовенко Петро Тимофійович від Української партії «Зелена планета»

7. Гладунська Людмила Семенівна від Партії вільних демократів

8. Заворотній Олексій Тимофійович від Політичної партії «Наша Україна»

9. Клімчук Тетяна Андріївна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

10. Круліковський Андрій Іванович від Слов’янської партії

11. Кушнір Катерина Сергіївна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

12. Лецкалюк Віра Федорівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

13. Міщинська Оксана Петрівна від Молодіжної партії України

14. Овсійчук Світлана Володимирівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

15. Одарчук Світлана Михайлівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

16. Пастушок Ольга Михайлівна від фракції Партії регіонів

17. Пахолюк Лілія Вікторівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

18. Печенюк Сергій Миколайович від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

19. Полукеєв Михайло Миколайович від Політичної партії «Права воля України»

20. Савчук Ірина Вікторівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

21. Стецюк Віктор Мойсейович від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

22. Філевська Олена Миколаївна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

23. Чернюк Алла Вікторівна від Партії «Реформи і порядок»

24. Ярижко Софія Василівна від Політичної партії «Руська єдність»

Склад дільничної виборчої комісії № 560945 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Мірющенка, 53-а, навчальний корпус № 7 НУВГП)

Голова комісії

1. Блащук Богдан В’ячеславович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

Заступник голови комісії

2. Басюк Марія Володимирівна від Партії регіонів

Секретар комісії

3. Варвара Ірина Михайлівна від Української партії «Зелена планета»

Члени комісії

4. Арустумян Ніна Шмавонівна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

5. Бєломитцев Денис Валерійович від Молодіжної партії України

6. Боліщук Анна Олександрівна від фракції Партії регіонів

7. Вертелецький Сергій Олександрович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

8. Гонта Тетяна Яківна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

9. Жолобова Маргарита Геннадіївна від Слов’янської партії

10. Кікоть Ігор Леонідович від Політичної партії «Права воля України»

11. Коваль Наталія Михайлівна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

12. Левосюк Роман Олександрович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

13. Літковец Володимир Миколайович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

14. Мазурик Віталій Миколайович від Політичної партії «Держава»

15. Михайлюк Микола Миколайович від Політичної партії «Молодь до влади»

16. Мовчан Віталія Яківна від Партії «Реформи і порядок»

17. Паламарчук Денис Анатолійович від Партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

18. Палюшек Едуард Карлович від фракції Комуністичної партії України

19. Письменна Вікторія Володимирівна від Патріотичної партії України

20. Поліщук Юрій Олександрович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

21. Савич Валентина Сергіївна від Політичної партії «Нова політика»

22. Сидоришина Ніна Анатоліївна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

23. Слободянюк Юлія Петрівна від Політичної партії «Руська єдність»

24. Стецюк Іван Олексійович від Партії вільних демократів

Склад дільничної виборчої комісії № 560946 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Жуковського, 30, школа № 4)

Голова комісії

1. Арзуманян Вардан Гарникович від Політичної партії «Руська єдність»

Заступник голови комісії

2. Єрмакова Ольга Ігорівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

Секретар комісії

3. Шевчук Людмила Петрівна від Політичної партії «Молодь до влади»

Члени комісії

4. Бобков Вадим Олексійович від Української партії «Зелена планета»

5. Волошина Тамара Леонідівна від Партії вільних демократів

6. Гаврилюк Тетяна Устимівна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

7. Гожа Таїсія Яківна від Партії регіонів

8. Дергай Іван Анатолійович від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

9. Жамбеков Валерій Іскакович від Патріотичної партії України

10. Жолобов Сергій Геннадійович від Слов’янської партії

11. Журомський Андрій Олександрович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

12. Іванчук Євдокія Миколаївна від Політичної партії «Держава»

13. Івашкевич Володимир Вікторович від фракції Комуністичної партії України

14. Лапшинова Лідія Климівна від фракції Партії регіонів

15. Лукомська Анна Анатоліївна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

16. Мандзюк Ігор Степанович від Політичної партії «Права воля України»

17. Матвійчук Євгенія Володимирівна від Партії «Реформи і порядок»

18. Мелянчук Людмила Володимирівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

19. Муковоз Марія Василівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

20. Павелко Михайло Ростиславович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

21. Пожарська Ольга Анатоліївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

22. Совко Анжела Іванівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

23. Юрчук Наталія Григорівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

24. Янковська Анна Петрівна від Молодіжної партії України

Склад дільничної виборчої комісії № 560947 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Олександра Карпинського, 14-а, школа № 18)

Голова комісії

1. Алкичева Галина Олександрівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

Заступник голови комісії

2. Журавльова Галина Миколаївна від Народної партії

Секретар комісії

3. Гусятинська Світлана Миколаївна від Християнсько-демократичної партії України

Члени комісії

4. Бернацька Ольга Семенівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

5. Бестюк Іван Васильович від Партії регіонів

6. Білан Стефан Георгійович від Української партії «Зелена планета»

7. Гурко Віктор Миколайович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

8. Єрмакова Тамара Іванівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

9. Єрошенко Анатолій Георгійович від фракції Партії регіонів

10. Киселюк Сергій Костянтинович від Партії «Соціалістична Україна»

11. Коршак Лариса Костянтинівна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

12. Латишева Юлія Георгіївна від Партії пенсіонерів України

13. Левчук Ігор Андрійович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

14. Марценюк Марія Федорівна від фракції Комуністичної партії України

15. Михалюк Степан Максимович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

16. Павлушенко Людмила Вікторівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

17. Перепелиця Тетяна Євгенівна від Політичної партії «Нова політика»

18. Полюхович Володимир Іванович від Політичної партії Все­українське об’єднання «Батьківщина»

19. Примас Людмила Валер’янівна від Молодіжної партії України

20. Савенко Наталія Олександрівна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

21. Сафонік Галина Степанівна від Партії «Реформи і порядок»

22. Соловйова Марія Семенівна від Політичної партії «Руська єдність»

23. Хомич Наталія Петрівна від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

24. Юхимець Сергій Сергійович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

Склад дільничної виборчої комісії № 560948 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Степана Бандери, 43, гуртожиток державного

медичного коледжу)

Голова комісії

1. Решетило Тетяна Василівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

Заступник голови комісії

2. Гурина Алла Олександрівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

Секретар комісії

3. Стафійчук Вікторія Валеріївна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

Члени комісії

4. Бондарчук Любов Василівна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

5. Гетманчук Дмитро Сергійович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

6. Гладун Наталія Вікторівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

7. Гречишнікова Людмила Петрівна від фракції Комуністичної партії України

8. Денисенко Христина Сергіївна від Молодіжної партії України

9. Дорощук Ірина Петрівна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

10. Камінський Анатолій Вікторович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

11. Колодій Ліна-Адольфіне Пилипівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

12. Костюченко Світлана Миколаївна від Політичної партії Все­українське об’єднання «Батьківщина»

13. Левгенюк Сергій Миколайович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

14. Мудрик Наталія Миколаївна від фракції Партії регіонів

15. Пляшко Олександр Юрійович від Партії «Соціалістична Україна»

16. Пословська Лариса Петрівна від Партії «Реформи і порядок»

17. Рибачук Сергій Ілліч від Партії пенсіонерів України

18. Стадник Ірина Сергіївна від Політичної партії «Молодь до влади»

19. Сукач Андрій Віталійович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

20. Суходол Анна Юріївна від Української партії «Зелена планета»

Склад дільничної виборчої комісії № 560949 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Марка Вовчка, 29-а, школа № 9)

Голова комісії

1. Варнавський Юрій Леонідович від фракції Комуністичної партії України

Заступник голови комісії

2. Онищук Леонід Сергійович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

Секретар комісії

3. Поліщук Ольга Олександрівна від Політичної партії «Нова політика»

Члени комісії

4. Білан Євгеній Васильович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

5. Буднік Софія Климівна від Політичної партії «Держава»

6. Вайда Лілія Орестівна від Християнсько-демократичної партії України

7. Гловацька Наталія Олександрівна від Партії «Соціалістична Україна»

8. Гордіюк Ольга В’ячеславівна від Партії регіонів

9. Громова Іванна Олександрівна від Народної партії

10. Гузенко Володимир Петрович від Партії пенсіонерів України

11. Дмитрук Ольга Вікторівна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

12. Збирун Святослав Костянтинович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Віт­чизни

13. Іванюк Валентина Анатоліївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

14. Кадепська Галина Михайлівна від фракції Партії регіонів

15. Кучерук Марія Михайлівна від Слов’янської партії

16. Маркевич Тетяна Станіславівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

17. Мельник Анатолій Миколайович від Політичної партії «Руська єдність»

18. Петрук Мирослава Олександрівна від Політичної партії «Європейська партія України»

19. Санковська Лариса Сергіївна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

20. Сосновських Юлія Вадимівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

21. Старжинський Олександр Юрійович від Молодіжної партії України

22. Ткачук Оксана Василівна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

23. Хіль Любов Василівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

24. Чекунова Олена Іванівна від Соціалістичної партії України

Склад дільничної виборчої комісії № 560950 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Йосипа Драганчука, 12, дитячий садок № 37)

Голова комісії

1. Заруба Олена Олександрівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Заступник голови комісії

2. Гаврилюк Тетяна Яківна від Політичної партії «Руська єдність»

Секретар комісії

3. Гомоль Іванна Олегівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

Члени комісії

4. Волкова Галина Георгіївна від Партії регіонів

5. Грицюк Олена Олексіївна від Молодіжної партії України

6. Збирит Андрій Степанович від Соціалістичної партії України

7. Зиль Іван Антонович від Народної партії

8. Івашкевич Тетяна Миколаївна від фракції Комуністичної партії України

9. Карпець Світлана Сергіївна від Патріотичної партії України

10. Ковшова Наталія Вікторівна від Слов’янської партії

11. Кожевникова Ніла Костянтинівна від Політичної партії «Держава»

12. Кордоба Ольга Миколаївна від Партії вільних демократів

13. Корольчук Оксана Андріївна від Політичної партії «Права воля України»

14. Ліщук Катерина Петрівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

15. Мельник Микола Анатолійович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

16. Мухаровська Анна Олександрівна від Політичної партії «Європейська партія України»

17. Охмак Олена Миколаївна від фракції Партії регіонів

18. Проскура Роман Гнатович від Християнсько-демократичної партії України

19. Савич Анна Сергіївна від Політичної партії «Нова політика»

20. Сидорчук Вікторія Григорівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

21. Сльоза Валерій Аркадійович від Української партії «Зелена планета»

22. Суботіна Ірина Юріївна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

23. Тобяш Віктор Петрович від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

24. Ярошевич Роман Дмитрович від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

Склад дільничної виборчої комісії № 560951 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Курчатова, 1, приміщення автошколи ТСОУ)

Голова комісії

1. Наконечна Наталія Володимирівна від Християнсько-демократичної партії України

Заступник голови комісії

2. Веремчук Ніна Володимирівна від Політичної партії «Держава»

Секретар комісії

3. Хращевський Михайло Володимирович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

Члени комісії

4. Апончук Юлія Віталіївна від Партії регіонів

5. Гольонко Богдан Миколайович від Політичної партії «Руська єдність»

6. Дмитрук Галина Яківна від Слов’янської партії

7. Дмітрієва Оксана Леонідівна від фракції Партії регіонів

8. Кальчишина Наталія Миколаївна від Партії вільних демократів

9. Корнійчук Микола Аполлінарійович від Патріотичної партії України

10. Марусевич Тетяна Геннадіївна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

11. Матвійчук Оксана Василівна від Партії «Реформи і порядок»

12. Міхеєва Інна Володимирівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

13. Мороз Оксана Леонідівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

14. Нагорна Галина Миколаївна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

15. Паньковець Тетяна Святославівна від Молодіжної партії України

16. Савич Наталія Василівна від Політичної партії «Нова політика»

17. Симонович Богдан Євгенович від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

18. Стахів Ольга Андріївна від Української партії «Зелена планета»

19. Стелько Олена Василівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

20. Темнюк Марія Миколаївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

21. Терещук Віктор Петрович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

22. Терещук Юрій Андрійович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

23. Юнашева Надія Ростиславівна від фракції Комуністичної партії України

24. Ясковець Віктор Іванович від Політичної партії «Права воля України»

Склад дільничної виборчої комісії № 560952 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. В’ячеслава Чорновола, 101, школа № 16)

Голова комісії

1. Дудка Валентин Федорович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

Заступник голови комісії

2. Гелетій Роман Семенович від Політичної партії «Молодь до влади»

Секретар комісії

3. Зиль Зоя Олександрівна від Партії регіонів

Члени комісії

4. Вознюк Ольга Юріївна від Патріотичної партії України

5. Губарєва Людмила Миколаївна від Слов’янської партії

6. Давидюк Іван Никифорович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

7. Денищук Євгенія Володимирівна від Політичної партії «Держава»

8. Жилінська Тетяна Петрівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

9. Іванова Олена Володимирівна від фракції Партії регіонів

10. Каменьков Денис Юрійович від Молодіжної партії України

11. Катренко Любов Степанівна від фракції Комуністичної партії України

12. Мартинов Василь Петрович від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

13. Мацега Світлана Давидівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

14. Остапенко Ярослава Олегівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

15. Поважук Людмила Іванівна від Партії вільних демократів

16. Поровська Оксана Анатоліївна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

17. Порожнюк Марія Танасіївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

18. Самкова Марина Анатоліївна від Політичної партії «Європейська партія України»

19. Степчина Юлія Петрівна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

20. Трофимець Наталія Василівна від Політичної партії «Руська єдність»

21. Черкавська Лілія Станіславівна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

22. Шаперчук Ірина Василівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

23. Шуляк Ганна Валеріївна від Політичної партії «Права воля України»

24. Яницька Ганна Володимирівна від Української партії «Зелена планета»

Склад дільничної виборчої комісії № 560953 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Відінська, 35, автотранспортний технікум НУВГП)

Голова комісії

1. Денисюк Руслан Михайлович від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

Заступник голови комісії

2. Безчинська Ірина Валентинівна від Партії регіонів

Секретар комісії

3. Вишня Любов Іванівна від Політичної партії «Руська єдність»

Члени комісії

4. Бондар Тетяна Петрівна від Політичної партії «Права воля України»

5. Боришкевич Людмила Степанівна від Політичної партії «Нова політика»

6. Власюк Тарас Григорович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

7. Гуменюк Тетяна Петрівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

8. Денькович Олена Олександрівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

9. Дерев’янко Тамара Павлівна від Слов’янської партії

10. Драган Ольга Сергіївна від Української народної партії

11. Захарчук Ольга Анатоліївна від Патріотичної партії України

12. Захарчук Сергій Іванович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

13. Карабутова Ірина Федорівна від Соціалістичної партії України

14. Коваленко Наталія Миколаївна від Молодіжної партії України

15. Кректун Лариса Василівна від Партії вільних демократів

16. Ледньова Віра Петрівна від фракції Комуністичної партії України

17. Лукащук Людмила Іванівна від фракції Партії регіонів

18. Михальчук Валентина Володимирівна від Політичної партії «Держава»

19. Музика Юлія Миколаївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

20. Прокопюк Інна Вікторівна від Української партії «Зелена планета»

21. Смирнова Галина Петрівна від Народної партії

22. Сологуб Валентина Сергіївна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

23. Стельмах Едуард Миколайович від Християнсько-демократичної партії України

24. Ткачук Олександр Іванович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

Склад дільничної виборчої комісії № 560954 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Відінська, 31-а, дитячий садок № 29)

Голова комісії

1. Вагін Володимир Леонардович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

Заступник голови комісії

2. Вєтрова Алла Сергіївна від Соціалістичної партії України

Секретар комісії

3. Гордійчук Віталій Вікторович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

Члени комісії

4. Данилицька Оксана Федосіївна від Політичної партії «Руська єдність»

5. Деркач Лідія Овсіївна від Партії регіонів

6. Дудік Тетяна Михайлівна від фракції Комуністичної партії України

7. Іванов В’ячеслав Леонідович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

8. Кириченко Оксана Василівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

9. Ковальова Марія Сергіївна від Християнсько-демократичної партії України

10. Ковальчук Володимир Іванович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

11. Копотілова Ольга Миколаївна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

12. Кулініч Михайло Миколайович від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

13. Ліщук Галина Василівна від Партії пенсіонерів України

14. Лук’янець Неоніла Володимирівна від Народної партії

15. Нагорний Тарас Іванович від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

16. Назарук Валентина Миколаївна від Політичної партії «Козацька українська партія»

17. Новицька Аліна Вікторівна від фракції Партії регіонів

18. Остапчук Петро Васильович від Української народної партії

19. Пончук Оксана Георгіївна від Політичної партії «Держава»

20. Самборська Оксана Юріївна від Партії «Союз»

21. Селях Катерина Михайлівна від Політичної партії «Нова політика»

22. Ткач Роман Русланович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

23. Чередько Тетяна Йосипівна від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

24. Шельчук Нінель Анатоліївна від Молодіжної партії України

Склад дільничної виборчої комісії № 560955 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Відінська, 46, дитячий садок № 28)

Голова комісії

1. Васильєва Людмила Іванівна від Партії пенсіонерів України

Заступник голови комісії

2. Булка Юлія Петрівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

Секретар комісії

3. Зволінська Наталія Юріївна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

Члени комісії

4. Аміров Дмитро В’ячеславович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

5. Безчинська Валентина Євгеніївна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

6. Ворощук Ганна Петрівна від Партії «Реформи і порядок»

7. Гнесь Оксана Миколаївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

8. Гордійчук Володимир Петрович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

9. Давидович Тетяна Олексіївна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

10. Дідух Ірина Віталіївна від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

11. Єрошенко Людмила Анатоліївна від Партії регіонів

12. Кохан Олександр Олександрович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

13. Кравець Олена Мелентіївна від фракції Партії регіонів

14. Мельничук Ірина Модестівна від Молодіжної партії України

15. Нісінчук Наталія Вікторівна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

16. Оленіч Марія Михайлівна від Політичної партії «Руська єдність»

17. Охнюк Юлія Юріївна від Партії «Соціалістична Україна»

18. Петровська Тамара Юріївна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

19. Пожарський Петро Володимирович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

20. Тарнавський Олександр Анатолійович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

21. Філатов Валерій Борисович від фракції Комуністичної партії України

22. Хомич Іван Прохорович від Української партії «Зелена планета»

23. Цапяк Степан Дмитрович від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

24. Шульга Тетяна Анатоліївна від Політичної партії «Молодь до влади»

Склад дільничної виборчої комісії № 560956 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Данила Галицького, 14-а, школа № 11)

Голова комісії

1. Борисенко Аліна Станіславівна від Української народної партії

Заступник голови комісії

2. Давидчук Світлана Василівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

Секретар комісії

3. Іванченко Людмила Іванівна від Молодіжної партії України

Члени комісії

4. Балакіна Марія Михайлівна від Партії регіонів

5. Буліш Марина Богданівна від Соціалістичної партії України

6. Вінтовкін Денис Юрійович від фракції Партії регіонів

7. Данилова Олена Володимирівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

8. Звінчук Наталія Миколаївна від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

9. Кисіль Юлія Віталіївна від Народної партії

10. Ковальчук Олег Андрійович від Політичної партії «Козацька українська партія»

11. Корнійчук Наталія Ігорівна від Партії пенсіонерів України

12. Кочубей Юрій Олександрович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

13. Кравчук Оксана Василівна від Християнсько-демократичної партії України

14. Кравчук Сергій Єфстафійович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

15. Кузіч Людмила Федорівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

16. Мініч Юрій Леонідович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

17. Новак Ірина Леонідівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

18. Оліфір Валентина Іванівна від Політичної партії «Держава»

19. Орел Людмила Володимирівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

20. Осипчук Наталія Валеріївна від Політичної партії «Нова політика»

21. Павлуш Тетяна Романівна від Партії «Союз»

22. Філатова Марія Антонівна від фракції Комуністичної партії України

23. Харечко Анатолій Миколайович від Політичної партії «Руська єдність»

24. Ягніч Тетяна Іванівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

Склад дільничної виборчої комісії № 560957 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Степана Бандери, 69, ВПТУ-1)

Голова комісії

1. Данилюк Ігор Володимирович від Молодіжної партії України

Заступник голови комісії

2. Семенов Микола Миколайович від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

Секретар комісії

3. Бабієць Вікторія Миколаївна від Партії «Союз»

Члени комісії

4. Гунько Наталія Василівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

5. Доманська Мирослава Іванівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

6. Єфремова Іванна Володимирівна від Політичної партії «Козацька українська партія»

7. Климець Людмила Василівна від Політичної партії «Руська єдність»

8. Ковальчук Василь Віталійович від Партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

9. Ковальчук Людмила Василівна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

10. Козік Микола Сидорович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

11. Копель Зінаїда Павлівна від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

12. Мальчевська Ольга Миколаївна від Політичної партії «Нова політика»

13. Моніна Ірина Геннадіївна від Партії пенсіонерів України

14. Павлюк Андрій Андрійович від Політичної партії «Держава»

15. Потопейко Олександр Васильович від Партії регіонів

16. Савчук Надія Ксенофонтівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

17. Сидорчук Олександр Петрович від фракції Партії регіонів

18. Сизенко Дмитро Геннадійович від Народної партії

19. Сторожук Микола Григорович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

20. Томчук Віктор Андрійович від Української народної партії

21. Турок Андрій Володимирович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

22. Хом’ярчук Степан Павлович від Соціалістичної партії України

23. Чукарева Світлана Євгеніївна від фракції Комуністичної партії України

24. Ярмолюк Галина Василівна від Християнсько-демократичної партії України

Склад дільничної виборчої комісії № 560958 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Київська, 44, бібліотека ім. Короленка)

Голова комісії

1. Костюк Микола Миколайович від фракції Партії регіонів

Заступник голови комісії

2. Делейчук Ірина Михайлівна від Партії «Союз»

Секретар комісії

3. Даниш Наталія Анатоліївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

Члени комісії

4. Барабаш Руслана Олегівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

5. Віннік Людмила Миколаївна від Політичної партії «Держава»

6. Воробйова Надія Петрівна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

7. Гаврилюк Леся Петрівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

8. Грацька Тетяна Олександрівна від фракції Комуністичної партії України

9. Дем’янчук Надія Петрівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

10. Крупеня Ірина Всеволодівна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

11. Марчук Ольга Володимирівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

12. Овчаренко Жанна Євгенівна від Політичної партії «Європейська партія України»

13. Павлюк Марина Іванівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

14. Паньковець Світлана Володимирівна від Політичної партії «Руська єдність»

15. Попович Ольга Миколаївна від Політичної партії «Нова політика»

16. Соболєва Людмила Михайлівна від Політичної партії «Молодь до влади»

17. Шепель Марина Вікторівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

18. Шерстова Лариса Павлівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

19. Юрко Ольга Феофанівна від Політичної партії «Козацька українська партія»

20. Ющук Марина Леонідівна від Партії пенсіонерів України

Склад дільничної виборчої комісії № 560959 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Київська, 60, приміщення консультативної поліклініки

обласної дитячої лікарні)

Голова комісії

1. Баланович Ірина Володимирівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

Заступник голови комісії

2. Корзун Світлана Вікторівна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

Секретар комісії

3. Петрова Віра Прокопівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

Члени комісії

4. Алікіна Ірина Миколаївна від Соціалістичної партії України

5. Гаврилюк Наталія Миколаївна від Партії «Соціалістична Україна»

6. Головата Алла Євгеніївна від Політичної партії «Європейська партія України»

7. Дідух Юрій Васильович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

8. Довмат Лідія Петрівна від фракції Комуністичної партії України

9. Закутянська Надія Сергіївна від Партії пенсіонерів України

10. Круценко Олег Миколайович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

11. Кучер Тарас Ігорович від Політичної партії «Нова політика»

12. Кучерук Олег Ігорович від фракції Партії регіонів

13. Натяжко Ірина Василівна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

14. Огонь Олександра Олексіївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

15. Рештаренко Олена Яківна від Молодіжної партії України

16. Рудик Олександр Володимирович від Політичної партії Все­українське об’єднання «Свобода»

17. Тарасюк Тетяна Григорівна від Християнсько-демократичної партії України

18. Темнюк Світлана Олександрівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

19. Ткачук Раїса Шамилівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

20. Федорчук Наталія Василівна від Української партії «Зелена планета»

Склад дільничної виборчої комісії № 560960 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Данила Галицького, 13, торгово-професійний ліцей)

Голова комісії

1. Базилевська Валентина Леонтіївна від Політичної партії Все­українське об’єднання «Батьківщина»

Заступник голови комісії

2. Хайло Артем Валерійович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

Секретар комісії

3. Ковальчук Марія Тимофіївна від фракції Партії регіонів

Члени комісії

4. Головайчук Вікторія Ростиславівна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

5. Гунько Наталія Михайлівна від Політичної партії «Руська єдність»

6. Гурина Алла Володимирівна від Партії регіонів

7. Дзюба Марина Григорівна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

8. Капітанюк Олена Павлівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

9. Карпчук Ігор В’ячеславович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

10. Ковальчук Зоя Петрівна від Політичної партії «Молодь до влади»

11. Король Оксана Володимирівна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

12. Куришко Інна Анатоліївна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

13. Кухар Тетяна Василівна від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

14. Мацак Роман В’ячеславович від Партії «Соціалістична Україна»

15. Печонкін Михайло Олексійович від Української партії «Зелена планета»

16. Рештаренко Ігор Валерійович від Партії пенсіонерів України

17. Сафонов Олександр Миколайович від фракції Комуністичної партії України

18. Сенюк Олександр Володимирович від Молодіжної партії України

19. Сергейчук Світлана Ярославівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

20. Соловйова Галина Василівна від Політичної партії «Нова політика»

21. Трофимчук Леся Сергіївна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

22. Хом’як Софія Леонідівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

23. Цимбалюк Тетяна Валеріївна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

24. Якимчук Наталія Михайлівна від Партії «Реформи і порядок»

Склад дільничної виборчої комісії № 560961 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Орлова, 35, технічний коледж НУВГП)

Голова комісії

1. Бойко Сергій Миколайович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

Заступник голови комісії

2. Товкач Андрій Миколайович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Секретар комісії

3. Євтух Ольга Іванівна від Політичної партії «Права воля України»

Члени комісії

4. Вашкевич Роман Миколайович від Партії регіонів

5. Грудакова Галина Йосипівна від Соціалістичної партії України

6. Даниляк Катерина Володимирівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

7. Кравчук Галина Володимирівна від фракції Комуністичної партії України

8. Крат Наталія Федорівна від Політичної партії «Руська єдність»

9. Кубринюк Валентина Юріївна від Політичної партії «Нова політика»

10. Лапюк Катерина Василівна від Партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

11. Лащ Ярослав Іванович від Християнсько-демократичної партії України

12. Люльчик Віктор Михайлович від Української партії «Зелена планета»

13. Максимчук Ганна Миколаївна від фракції Партії регіонів

14. Маркевич Сергій Юрійович від Народної партії

15. Мосейчук Віктор Васильович від Слов’янської партії

16. Осін Руслана Олександрівна від Молодіжної партії України

17. Панасюк Марія Петрівна від Патріотичної партії України

18. Пилипинець Олена Сергіївна від Партії вільних демократів

19. Полегенько Ірина Вікторівна від Української народної партії

20. Свідерська Лариса Іванівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

21. Стасюк Сергій Сергійович від Політичної партії «Держава»

22. Троцюк Галина Сергіївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

23. Цимбалюк Едуард Григорович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

24. Шпакович Ірина Володимирівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

Склад дільничної виборчої комісії № 560962 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Орлова, 45, дитячий садок № 51)

Голова комісії

1. Гіль Ольга Петрівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

Заступник голови комісії

2. Вузенька Наталія Станіславівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Секретар комісії

3. Гапончук Микола Григорович від Народної партії

Члени комісії

4. Антонюк Олег Дмитрович від Партії пенсіонерів України

5. Апанасенко Юрій В’ячеславович від Партії регіонів

6. Ванчугова Любов Сергіївна від фракції Партії регіонів

7. Виговський Ігор Анатолійович від Соціалістичної партії України

8. Гаврилюк Марія Григорівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

9. Денисюк Валентина Миколаївна від Політичної партії «Держава»

10. Закіпна Вікторія Федорівна від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

11. Кирилюк Олена Федорівна від Політичної партії «Нова політика»

12. Мартинюк Наталія Олексіївна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

13. Мартинюк Тетяна Василівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

14. Миніч Василь Миколайович від Християнсько-демократичної партії України

15. Мошковський Геннадій Миколайович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

16. Мулявка Валентина Павлівна від Політичної партії «Руська єдність»

17. Остроухова Зінаїда Олександрівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

18. Потеревич Юрій Євстафійович від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

19. Прохор Акулина Яківна від Молодіжної партії України

20. Супрун Тетяна Павлівна від Політичної партії «Козацька українська партія»

21. Чабан Микола Васильович від Політичної партії «Європейська партія України»

22. Якобчук Лариса Володимирівна від Партії «Союз»

23. Ярмольчук Анна Ярославівна від фракції Комуністичної партії України

24. Ярошевич Інна Олександрівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

Склад дільничної виборчої комісії № 560963 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Київська, 18, обласна бібліотека для юнацтва)

Голова комісії

1. Левкович Юрій Федорович від Політичної партії «Нова політика»

Заступник голови комісії

2. Притула Леся Дмитрівна від Партії вільних демократів

Секретар комісії

3. Ганзюк Анатолій Вікторович від Патріотичної партії України

Члени комісії

4. Апанасенко Валентина Олександрівна від Партії регіонів

5. Бондар Микола Сергійович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

6. Бордюг Наталія Степанівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

7. Буркалець Юлія Петрівна від Політичної партії Українська платформа «СОБОР»

8. Виговський Дмитро Ігорович від Соціалістичної партії України

9. Вовчанський Василь Ярославович від Політичної партії Все­українське об’єднання «Свобода»

10. Войтович Юлія Іванівна від фракції Партії регіонів

11. Дмитрук Тетяна Петрівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

12. Киричук Віталій Данилович від Християнсько-демократичної партії України

13. Ковальчук Сергій Миколайович від Політичної партії «Громадянська позиція»

14. Кравчук Валентина Йосипівна від Політичної партії «Руська єдність»

15. Левчук Мар’яна Володимирівна від фракції Комуністичної партії України

16. Михайлюк Іванна Петрівна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

17. Оверчук Наталія Віталіївна від Політичної партії «Козацька українська партія»

18. Олексюк Олена Романівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

19. Пінчук Валентина Олександрівна від Партії «Соціалістична Україна»

20. Побережна Валентина Миколаївна від Політичної партії «Європейська партія України»

21. Романовська Наталія Олександрівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

22. Стафійчук Валентина Миколаївна від Партії «Союз»

23. Шиманська Наталія Антонівна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

24. Янкова Надія Петрівна від Української партії «Зелена планета»

Склад дільничної виборчої комісії № 560964 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Київська, 12, дитячий садок № 38)

Голова комісії

1. Васильєв Ростислав Демидович від Партії вільних демократів

Заступник голови комісії

2. Бабич Олександр Анатолійович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Секретар комісії

3. Вашай Людмила Миколаївна від Української партії «Зелена планета»

Члени комісії

4. Бобер Валентина Миколаївна від Партії регіонів

5. Волинець Марія Опанасівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

6. Глабець Валентина Іванівна від Політичної партії «Руська єдність»

7. Долинський Сергій Васильович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

8. Євчук Євгеній Миколайович від фракції Комуністичної партії України

9. Іванюк Сергій Леонідович від фракції Партії регіонів

10. Калинюк Наталія Володимирівна від Політичної партії «Молодь до влади»

11. Касенюк Жанна Богданівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

12. Кондратюк Ніла Тихонівна від Політичної партії «Європейська партія України»

13. Котюк Ольга Миколаївна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

14. Люліна Тетяна Миколаївна від Політичної партії «Права воля України»

15. Марчук Світлана Василівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

16. Михальчук Олег Васильович від Політичної партії «Нова політика»

17. Омельковець Леся Федорівна від Патріотичної партії України

18. Опанасюк Галина Вікторівна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

19. Петренчук Наталія Михайлівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

20. Полюхович Віталій Васильович від Політичної партії «Держава»

21. Рудик Галина Миколаївна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

22. Суп Ігор Йосипович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

23. Чернорай Олена Василівна від Молодіжної партії України

24. Ярмолюк Ігор Васильович від Слов’янської партії

Склад дільничної виборчої комісії № 560965 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Київська, 53, вищий навчальний заклад

«Рівненський коледж економіки та бізнесу»)

Голова комісії

1. Базилюк Олег Іванович від Політичної партії «Європейська партія України»

Заступник голови комісії

2. Костючок Микола Григорович від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

Секретар комісії

3. Вознюк Надія Дмитрівна від Молодіжної партії України

Члени комісії

4. Буняк Василь Миколайович від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

5. Висоцька Ольга Веніамінівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

6. Дмитрова Яна Богданівна від Партії регіонів

7. Дроздюк Ольга Вікторівна від фракції Партії регіонів

8. Думанська Світлана Михайлівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

9. Дятлик Олександр Михайлович від Політичної партії «Руська єдність»

10. Забужко Ольга Павлівна від Політичної партії «Молодь до влади»

11. Іваненко Надія Федорівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

12. Кашевська Оксана Юріївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

13. Кохановський Михайло Сергійович від Партії пенсіонерів України

14. Кушнір Руслана Іванівна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

15. Марчук Валентина Трохимівна від фракції Комуністичної партії України

16. Мельничук Олена Леонідівна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

17. Музичук Любов Тихонівна від Партії «Союз»

18. Нестерович Валентина Петрівна від Політичної партії «Козацька українська партія»

19. Пахальчук Олена Миколаївна від Політичної партії «Нова політика»

20. Сичик Оксана Василівна від Політичної партії «Держава»

21. Сорока Людмила Анатоліївна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

22. Тарасюк Валентина Володимирівна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

23. Теребухіна Лариса Миколаївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

24. Хаврук Радислав Андрійович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

Склад дільничної виборчої комісії № 560966 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Академіка Грушевського, 81,

навчально-виховний комплекс № 12)

Голова комісії

1. Ломакіна Інна Миколаївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

Заступник голови комісії

2. Вакуліна Світлана Василівна від Патріотичної партії України

Секретар комісії

3. Буткевич Ірина Костянтинівна від Політичної партії «Громадянська позиція»

Члени комісії

4. Антонішин Тарас Валерійович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

5. Антонюк Ніна Григорівна від Політичної партії «Руська єдність»

6. Гайовий Сергій Іванович від Політичної партії «Нова політика»

7. Генюк Ярослав Васильович від Партії вільних демократів

8. Грацький Олександр Олександрович від фракції Комуністичної партії України

9. Дмитрова Марія Андріївна від Партії регіонів

10. Дячук Євгенія Миколаївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

11. Жолобчук Галина Володимирівна від фракції Партії регіонів

12. Заїка Діна Василівна від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

13. Іолтух Ніна Григорівна від Політичної партії «Держава»

14. Кардаш Анна Степанівна від Української партії «Зелена планета»

15. Карнасевич Казимир Казимирович від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

16. Качан Валентин Петрович від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

17. Копилова Галина Петрівна від Політичної партії «Права воля України»

18. Мосніцька Катерина Володимирівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

19. Опольська Любов Петрівна від Народної партії

20. Павловська Валентина Андріївна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

21. Пясецька Тетяна Анатоліївна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

22. Харченко Юлія Володимирівна від Слов’янської партії

23. Човпило Галина Олександрівна від Політичної партії «Європейська партія України»

24. Шило Тамара Анатоліївна від Молодіжної партії України

Склад дільничної виборчої комісії № 560967 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Білякова, 31, початкова школа

навчально-виховного комплексу № 12 )

Голова комісії

1. Больших Ірина Вікторівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

Заступник голови комісії

2. Компанець Марія Олександрівна від Політичної партії «Нова політика»

Секретар комісії

3. Одліванська Алла Миколаївна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

Члени комісії

4. Бернацький Микола Васильович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

5. Витрикуш Лідія Іванівна від Партії регіонів

6. Волошина Анастасія Василівна від Політичної партії Українська платформа «СОБОР»

7. Гуменюк Неоніла Петрівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

8. Дениско Юлія Василівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

9. Долинський Василь Іванович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

10. Зінчук Анатолій Володимирович від фракції Комуністичної партії України

11. Іванов Костянтин Юрійович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

12. Ковалик Галина Іванівна від фракції Партії регіонів

13. Кудерницька Тетяна Миколаївна від Політичної партії «Права воля України»

14. Линь Інна Анатоліївна від Політичної партії «Козацька українська партія»

15. Ніколайчук В’ячеслав Анатолійович від Патріотичної партії України

16. Опанасюк Людмила Василівна від Молодіжної партії України

17. Орел Ігор Олексійович від Української народної партії

18. Поліщук Оксана Мусіївна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

19. Потовіченко Любов Василівна від Соціалістичної партії України

20. Почтова Олена Миколаївна від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

21. Савчук Інна Вікторівна від Партії «Соціалістична Україна»

22. Холоднюк Марія Вікторівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

23. Хрищук Віта Іванівна від Християнсько-демократичної партії України

24. Швець Любов Петрівна від Політичної партії «Держава»

Склад дільничної виборчої комісії № 560968 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Островського, 13-а, музична школа № 2)

Голова комісії

1. Іванова Олександра Романівна від Слов’янської партії

Заступник голови комісії

2. Кедрук Валерій Васильович від Української партії «Зелена планета»

Секретар комісії

3. Гачкайло Іван Васильович від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

Члени комісії

4. Верига Єлизавета Іштванівна від Політичної партії «Права воля України»

5. Галушко Андрій Олександрович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

6. Гісюк Віктор Миколайович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

7. Дейнека Лариса Миколаївна від Політичної партії «Молодь до влади»

8. Демедюк Галина Федорівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

9. Добровольський Сафрон Арсенович від Партії регіонів

10. Казанцева Ганна Володимирівна від фракції Партії регіонів

11. Качановська Лілія Олексіївна від Молодіжної партії України

12. Кіба Любов Костянтинівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

13. Кондратюк Світлана Олексіївна від Патріотичної партії України

14. Король Володимир Васильович від Партії вільних демократів

15. Левкович Людмила Миколаївна від Політичної партії «Нова політика»

16. Логощук Ніна Станіславівна від Політичної партії «Руська єдність»

17. Меліка Валентина Сергіївна від фракції Комуністичної партії України

18. Мельничук Людмила Юріївна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

19. Роєнко Віталій Павлович від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

20. Скібіцька Оксана Володимирівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

21. Столярчук Неоніла Олексіївна від Політичної партії «Держава»

22. Темнов Едуард Олександрович від Політичної партії «Європейська партія України»

23. Чиж Василь Леонідович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

24. Ярмольчук Анна Ярославівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Склад дільничної виборчої комісії № 560969 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Остафова, 31, корпус № 2 Рівненського

державного гуманітарного університету)

Голова комісії

1. Федоркова Ганна Юхимівна від Української партії «Зелена планета»

Заступник голови комісії

2. Котух Оксана Мечиславівна від Політичної партії «Нова політика»

Секретар комісії

3. Биць Лілія Павлівна від Політичної партії «Держава»

Члени комісії

4. Блащук Ольга Юріївна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

5. Віднічук Анна Сергіївна від Молодіжної партії України

6. Власюк Тетяна Сергіївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

7. Карякін Павло Олександрович від фракції Партії регіонів

8. Кватерчук Валентина Миколаївна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

9. Костюк Ірина Василівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

10. Лукомська Олена Вадимівна від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

11. Мазярко Олена Володимирівна від Партії «Союз»

12. Малімон Роман Анатолійович від Політичної партії «Козацька українська партія»

13. Мартинчук Світлана Федорівна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

14. Мірко Катерина Анатоліївна від Партії вільних демократів

15. Овчарук Леонід Васильович від Слов’янської партії

16. Павлюк Олексій Петрович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

17. Петровська Наталія В’ячеславівна від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

18. Пламінський Микола Дмитрович від Української народної партії

19. Поліщук Валентина Миколаївна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

20. Северинко Ольга Костянтинівна від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

21. Смирнов Олег Сергійович від Народної партії

22. Степанова Зоя Зосимівна від фракції Комуністичної партії України

23. Тимчишин Марта Богданівна від кандидата в народні депутати України Мартинова О. Ю.

24. Якубець Катерина Олегівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Склад дільничної виборчої комісії № 560970 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Видумка, 26, школа № 10)

Голова комісії

1. Бойко Любов Леонідівна від Партії вільних демократів

Заступник голови комісії

2. Терлецький Ярослав Олександрович від Молодіжної партії України

Секретар комісії

3. Шарафан Наталія Дмитрівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

Члени комісії

4. Борболюк Яна Валеріївна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

5. Боровець Оксана Олександрівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

6. Васюта Олександр Миколайович від Політичної партії «Права воля України»

7. Гагун Неоніла Володимирівна від фракції Партії регіонів

8. Дундюк Віра Олександрівна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

9. Ільчук Володимир Миколайович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

10. Касіян Галина Володимирівна від фракції Комуністичної партії України

11. Кир’янчук Ігор Богданович від Партії «Реформи і порядок»

12. Крохмалюк Наталія Павлівна від Політичної партії «Молодь до влади»

13. Кушнірук Раїса Степанівна від Політичної партії «Держава»

14. Меженський Денис Романович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

15. Попач Ольга Олександрівна від Патріотичної партії України

16. Попач Тамара Георгіївна від Політичної партії «Руська єдність»

17. Самчук Василь Петрович від Української партії «Зелена планета»

18. Синіцька Наталія Вікторівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

19. Солодуха Оксана Олександрівна від Політичної партії Все­українське об’єднання «Свобода»

20. Тивончук Наталія Анатоліївна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

Склад дільничної виборчої комісії № 560971 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Струтинської, 7-а, економіко-правовий ліцей)

Голова комісії

1. Ковальчук Галина Федорівна від Української народної партії

Заступник голови комісії

2. Велігдан Вадим Олександрович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

Секретар комісії

3. Ваколюк Наталія Йосипівна від Політичної партії «Козацька українська партія»

Члени комісії

4. Бабіков Сергій Веніамінович від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

5. Бурчак Тетяна Василівна від Партії регіонів

6. Веремчук Тетяна Миколаївна від фракції Комуністичної партії України

7. Гордєєва Тетяна Вікторівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

8. Гуріна Валентина Петрівна від фракції Партії регіонів

9. Зелінський Роман Вікторович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

10. Іванова Ольга Іванівна від Народної партії

11. Карпук Олександр Петрович від Політичної партії «Держава»

12. Клевак Тетяна Григорівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

13. Кужель Олександр Петрович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

14. Мидловець Андрій Олександрович від Соціалістичної партії України

15. Пахольчук Юрій Миколайович від Партії «Союз»

16. Петрушин Ігор Степанович від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

17. Попенко Олена Захарівна від Партії пенсіонерів України

18. Рицький Олександр Іванович від Політичної партії «Руська єдність»

19. Савчук Сергій Григорович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

20. Соловей Олександр Володимирович від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

21. Стецюк Олег Ігорович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

22. Терешкович Дмитро Володимирович від Християнсько-демократичної партії України

23. Федорчук Юлія Анатоліївна від Молодіжної партії України

24. Цвєткова Наталія Сергіївна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

Склад дільничної виборчої комісії № 560972 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Струтинської, 15, дитячий садок № 47)

Голова комісії

1. Яковишин Олеся Євгенівна від Патріотичної партії України

Заступник голови комісії

2. Рижа Тетяна Михайлівна від Політичної партії «Нова політика»

Секретар комісії

3. Багінська Наталія Андріївна від Партії вільних демократів

Члени комісії

4. Воробець Ярослав Васильович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

5. Гаврилюк Оксана Володимирівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

6. Грелюк Вадим Олександрович від Політичної партії «Громадянська позиція»

7. Григорчук Людмила Анатоліївна від фракції Комуністичної партії України

8. Демянчук Юлія Павлівна від Політичної партії «Європейська партія України»

9. Жук Євгенія Володимирівна від Політичної партії «Молодь до влади»

10. Качаров Володимир Борисович від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

11. Крот Оксана Ростиславівна від Партії «Соціалістична Україна»

12. Ліпко Марина Миколаївна від фракції Партії регіонів

13. Луцюк Олена Вікторівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

14. Максимчук Віталій Михайлович від Політичної партії «Руська єдність»

15. Потичко Жанна Корніївна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

16. Рейнська Вікторія Борисівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

17. Савонік Юлія Ігорівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

18. Строкан Неля Семенівна від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

19. Тимчук Дар’я Анатоліївна від Партії «Союз»

20. Федорчук Світлана Володимирівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

Склад дільничної виборчої комісії № 560973 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Струтинської, 15, школа № 24)

Голова комісії

1. Гурчик Галина Максимівна від Патріотичної партії України

Заступник голови комісії

2. Бідюк Галина Петрівна від Політичної партії «Права воля України»

Секретар комісії

3. Вегера Оксана Валеріївна від Партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

Члени комісії

4. Бондар Оксана Володимирівна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

5. Галич Олена Євгенівна від Молодіжної партії України

6. Грінчук Ірина Валентинівна від Політичної партії «Держава»

7. Дзюбук Галина Калениківна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

8. Ковальчук Ігор Олександрович від Політичної партії Українська платформа «Собор»

9. Коновалюк Жанна Володимирівна від фракції Комуністичної партії України

10. Костючок Лариса Петрівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

11. Левчук Надія Валеріївна від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

12. Лень Ірина Миколаївна від фракції Партії регіонів

13. Матюша Віра Петрівна від Партії «Соціалістична Україна»

14. Медведев Роман Олегович від Української народної партії

15. Мельничук Ольга Олександрівна від Народної партії

16. Михайлова Тетяна Вікторівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

17. Назарчук Ігор Петрович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

18. Нікончук Марія Еммануїлівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

19. Пархомей Володимир Ігорович від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

20. Погонець Ірина Петрівна від Політичної партії «Козацька українська партія»

21. Савонік Юрій Володимирович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

22. Тарчинська Інна Георгіївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

23. Хомич Валентина Спиридонівна від Політичної партії «Нова політика»

24. Янчук Ганна Станіславівна від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

Склад дільничної виборчої комісії № 560974 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Гагаріна, 61, дитячий садок № 32)

Голова комісії

1. Карпець Марія Йосипівна від Народної партії

Заступник голови комісії

2. Рабчук Ірина Олександрівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

Секретар комісії

3. Жилін Олег Анатолійович від Партії вільних демократів

Члени комісії

4. Берун Ольга Ярославівна від Партії регіонів

5. Богатир Світлана Володимирівна від фракції Комуністичної партії України

6. Вовк Костянтин Вікторович від Партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

7. Грицюк Леся Володимирівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

8. Гуменюк Людмила Леонідівна від Слов’янської партії

9. Дузінська Ванда Дмитрівна від Політичної партії «Права воля України»

10. Дука Людмила Степанівна від фракції Партії регіонів

11. Касьянова Надія Семенівна від Політичної партії «Європейська партія України»

12. Колесниченко Вікторія Ігорівна від Молодіжної партії України

13. Комкова Оксана Антонівна від Християнсько-демократичної партії України

14. Крижовець Яніна Михайлівна від Політичної партії «Нова політика»

15. Назаров Олександр Володимирович від Соціалістичної партії України

16. Наконечна Світлана Миколаївна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

17. Ніколайчук Тетяна Петрівна від Політичної партії «Держава»

18. Сачук Тетяна Володимирівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

19. Сивець Олександр Костянтинович від Української партії «Зелена планета»

20. Ткач Олег Миколайович від Політичної партії «Руська єдність»

21. Ткачик Марія Федорівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

22. Холодюк Наталія Володимирівна від Патріотичної партії України

23. Шевчук Артем Степанович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

24. Юскевич Ігор Іванович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

Склад дільничної виборчої комісії № 560984 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Будівельників, 1, ЖКП «Перспективне»)

Голова комісії

1. Білоус Олена Олегівна від Народної партії

Заступник голови комісії

2. Хаврук Наталія Володимирівна від Політичної Партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Секретар комісії

3. Дудинець Василь Степанович від Партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

Члени комісії

4. Андрухів Євгенія Миколаївна від Партії регіонів

5. Бежнар Ірина Ігорівна від Української народної партії

6. Бик Надія Олексіївна від фракції Партії регіонів

7. Білецький Андрій Богданович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

8. Воробей Наталія Петрівна від Політичної партії «Руська єдність»

9. Грабінчук Галина Кузьмівна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

10. Демянчук Олена Василівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

11. Денисюк Вадим Станіславович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

12. Задоянна Ірина Вікторівна від Партії «Соціалістична Україна»

13. Казмиренко Тетяна Василівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

14. Капітула Лариса Олександрівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

15. Колесниченко Олександр Ігорович від Молодіжної партії України

16. Палій Алла Володимирівна від фракції Комуністичної партії України

17. Пініщук Ізидор Андрійович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

18. Радчук Галина Федорівна від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

19. Сачко Тарас Федорович від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

20. Сидорук Наталія Миколаївна від Християнсько-демократичної партії України

21. Ходневич Надія Василівна від Партії пенсіонерів України

22. Хохлова Ірина Миколаївна від Української партії «Зелена планета»

23. Шилан Віталій Миколайович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

24. Шурпик Марія Михайлівна від Політичної партії «Нова політика»

Склад дільничної виборчої комісії № 560985 одномандатного виборчого округу № 152

(просп. Олеко Дундича, 8-а, дитячий садок № 12)

Голова комісії

1. Драбич Вікторія Адамівна від Політичної партії «Руська єдність»

Заступник голови комісії

2. Євгейчук Ірина Федорівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

Секретар комісії

3. Ничипорук Тамара Василівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

Члени комісії

4. Дема Валентина Максимівна від Партії вільних демократів

5. Іванкова Наталія Володимирівна від Християнсько-демократичної партії України

6. Івашина Григорій Дмитрович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

7. Карпишин Мар’яна Іванівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

8. Криницька Олена Григорівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

9. Кухарчук Оксана Вікторівна від Політичної партії «Держава»

10. Лецкалюк Андрій В’ячеславович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

11. Майстров Михайло Богданович від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

12. Мелещук Андрій Петрович від Української народної партії

13. Меліка Віктор Йосипович від фракції Комуністичної партії України

14. Мельничук Інна Петрівна від Політичної партії «Права воля України»

15. Мельничук Микола Мусійович від Соціалістичної партії України

16. Міхеєва Тетяна Іванівна від фракції Партії регіонів

17. Паральчук Оксана Сергіївна від Політичної партії «Козацька українська партія»

18. Шибуня Олена Андріївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

19. Ярема Інна Євстафіївна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

20. Ярощук Оксана Андріївна від Патріотичної партії України

Склад дільничної виборчої комісії № 560986 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Волинської дивізії, 13, дитячий садок № 57)

Голова комісії

1. Сокіл Надія Василівна від Молодіжної партії України

Заступник голови комісії

2. Соботюк Олена Ярославівна від Партії «Союз»

Секретар комісії

3. Басич Олександр Іванович від Політичної партії «Козацька українська партія»

Члени комісії

4. Бабич Михайло Олександрович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

5. Вавулич Марина Валентинівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

6. Гнедой Віктор Павлович від фракції Комуністичної партії України

7. Горшковський Юрій Георгійович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

8. Грибок Роман Миколайович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

9. Грицюта Марія Степанівна від Політичної партії «Руська єдність»

10. Забужко Андрій Віталійович від фракції Партії регіонів

11. Захарець Василь Олександрович від Політичної партії «Держава»

12. Іванюк Наталія Петрівна від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

13. Ільюк Наталія Павлівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

14. Козачук Ольга Федорівна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

15. Колесніченко Любов Іванівна від Народної партії

16. Крук Микола Андронікович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

17. Мартинюк Тетяна Олексіївна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

18. Міскевич Володимир Олександрович від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

19. Остапчук Анна Павлівна від Партії пенсіонерів України

20. Пузирко Сергій Анатолійович від Політичної партії «Наша Україна»

21. Романовська Людмила Леонідівна від Української народної партії

22. Скряга Ніна Степанівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

23. Філевський Андрій Миколайович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

24. Ющишина Наталія Олександрівна від Політичної партії «Нова політика»

Склад дільничної виборчої комісії № 560987 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Євгена Коновальця, 17, школа № 25)

Голова комісії

1. Вітрук Людмила Антонівна від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

Заступник голови комісії

2. Громик Алла Григорівна від Молодіжної партії України

Секретар комісії

3. Гребенець Георгій Теофілович від Політичної партії «Руська єдність»

Члени комісії

4. Бондарець Олександр Васильович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

5. Борисова Наталія Іванівна від Партії регіонів

6. Буркалець Андрій Володимирович від Партії «Союз»

7. Ващенко Наталія Олександрівна від фракції Партії регіонів

8. Гурський Олександр Григорович від Політичної партії «Козацька українська партія»

9. Золотарьова Юлія Сергіївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

10. Касянчик Юрій Миколайович від Народної партії

11. Климчук Галина Арсентіївна від фракції Комуністичної партії України

12. Козачок Дмитро Віталійович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

13. Костерна Тетяна Олегівна від Політичної партії «Європейська партія України»

14. Кравчук Володимир Васильович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

15. Кулик Володимир Олександрович від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

16. Луценко Лідія Федорівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

17. Луцик Володимир Васильович від Християнсько-демократичної партії України

18. Мартинюк Олег Павлович від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

19. Орловська Світлана Володимирівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

20. Остапчук Олексій Степанович від Партії пенсіонерів України

21. Паламарчук Наталія Ростиславівна від Політичної партії «Нова політика»

22. Репицький В’ячеслав Васильович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

23. Савич Максим Володимирович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

24. Ткачук Ірина Анатоліївна від Політичної партії «Держава»

Склад дільничної виборчої комісії № 560988 одномандатного виборчого округу № 152

(просп. Олеко Дундича, 3, Рівненський професійний

ліцей сфери побуту)

Голова комісії

1. Борисенко Микола Васильович від Української партії «Зелена планета»

Заступник голови комісії

2. Матюшок Віталій Леонідович від Політичної партії «Права воля України»

Секретар комісії

3. Ляшук Ольга Миколаївна від Політичної партії «Держава»

Члени комісії

4. Ауксорєнє Тетяна Олександрівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

5. Бегас Тамара Павлівна від Партії регіонів

6. Білоус Антоніна Семенівна від фракції Партії регіонів

7. Власик Зоя Степанівна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

8. Грошовик Інна Павлівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

9. Думанська Надія Євстафіївна від фракції Комуністичної партії України

10. Жабчик Людмила Григорівна від Політичної партії «Руська єдність»

11. Жовтко Сергій Ананійович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

12. Занощук Юлія Олегівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

13. Зиткіна Лія Петрівна від Молодіжної партії України

14. Ковальчук Людмила Анатоліївна від Політичної партії «Молодь до влади»

15. Лащук Наталія Костянтинівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

16. Левчук Олена Юріївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

17. Мельничук Юлія Юріївна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

18. Рачкелюк Вікторія Петрівна від Слов’янської партії

19. Романович Людмила Сергіївна від Патріотичної партії України

20. Ткач Світлана Леонідівна від Партії вільних демократів

21. Усик Марія Павлівна від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

22. Чигировська Ніна Зіновіївна від Політичної партії «Європейська партія України»

23. Шпатиковська Олена Олександрівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

24. Яремчук Віктор Євгенович від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

Склад дільничної виборчої комісії № 560989 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Фабрична, 7, дитячо-юнацька спортивна школа № 4)

Голова комісії

1. Пігаль Тетяна Анатоліївна від Політичної партії «Нова політика»

Заступник голови комісії

2. Кожан Олеся Федорівна від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

Секретар комісії

3. Линь Юрій Юрійович від Народної партії

Члени комісії

4. Банада Сергій Олександрович від Партії пенсіонерів України

5. Голованчук Роман Сергійович від Партії регіонів

6. Дорошева Алла Миколаївна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

7. Лазарчук Андрій Миколайович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

8. Моцний Микола Анатолійович від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

9. Новик Людмила Іванівна від Політичної партії «Козацька українська партія»

10. Петрук Марія Миколаївна від Політичної партії «Руська єдність»

11. Пишко Олена Леонідівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

12. Плюхіна Валентина Василівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

13. Пом’яновський Олександр Петрович від Партії «Союз»

14. Правоторов Сергій Ігорович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

15. Руденко Надія Василівна від фракції Комуністичної партії України

16. Савельєв Ярослав Павлович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

17. Самусь-Уздовська Надія Броніславівна від Християнсько-демократичної партії України

18. Сидорук Олег Володимирович від Партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

19. Сташук Ольга Вікторівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

20. Столярчук Олена Степанівна від Політичної партії «Держава»

21. Стоян Ольга Миколаївна від Української народної партії

22. Шуригін Андрій Ігорович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

23. Янчарук Тетяна Борисівна від фракції Партії регіонів

24. Ярощук Юрій Федорович від Молодіжної партії України

Склад дільничної виборчої комісії № 560990 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Романа Шухевича, 2, підлітковий клуб «Романтик»)

Голова комісії

1. Панчук Оксана Миколаївна від Молодіжної партії України

Заступник голови комісії

2. Помірко Мар’ян Васильович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

Секретар комісії

3. Волдін Володимир Володимирович від фракції Партії регіонів

Члени комісії

4. Аврамук Адам Гнатович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

5. Бабич Тетяна Леонідівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

6. Бакуліна Надія Іванівна від Партії «Союз»

7. Білошицький Олександр Дмитрович від Християнсько-демократичної партії України

8. Борисова Інна Михайлівна від Партії регіонів

9. Васильчук Зоя Опанасівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

10. Голованчук Ілона Миколаївна від Народної партії

11. Губарчук Людмила Михайлівна від Політичної партії «Козацька українська партія»

12. Ільчук Людмила Андріївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

13. Коротюк Ірина Борисівна від Соціалістичної партії України

14. Кравчук Ганна Романівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

15. Мартинчук Галина Анатоліївна від Партії пенсіонерів України

16. Поліщук Надія Пилипівна від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

17. Романів Андрій Степанович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

18. Самчук Олексій Володимирович від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

19. Сачук Оксана Олександрівна від Політичної партії «Держава»

20. Сидорук Ніна Василівна від Політичної партії «Руська єдність»

21. Стельмах Олександр Святославович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

22. Степанюк Світлана Миколаївна від Української народної партії

23. Титаренко Тетяна Андріївна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

24. Шахов Володимир Сергійович від фракції Комуністичної партії України

Склад дільничної виборчої комісії № 560991 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Романа Шухевича, 28, дитячий садок № 55)

Голова комісії

1. Кузьмінчук Іванна Олегівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

Заступник голови комісії

2. Горощук Надія Петрівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

Секретар комісії

3. Лобач Оксана Миколаївна від Політичної партії «Європейська партія України»

Члени комісії

4. Алейнікова Антоніна Петрівна від Партії регіонів

5. Антоніч Микола Іванович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

6. Босович Тетяна Андріївна від фракції Партії регіонів

7. Брижицький Петро Федорович від Політичної партії «Держава»

8. Васильчук Віта Степанівна від Партії «Союз»

9. Дячук Надія Іванівна від Політичної партії «Руська єдність»

10. Єлінек Олена Миколаївна від Політичної партії «Молодь до влади»

11. Жартун Юрій Володимирович від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

12. Зіновкіна Тетяна Анатоліївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

13. Ковальчук Тамара Володимирівна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

14. Левицька Наталія Олександрівна від фракції Комуністичної партії України

15. Марчук Оксана Павлівна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

16. Мухаровська Юлія Іванівна від кандидата в народні депутати України Матчука В. Й.

17. Поліщук Леся Михайлівна від Політичної партії «Козацька українська партія»

18. Поліщук Олена Євстафіївна від Партії пенсіонерів України

19. Романовський Микола Іванович від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

20. Стадник Неоніла Степанівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

21. Сучик Ігор Валентинович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

22. Темнов Артем Сергійович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

23. Чумак Петро Григорович від Молодіжної партії України

24. Янчик Людмила Олександрівна від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

Склад дільничної виборчої комісії № 560992 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Євгена Коновальця, 17-б, дитячий садок № 52)

Голова комісії

1. Антонюк Галина Вікторівна від Партії «Реформи і порядок»

Заступник голови комісії

2. Усач Андрій Володимирович від Патріотичної партії України

Секретар комісії

3. Савчук Олег Миколайович від Партії вільних демократів

Члени комісії

4. Бєлоусов Микола В’ячеславович від Політичної партії «Держава»

5. Дмитренко Галина Савівна від фракції Партії регіонів

6. Дяченко Вікторія Михайлівна від Слов’янської партії

7. Кадубець Михайло Володимирович від Політичної партії «Права воля України»

8. Ковальчук Микола Олександрович від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

9. Кочубей Олександр Юрійович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

10. Крещук Олена Миколаївна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

11. Кривичун Надія Володимирівна від Молодіжної партії України

12. Пивоварчук Марія Арсентіївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

13. Рабченюк Олена Дмитрівна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

14. Романовський Андрій Миколайович від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

15. Рункевич Анна Миколаївна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

16. Савицький Віктор Олексійович від фракції Комуністичної партії України

17. Степанець Лариса Іванівна від Політичної партії «Молодь до влади»

18. Стеценко Тетяна Валентинівна від Української партії «Зелена планета»

19. Ткачук Дмитро Володимирович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

20. Трищула Іван Іванович від Партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

21. Троцька Наталія Миколаївна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

22. Усач Наталія Анатоліївна від Політичної партії «Руська єдність»

23. Чорній Галина Михайлівна від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

24. Штреймікіс Яна Миколаївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

Склад дільничної виборчої комісії № 560993 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Євгена Коновальця, 19, школа № 28)

Голова комісії

1. Грищук Ніна Миколаївна від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

Заступник голови комісії

2. Більчук Григорій Васильович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

Секретар комісії

3. Шуляк Ольга Вікторівна від Молодіжної партії України

Члени комісії

4. Абрамчук Юлія Валеріївна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

5. Базан Олена Сергіївна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

6. Бенчук Юрій Михайлович від фракції Комуністичної партії України

7. Блащук Сергій Сергійович від партії Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина»

8. Вітрук Сергій Федорович від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

9. Воронко Марія Володимирівна від Політичної партії «Молодь до влади»

10. Голик Анна Петрівна від фракції Партії регіонів

11. Кекух Тетяна Іванівна від кандидата в народні депутати України Губанова О. В.

12. Кирильчук Юлія Валеріївна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

13. Комар Лідія Іванівна від Партії «Соціалістична Україна»

14. Котелюх Надія Семенівна від Української партії «Зелена планета»

15. Котович Сергій Євгенійович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

16. Лукащук Віталій Іванович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

17. Мельник Людмила Миколаївна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

18. Нижник Наталія Василівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

19. Пляка Валентина Філаретівна від Партії «Реформи і порядок»

20. Поліщук Тамара Олександрівна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

21. Порохненко Тетяна Анатоліївна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

22. Стецюк Ірина Олександрівна від Політичної партії «Руська єдність»

23. Турецький Роман Тарасович від Партії пенсіонерів України

24. Яскал Катерина Михайлівна від кандидата в народні депутати України Поровського М. І.

Склад дільничної виборчої комісії № 560994 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Тиннівська, 82, навчально-виховний комплекс № 17)

Голова комісії

1. Кукушкін Володимир Іванович від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

Заступник голови комісії

2. Степанюк Тетяна Іванівна від Політичної партії «Держава»

Секретар комісії

3. Козяр Ганна Сергіївна від Політичної партії Народний рух України

Члени комісії

4. Антонюк Людмила Василівна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

5. Байкевич Валентина Олександрівна від Політичної партії «Руська єдність»

6. Бречко Павло Васильович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

7. Вєтров Петро Якимович від фракції Комуністичної партії України

8. Грушинець Зінаїда Василівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

9. Давидчук Михайло Олександрович від фракції Партії регіонів

10. Джумига Анна Володимирівна від Української народної партії

11. Добродій Ольга Романівна від Партії «Союз»

12. Качан Володимир Євстахійович від Політичної партії «Права воля України»

13. Ковтун Любов Миколаївна від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

14. Лашевич Світлана Георгіївна від Партії пенсіонерів України

15. Магрело Ольга Григорівна від Партії «Соціалістична Україна»

16. Мирук Степан Пилипович від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

17. Михайлюк Світлана Кирилівна від Народної партії

18. Михальчук Руслана Вікторівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

19. Мігулько Віталій Борисович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

20. Новосядчук Олександр Федорович від Соціалістичної партії України

21. Пилипей Ірина Мефодіївна від Політичної партії «Європейська партія України»

22. Прокопчук Олена Василівна від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

23. Тивончук Ірина Іванівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

24. Хурс Світлана Олексіївна від Української партії «Зелена планета»

Склад дільничної виборчої комісії № 560995 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Олександра Олеся, 13, Рівненська відділкова лікарня)

Голова комісії

1. Кулішенко Галина Володимирівна від фракції Комуністичної партії України

Заступник голови комісії

2. Зібер Ольга Аполлінаріївна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

Секретар комісії

3. Шавловський Юрій Валентинович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

Члени комісії

4. Анрощук Олександр Євстафійович від Політичної партії Все­українське об’єднання «Свобода»

5. Березюк Микола Максимович від фракції Партії регіонів

6. Білецька Ніна Володимирівна від Партії «Соціалістична Україна»

7. Бодня Віталій Петрович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

8. Гілляка Сергій Васильович від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

9. Загоровська Марія Степанівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

10. Казакова Марія Григорівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

11. Капуста Валентина Володимирівна від Політичної партії «Права воля України»

12. Коптюх Валентин Петрович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

13. Коротун Наталія Миколаївна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

14. Крамаренко Руслан Олексійович від Політичної партії «Громадянська позиція»

15. Подолець Людмила Романівна від Політичної партії «Європейська партія України»

16. Семенюк Оксана Василівна від Партії вільних демократів

17. Цехмайструк Наталія Миколаївна від Української партії «Зелена планета»

18. Яремчук Віталій Юрійович від Народної партії

Склад дільничної виборчої комісії № 560996 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Дворецька, 108, Рівненський обласний

протитуберкульозний диспансер)

Голова комісії

1. Тхорук Наталія Миколаївна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

Заступник голови комісії

2. Ковтун Сергій Леонідович від Партії «Соціалістична Україна»

Секретар комісії

3. Нестеренко Тамара Анатоліївна від Політичної партії «Права воля України»

Члени комісії

4. Власік Андрій Сергійович від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

5. Власюк Надія Євгенівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

6. Головач Інна Михайлівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

7. Думанський Валерій Веніамінович від фракції Комуністичної партії України

8. Козяр Григорій Іванович від Політичної партії «Європейська партія України»

9. Левчук Дмитро Ігорович від Політичної партії Народний рух України

10. Маринюк Ірина Володимирівна від Соціалістичної партії України

11. Мацюк Ольга Олександрівна від фракції Партії регіонів

12. Пугачова Марина Георгіївна від Української партії «Зелена планета»

13. Рижа Людмила Олександрівна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

14. Середюк Ольга Олександрівна від Народної партії

15. Сидорук Катерина Анатоліївна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

16. Сидорчук Олександр Миколайович від Християнсько-демократичної партії України

17. Хомич Лариса Феофанівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

18. Шевчук Микола Дмитрович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

Склад дільничної виборчої комісії № 560997 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Олександра Олеся, 12, Рівненський обласний

онкологічний диспансер)

Голова комісії

1. Коваль Сергій Миколайович від фракції Партії регіонів

Заступник голови комісії

2. Решетило Сергій Володимирович від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

Секретар комісії

3. Черкавський Віталій Юрійович від Партії «Реформи і порядок»

Члени комісії

4. Бондарчук Ніна Григорівна від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

5. Войтюк Любов Василівна від фракції Комуністичної партії України

6. Головач Анастасія Ігорівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

7. Гусевик Микола Іванович від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

8. Казаков Владислав Володимирович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

9. Катеринич Андрій Анатолійович від Партії «Соціалістична Україна»

10. Кректун Микола Дмитрович від Соціалістичної партії України

11. Мельник Алла Миколаївна від Партії «Союз»

12. Миронюк Віра Миколаївна від Народної партії

13. Онищенко Людмила Анатоліївна від Християнсько-демократичної партії України

14. Правоторова Віра Миколаївна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

15. Сиротинський Павло Анатолійович від Патріотичної партії України

16. Сіопко Юрій Степанович від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

17. Тригуб Андрій Миколайович від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

18. Фурман В’ячеслав Всеволодович від Політичної партії «Європейська партія України»

Склад дільничної виборчої комісії № 560998 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Медична, 7, пологовий будинок Рівненської міської ради)

Голова комісії

1. Бучинська Ірина Олексіївна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

Заступник голови комісії

2. Свиридюк Наталія Никандрівна від Політичної партії «Європейська партія України»

Секретар комісії

3. Демчук Лариса Петрівна від Партії вільних демократів

Члени комісії

4. Бовнегра Богдана Володимирівна від Християнсько-демократичної партії України

5. Гальчук Микола Андрійович від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

6. Гамза Галина Василівна від Партії «Соціалістична Україна»

7. Григорович Марина Олександрівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

8. Гуменюк Марина В’ячеславівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

9. Карпухіна Наталія Олександрівна від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

10. Коган Ірина Миколаївна від фракції Партії регіонів

11. Ліщеновська Галина Федорівна від фракції Комуністичної партії України

12. Лошкарьова Любов Миколаївна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

13. Максимцев Роман Демидович від Української партії «Зелена планета»

14. Мартинюк Любов Зіновіївна від Народної партії

15. Сенюх Роман Богданович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

16. Созонюк Віта Віталіївна від Соціалістичної партії України

17. Трофімчук Світлана Михайлівна від Політичної партії Народний рух України

18. Юзвяк Валентина Петрівна від Політичної партії «Права воля України»

Склад дільничної виборчої комісії № 560999 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. В’ячеслава Чорновола, 79, Рівненський обласний

спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення)

Голова комісії

1. Головач Олександр Ігорович від фракції Народної партії у Верховній Раді України

Заступник голови комісії

2. Гоч Роман Степанович від Соціалістичної партії України

Секретар комісії

3. Попова Тетяна Євгенівна від Політичної партії Народний рух України

Члени комісії

4. Бондар Леонтій Олександрович від Політичної партії «Права воля України»

5. Велькова Зінаїда Михайлівна від Української партії «Зелена планета»

6. Головко Олександр Сергійович від фракції «Блок Юлії Ти­мошенко» – «Батьківщина»

7. Данилова Ірина Юріївна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

8. Диня Катерина Вікторівна від Політичної партії «Європейська партія України»

9. Ільчук Галина В’ячеславівна від Партії вільних демократів

10. Кузьмарук Віталій Іванович від фракції Партії регіонів

11. Либак Роман Вікторович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

12. Лис Софія Олександрівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

13. Ліщеновська Вікторія Іванівна від фракції Комуністичної партії України

14. Параниця Людмила Володимирівна від Партії «Соціалістична Україна»

15. Піддубна Клавдія Василівна від Народної партії

16. Солтис Анатолій Михайлович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

17. Цинко Юлія Володимирівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

18. Яцюк Любомира Василівна від Християнсько-демократичної партії України

Склад дільничної виборчої комісії № 561000 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Мірющенка, 25-а, центральна міська лікарня)

Голова комісії

1. Кузнецов Ігор Валерійович від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Заступник голови комісії

2. Швець Яків Якович від Партії «Соціалістична Україна»

Секретар комісії

3. Бондарєв Олександр Іванович від Партії «Реформи і порядок»

Члени комісії

4. Бойко Наталія Ростиславівна від фракції Партії регіонів

5. Борис Людмила Михайлівна від Партії «Союз»

6. Гладюк Софія Володимирівна від Політичної партії «Наша Україна»

7. Глущенко Людмила Борисівна від кандидата в народні депутати України Червонюка О. К.

8. Год Олег Леонтійович від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

9. Кирилюк Любов Яківна від Політичної партії «Права воля України»

10. Кректун Алла Миколаївна від Соціалістичної партії України

11. Любчик Тетяна Володимирівна від Партії вільних демократів

12. Мельник Тарас Іванович від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

13. Мичко Наталія Анатоліївна від Політичної партії Конгрес українських націоналістів

14. Омельчук Зоя Іванівна від фракції Комуністичної партії України

15. Омельчук Олександра Миколаївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

16. Рудчук Петро Олександрович від кандидата в народні депутати України Мініча С. Л.

17. Ткачук Олександр Миколайович від Політичної партії «Руська єдність»

18. Філіпчук Богдан Андрійович від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

19. Шимко Людмила Захарівна від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

20. Ярошевич Марія Олександрівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

Склад дільничної виборчої комісії № 561001 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Київська, 60, Рівненська обласна дитяча лікарня)

Голова комісії

1. Ровенець Ольга Миколаївна від Народної партії

Заступник голови комісії

2. Кулібаба В’ячеслав Миколайович від Християнсько-демократичної партії України

Секретар комісії

3. Лис Надія Семенівна від кандидата в народні депутати України Грицака В. М.

Члени комісії

4. Баюн Світлана Петрівна від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

5. Волкова Ольга Федорівна від Політичної партії «Європейська партія України»

6. Галецька Наталія Ілларіонівна від кандидата в народні депутати України Осуховського О. І.

7. Голоденко Тетяна Геннадіївна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

8. Дацків Людмила Михайлівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

9. Дубар Світлана Володимирівна від Патріотичної партії України

10. Лапиняускене Наталія Ярославівна від Партії «Соціалістична Україна»

11. Лукащук Марія Василівна від Партії «Союз»

12. Маркова Валентина Ігорівна від Партії «Реформи і порядок»

13. Медвідь Юлія Валеріївна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

14. Ніколаєва Олена Дмитрівна від Соціалістичної партії України

15. Федорова Галина Григорівна від фракції Комуністичної партії України

16. Чижевська Зоя Володимирівна від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

17. Шут Ольга Валеріївна від фракції Партії регіонів

18. Яценко Ірина Василівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

Склад дільничної виборчої комісії № 561002 одномандатного виборчого округу № 152

(вул. Київська, 78-г, Рівненська обласна клінічна лікарня)

Голова комісії

1. Мандзюк Валентина Герасимівна від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона»: Народний Союз «Наша Україна», Політична партія «Вперед, Україно!», Народний рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія «Собор», Партія Християнсько-демократичний союз, Європейська партія України, Громадянська партія «ПОРА», Партія захисників Вітчизни

Заступник голови комісії

2. Звінчук Раїса Іванівна від Партії пенсіонерів України

Секретар комісії

3. Козачок Людмила Миколаївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Члени комісії

4. Барановська Олександра Володимирівна від фракції Народної партії у Верховній Раді України

5. Білоус Роман Вікторович від Партії регіонів

6. Герус Ігор Васильович від фракції Партії регіонів

7. Ковальчук Олександр Сергійович від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

8. Ковальчук Олена Василівна від Християнсько-демократичної партії України

9. Костенко Наталія Едуардівна від фракції Комуністичної партії України

10. Круліковський Володимир Олександрович від Партії «Реформи і порядок»

11. Мартинов Михайло Миколайович від Української партії «Зелена планета»

12. Мельник Аліна Сергіївна від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

13. Мельничук Ірина Іванівна від Політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»

14. Муляр Наталія Павлівна від Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»

15. Новак Оксана Василівна від Патріотичної партії України

16. Онуфер Ганна Іванівна від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»

17. Просяновська Любов Олександрівна від Партії вільних демократів

18. Салій Тетяна Дмитрівна від Соціалістичної партії України

19. Сачук Вікторія Миколаївна від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

20. Цихоцька Алла Володимирівна від Політичної партії «Права воля України»

Голова комісії Шустов М. В.

Секретар Грищенко Л. В.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?