Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Жовтень 2015
 

ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ ДІЯЛЬНОСТІ | Газета 7 Днів

ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ ДІЯЛЬНОСТІ

01.10.2015 13:07
Переглядів:961
Планована діяльність – Будівництво кварталу житлової та громадської забудови на вулицях Костромська та Гагаріна у м. Рівному (II черга).

Мета планованої діяльності – забезпечення населення м. Рівне квартирами та створення комфортабельних умов для проживання.

Шляхи здійснення мети – будівництво 8 будинків 7-ми та 9-ти поверхів. Інженерне забезпечення будинків системами опалення, вентиляції, водопостачання та водовідведення.

Можливість надзвичайних екологічних ситуацій – ризик надзвичайних екологічних ситуацій (вибух 

і/або пожежа) не перевищує типовий для населених міст України.

Суттєві фактори впливу на стан навколишнього природного середовища:

- викиди забруднюючих речовин від автостоянок, газоопалювального обладнання;

- дощові стоки з території;

- благоустрій території.

Оцінки рівнів екологічного ризику

Об'єкт будівництва не підпадає під санітарну класифікацію ДСП №173-96 і нормативної санітарно-захисної зони (СЗЗ) не потребує. Експлуатація об'єкта збільшує концентрацію шкідливих речовин у повітрі на незначну величину в приземному шарі атмосфери. При виконанні природоохоронних заходів та санітарних норм під час будівництва та експлуатації об'єкта практично не буде здійснюватися шкідливого впливу на навколишнє середовище.

Хімічне забруднення території. Аналіз всіх компонентів природного середовища та можливих факторів впливу на них свідчить, що найбільший вплив в результаті реалізації проекту буде здійснений на повітряне середовище. Джерелами забруднення атмосферного повітря буде автотранспорт, що розміщується на згаданій території та газоопалювальне обладнання.

В атмосферне повітря щорічно викидатимуться забруднюючі речовини в кількості: діоксид азоту – 0,25 т, оксиди вуглецю – 6,891 т, діоксид сірки – 0,0001 т, сажі – 0,00002 т, метану – 0,403 т, вуглеводні граничні – 0,0032 т, бенз(а)пірену – 0,00000007 т, ртуті – 0,00004 т, вуглекислого газу – 24447 т, аміаку – 0,0000002 т.

Розрахункова сума максимальних приземних концентрацій забруднюючих речовин на межі житлової території не перевищує 1 ГДК (гранично допустимі концентрації).

Шумовий вплив на населення. Рівень звукового тиску від працюючих двигунів автотранспорту, котлів, вентиляційного обладнання на межі житлової забудови не перевищує 45 дБ (згідно табл. 1 СНІП 3077-84).

Вплив на водне середовище. Витрати води на весь об’єкт становитимуть 27,08 м3/годину. Водопостачання та каналізування обєкта здійснюється від існуючих мереж, що гарантує безпеку планованої діяльності для поверхневих вод. Скид стічних вод здійснюється в існуючу систему каналізації. Концентрації речовин у стічних водах відповідають «Правилам приймання стічних вод абонентів підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України», № 37 від 19.02.2002.

Вплив на грунти та геологічне середовище. В процесі експлуатації об’єкта будуть утворюватися відходи: ТПВ, відпрацьовані лампи, від прибирання території зелених насаджень. 

У процесі будівництва будуть утворюватися відходи: будівельне сміття, обрізки дощок, металу, металева та пластикова тара від фарбувальних матеріалів. Відходи в процесі будівництва та експлуатації будуть утилізовані відповідно до законодавства України.

Вплив на рослинність і тваринний світ – територія після завершення будівництва буде озеленена згідно з планом благоустрою. Рівень впливу приймається як прийнятний.

Рівень соціального ризику планованої діяльності – прийнятний.

Рівень ризику планованої діяльності на природне середовище – прийнятний.

Оцінки безпеки для життєдіяльності населення. Безпека для життєдіяльності населення за рівнями хімічних та шумового впливів гарантується. Розміщення об'єкта забезпечує раціональне використання міських площ і має мінімальний негативний вплив на навколишнє середовище. Проектом передбачається застосування обладнання з покращеними екологічними, енергозберігаючими показниками та системою протипожежного захисту.

Проект розроблений з дотриманням чинних будівельних, санітарних, пожежних норм і правил.

Заходи, що вжиті для інформування громадськості про плановану діяльність, мету і шляхи її здійснення: інформування населення здійснено у ЗМІ.

Зобов’язання замовника щодо здійснення проектних рішень відповідно до норм і правил охорони навколишнього середовища та вимог екобезпеки на всіх етапах будівництва та експлуатації об'єкта планованої діяльності:

- публікація Заяви про екологічні наслідки в ЗМІ;

- будівництво та експлуатація об'єкта проектованої діяльності відповідно до норм і правил охорони навколишнього середовища і вимог екобезпеки.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 2 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?