Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2012
 

Управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради здає в оренду: | Газета 7 Днів

Управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради здає в оренду:

10.10.2012 00:00
Переглядів:278

Об’єкт оренди: нежитлові приміщення площею 243,2 кв. м і будівлі гаража площею 22,2 кв. м на вул. Соборній, 177-а у м. Рівне. Балансоутримувач: управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради. Вартість об’єкта: згідно зі звітом про незалежну оцінку на 30.04.2012 становить відповідно 382 100,00 грн та 19 600,00 грн без ПДВ. Строк оренди: 5 років, якщо орендар не пропонує менший термін. Цільове призначення: інше використання орендованого майна (будь-яке використання, крім розміщення об’єктів грального бізнесу).

Умови проведення конкурсу на право укладення договору оренди: розмір місячної орендної плати за вересень 2012 року – не менш як 3310,83 грн (орендна ставка 10% від вартості об’єкта, визначеної експертним шляхом); ПДВ нараховується відповідно до чинного законодавства; дотримання вимог експлуатації об’єкта; відшкодування переможцем конкурсу витрат на проведення незалежної оцінки об’єкта в сумі 1100,00 (одна тисяча сто) гривень.

Для участі в конкурсі на розгляд комісії необхідно подати такі матеріали: заяву про участь у конкурсі (зразок в орендодавця); проект договору оренди (зразок в орендодавця); зобов’язання (пропозиції) щодо використання об’єкта (зразок у орендодавця). Відомості про учасника конкурсу:

для орендаря-підприємця – копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців; копія паспорта (сс. 1, 2, 11); копія довідки про взяття на облік платника податку (форма №4-ОПП); копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (форма №2-р)  (за наявності); копія свідоцтва платника єдиного податку (за наявності);

для орендаря – юридичної особи – копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців; копія довідки про взяття на облік платника податку (форма № 4-ОПП); копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (форма №2-р) – за наявності; копія свідоцтва платника єдиного податку (за наявності); копія довідки з управління статистики про включення до ЄДРПОУ; копія статуту або положення та установчого договору; копія наказу (протоколу зборів тощо) про призначення керівника юрособи на займану посаду;

якщо потенційний орендар – філія (відділення, представництво юридичної особи), копія довіреності, виданої головною організацією, якою керівник філії уповноважується укладати договори оренди; копія ліцензії на здійснення юридичною особою окремого виду діяльності  (за наявності такого).

Проект договору оренди та зобов’язання (пропозиції) щодо використання об’єкта подають в управління комунальною власністю в запечатаному конверті з написом «На конкурс».

Останній день прийому конкурсних пропозицій – 26 жовтня 2012 року до 17.00 за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, управління комунальною власністю; тел. 26-75-23, 22-24-96, 26-38-44. Конкурс відбудеться 30 жовтня 2012 року о 11.00 за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 11 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?