Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Вересень 2014
 

Заява про екологічні наслідки будівництва ділянки каналізаційної мережі до житлового будинку № 418 на вул. Соборній у м. Рівне. | Газета 7 Днів

Заява про екологічні наслідки будівництва ділянки каналізаційної мережі до житлового будинку № 418 на вул. Соборній у м. Рівне.

18.09.2014 00:00
Переглядів:190

Об’єкт проектованої діяльності – каналізаційна самопливна мережа – розміщена в адміністративних межах м. Рівне. Проект­ними рішеннями передбачено будівництво самопливної каналізаційної мережі.

Необхідність будівництва каналізації виникла у зв’язку з тим, що відведення госппобутових стічних вод від житлового будинку № 418 на вул. Соборній відбувається у водонепроникний вигріб, що не відповідає санітарним нормам.

Проектом будівництва об’єкта передбачений комплекс заходів, спрямованих на мінімізацію негативного впливу, охорону та захист навколишнього середовища як при його будівництві, так і при експлуатації.

Будівництво та експлуатація самопливної каналізаційної мережі може потенційно впливати на геологічне, водне середовище та атмосферне повітря. Негативного впливу на техногенне і соціальне середовище не виявлено.

Виникнення аварійних ситуацій при експлуатації об’єкта можливе тільки у разі невиконання технології робіт, які передбачені проектом, загального порушення виробничого циклу і грубого порушення техніки безпеки та охорони праці.

Для зведення до мінімуму негативного впливу об’єкта, що проектується, на навколишнє середовище і забезпечення екологічної безпеки при його будівництві, експлуатації та у разі аварійних ситуацій передбачені такі заходи:

– контроль за якістю будівельно-монтажних робіт;

– герметизація трубопроводів;

– проведення заходів щодо запобігання забрудненню грунтів паливно-мастильними матеріалами;

– вивезення в тимчасовий відвал грунту, що залишається після зворотної засипки і підсипки траншеї для трубопроводів і котлованів;

– вивезення будівельних відходів на полігон твердих побутових відходів;

– проведення гідравлічних випробувань на чистій воді;

– локалізація ділянки мережі під час аварійної ситуації.

Виконання проектних рішень з екологічних позицій забезпечує прийняті в межах нормативних рівні впливу об’єкта на навколишнє природне середовище.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?